• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręcą was Shemale ?

Mortimer

Erotoman
Słuchajcie, nie zmienia to faktu, że są faceci, którzy po zmyciu makeupu, nie ogoleniu sie, na nie retuszowanych fotach etc, etc ,etc... mówić dalej?
 
Mężczyzna

Free

Cichy Podglądacz
Chciałbyś mieć żonę z kutasem? Czy może miałeś na myśli męża?
Jak już mówiłem kręcą mnie takie mega kobiece, śliczne, delikatne, bez zapudrowanego zarostu. Ale gdyby pojawił się jakikolwiek męski pierwiastek (poza tym jednym na dole) spieprzał bym w mgnieniu oka. Doskonale wiem, że biologicznie jest to facet, nie musisz niczego udowadniać, tu chodzi o fantazje, idealizowanie...
 
Mężczyzna

niezdecydowany_xxx

Cichy Podglądacz
Lgt9lbX.png
Ale suka. Myślę, że każdy facet by zerżnął ją patrząc z tej perspektywy. Tylko jeden by masował jej kutasa a drugi udawał, że go nie ma 😅
 

Mortimer

Erotoman
Jak już mówiłem kręcą mnie takie mega kobiece, śliczne, delikatne, bez zapudrowanego zarostu. Ale gdyby pojawił się jakikolwiek męski pierwiastek (poza tym jednym na dole) spieprzał bym w mgnieniu oka. Doskonale wiem, że biologicznie jest to facet, nie musisz niczego udowadniać, tu chodzi o fantazje, idealizowanie...
Tak czy inaczej to jest facet
 
Mężczyzna

MenWstringach

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo kręcą. Miałem okazję spotkać się z kilkoma w tym z brazylijka. Miała mega ciało i wielkiego kutasa. Był to mój najlepszy sex w życiu. Lepszy niż z kobietą. Rznelismy się na przemian. Tak mnie przeorała że tyłek mnie przez tydzień bolał. Było warto.
 
Mężczyzna

ScatPerwersyjny

Cichy Podglądacz
Och ja fanatyk odbytu :) z ochotą wielką poznałbym kobietę z penisem!!
Jeśli jakaś kobietka mająca penisa to czyta, a jest otwarta na relację, także stały związek to śmiało :) napisz wiadomość do mnie, poznajmy się.
 
Mężczyzna

QbenQ888

Cichy Podglądacz
Kręcą mnie prawdziwe shemale, takie kobiece z niespodzianką. Marzę aby spotkać się z taką, chętnie wziąłbym do buzi penisa , wylizał jajka i pupe. A potem poczul twardego penis w sobie.
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Mnie również kręcą. Chciałbym się z taką zabawić, żebym mógł jej robić dobrze ręką, wziąć do buzi, a potem żeby mnie bzykała. Następnie zmiana i ja bym się z nią bawił. Warunek konieczny by wyglądała jak kobieta z penisem, a nie jak przebrany chłop.
 
Mężczyzna

CiekawskiOn

Cichy Podglądacz
Dla mnie sytuacja jest prosta. Bo wyobraźcie sobie, co wolicie:

Wizualnie 100% facet - broda, klata, bary itp. Tylko zamiast kutasa ma cipkę. I to niby nie jest pedalskie bo cipka? Czy:
Wizualnie 100% kobieta - śliczna buzia, głos, cycki, kształt, dupcia - a oprócz tego kutasek. I to już gejoza, bo ma ptaszka?

No nie sądzę.

Sam oczywiście wybieram bez wahania bramkę nr 2 :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry