• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręcą was Shemale ?

Mężczyzna

trip2142

Cichy Podglądacz
Mnie osobiście mega kręcą i chciałbym kiedyś spróbować takiej miłości. Oczywiście mówimy tutaj o pięknie wyglądających jak kobiety ale mężczyznach ale z genitaliami. Nie kręcą mnie jakieś pseudo przebierance ani ubrani w damskie ciuszki faceci. Bardzo chętnie poznałbym trans mężczyznę i poszedł z nim do łóżka.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman

Valerin Vera / ValerinTatto​

FEVAsSAXEAUWwlb



 
Ostatnia edycja:
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
My od czasu do czasu też złapiemy fazę na shemalkę, jakbyśmy kiedyś mieli możliwość spotkania się, to oboje byśmy byli w 7 niebie :)
Mi się podobają takie bardzo kobiece. Chociaż wiem, że one są tak pożądane że nikła szansa że nam się trafi:) Pisaliśmy kilka razy ogłoszenia, ale tylko panowie w damskich ciuszkach wyrazili chęć spróbowania, że może chociaż taką namiastką będą dla nas. Ale to nie to samo, ciuszki to i mój może założyć i wygląda super bo ma szczupłą budowę ciała, a większość panów ma typowo męską posturę, czasem z piwnym brzuchem i te koronkowe ciuszki wyglądają trochę komicznie. Ale oczywiście nie krytykuję, chcą niech noszą, to ich święte prawo robić to co ich kręci. A my na razie po prostu te najfajniejsze na filmach będziemy oglądać
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Piękna,bardzo chętnie poznam panią ,albo parkę ,pani może być ze straponem ale najlepiej schemalka,ale wyłącznie okolice Katowic
 
Mężczyzna

ApartWro

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem są sexi. I jest coś w shemale coś... Co przyciąga. Chciałbym poznać takową osóbkę kiedyś. Było by miło poznać poprostu.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Namierzyłem niedawno jedną shemale w Polsce, dodzwoniłem się dwa dni temu przrz WhatsApp. Jeśli wygląda tak jak brzmi to jest lepiej niż dobrze :) Sęk w tym, że mam do niej trochę kilometrów i nie po drodze... Ale co się odwlecze...
 
M

Michu88

Guest
Powiem szczerze , że od jakiegoś czasu też mam fantazje z shemale . Ale tak w realu to nie wiem co bym zrobił.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry