• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótka sukienka na święta?

Mężczyzna

Marcepan89

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam taki Styl. Ale wczoraj gdy zobaczyłem kogoś z rodziny to aż mi się gorąco zrobiło. Do tego mi głupio że tak się jej przygladlem. Mam taki fetysz.
 
Mężczyzna

Marcepan89

Cichy Podglądacz
Ubrała sukienka taką obcisła czarną. Moim zdaniem była bardzo krótka sięgała jej wyżej jak połowa uda. Do tego czarne rajstopy i kozaki do kolan. Strasznie mi się podobała.
 
Kobieta

Doroty

Cichy Podglądacz
Ubrała sukienka taką obcisła czarną. Moim zdaniem była bardzo krótka sięgała jej wyżej jak połowa uda. Do tego czarne rajstopy i kozaki do kolan. Strasznie mi się podobała.
Jeśli ma sylwetkę to chyba jest normalne. Też czasem się podobnie ubiorę bo bardzo lubię sukienki.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Takie sukienki są mega podniecające,aż tak krótkich moja żona nie nosi,aczkolwiek nie znaczy to,że nie odsłania zgrabnych łydek :)
 
Mężczyzna

marcinstefanski46a@gmail.

Seks Praktykant
Każda jest podniecająca. Tylko że dalej nie wiemy kto ubrał taką mini. Każda kobieta jest inna. Jedne noszą krótkie a inne do kostek a inne spodenki. Każdy ubiera co chce i w czym się czuje dobrze. Są kobiety które pokazują dużo aż za dużo a są które nie pokażą nog
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
A są Panie,które wpisują się w każdą z wymienionych opcji, i w każdej wyglądają równie ponętnie :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry