• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręcą was Shemale ?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Raczej tylko osoby biseksualnych, może kręcić facet z cyckami.
Biseksualizm jest wśród kobiet kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt razy bardziej rozpowszechniony niż wśród mężczyzn. Trudno dokładnie oszacować odsetek biseksualnych mężczyzn, bo jest on naprawdę niewielki. To niszowa grupa.

Dlaczego tak twierdzisz? Z tego, co tu widzę, głównie panowie szukają.

Panowie szukają, fantazjują, ale potwierdzono trójkąty M+K+T.
Kobiety może zatem kręcić seks z shemalem (skoro by ich nie kręcił, to by się na takie trójkąty nie zgadzały). Z jakimkolwiek shemalem.

Joseph De Maistre twierdził: "Otóż, nie ma wcale człowieka na świecie. Widziałem w swoim życiu Francuzów, Włochów, Rosjan, etc. Wiem nawet, dzięki Montesquieu, że można być Persem; ale co do człowieka, oświadczam, że nie spotkałem go w życiu; jeśli istnieje, to nic o tym nie wiem.".
To stwierdzenie sprzed ponad 200 lat, ale przydatne na potrzeby tych rozważań.
Na forach anglojęzycznych, czy na YouTube, można natknąć się na dyskusje dziewczyn o pozaeuropejskim pochodzeniu nt. seksu z białymi mężczyznami - wnioskować zatem można, że je to kręci. Część tych dziewczyn już próbowała (są też wśród nich zadowolone), a część tych dziewczyn chce białego samca (czyli o tym fantazjują). Tylko, że dotyczy to np. Włochów, Holendrów, Greków, a nie Słowian.
 
Mężczyzna

M_W

Cichy Podglądacz
Cholernie mnie kręci Daisy Taylor i Channel Santini. Inne również ale te dwie to zdecydowanie mój top.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Daisy Taylor ma większe piersi niż którakolwiek z moich partnerek (a jestem superstraight) i większe piersi niż niemal wszystkie moje koleżanki z pracy (z wyjątkiem dwóch). 🥴
 
Mężczyzna

Dla babci

Cichy Podglądacz
No jak tu się nie dać oszukać...
Ogólnie polecam https://pl.sex.com/pics/shemale/ lub https://pl.sex.com/gifs/shemale/
8d3dJfk.jpeg

UV51H3P.jpeg
gaP3fBC.jpeg
No ale cudowna chetnie sie zajme toba
 
Mężczyzna

zerowawa

Cichy Podglądacz
Coż mnie kręcą, szczególnie w sytuacji kiedy bym o tym nie wiedział i byłaby dominą. Boje sie jednak że byłaby zbyt męska.
 
Kobieta

Kasia_90

Cichy Podglądacz
Cholernie mnie kręci Daisy Taylor i Channel Santini. Inne również ale te dwie to zdecydowanie mój top.
Super
 
  • Like
Reactions: M_W
Mężczyzna

xxxedko

Nowicjusz
Jak ona się nazywa? Przepiękna!
To chyba TS Candice :)

Ja przyznam szczerze, że zacząłem co raz bardziej zerkać w kierunku shemale. Wiadomo tak jak ktoś napisał wyżej, że piersi są sztuczne, napompowane, nienaturalne ale w jakiś sposób wprawiają mnie one w spore podniecenie. Nie wiem czy zdecydowałbym się kiedykolwiek na spotkanie z taką osobą ale ten element "inności" sprawia, że zaglądam do tej kategorii jak przeglądam internet :)
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Pomimo tego że jestem facetem mam naturalne duże piersi 95 B ,niektóre kobiety zazdroszczą mi i twierdzą że to jest niesprawiedliwe,nigdy na nich nie było zarostu co najwyżej wyrosły 2 włoski,jestem orientacji bi,uwielbiam jak mam okazję ubierać się w damskie ciuszki i na nich mieć zawiązany biały fartuszek,niestety nie robię sobie makijażu tak samo nie mam damskiej peruczki,bardzo chętnie poznam panią z penisem z okolic Katowic lub Krakowa w stronę Chrzanowa
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry