• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korzystanie z usług prostytutek

Mężczyzna

Shein95

Cichy Podglądacz
Mam kilka pytań odnośnie prostytutek do pań i panów. Czy sądzicie że skorzystanie z usług prostytutki, jeśli się jest prawiczkiem ma sens? Trochę się jednak krępuje i nie chce zostać przez nią wyśmiany, że nic nie umiem itp. Może są tu faceci którzy korzystali z takich usług i mi powiedzą jak to mniej więcej wygląda z własnego doświadczenia? Lub są panie które może świadczą takie usługi?. Moja fantazja to również seks z prostytutka także nie idę tam byle stracić prawictwo. Kolejne pytanie już tylko do pań, czyli jeśli by wasz obecny partner miał w przeszłości kontakty z prostytutkami to by was do obrzydzalo czy raczej to obojętne jeśli jest zdrowy.
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Tak,korzystanie z platnego sexu na pierwszy raz ma sens.Nie masz czego sie krepowac i wstydzic,musisz poinformowac laske przed spotkaniem aby wiedziala jak sie Toba zająć.

Jak o wyglada?
Na pewno jest pelno opisow na tym forum.W skrocie mniej wiecej tak....Dzwonisz,mowisz czego oczekujesz na spotkaniu i umawiasz sie jezeli Ci pasuje.Po wejsciu do lokalu grzecznie przypominasz o ustaleniach i rozliczasz sie.Nigdy nie dawaj kasy do reki,poloz na komodzie,szafce,co bedzie po reka.Lecisz pod przysznic a potem spelniasz swoje fantazje lozkowe.
Powodzenia;)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Pozwólcie, że jako stały bywalec wtrącę swoje 3 grosze...

Owszem, to diva ma się podobać klientowi.
Ale jak klient podoba się divie (czysty, kulturalny, zadbany, dobrze ubrany) to i często poziom serwisu jest wyższy.
Klienci myślą "to dziwka, prostytutka i ma wypiąć dupę" a potem "słaby serwis, mechanicznie, leżała jak kłoda".
Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz :)
 
M

Mastus

Guest
Na pierwszy raz proponuję poszukać sprawdzoną panią tj. z pozytywnymi opiniami. Koniecznie przez telefon trochę wcześniej pogadać. Tak można też wyczuć czy laska jest fajna miła czy tylko kasa nic więcej.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Na pierwszy raz proponuję poszukać sprawdzoną panią tj. z pozytywnymi opiniami. Koniecznie przez telefon trochę wcześniej pogadać. Tak można też wyczuć czy laska jest fajna miła czy tylko kasa nic więcej.
Polecam forum garsoniera, kopalnia wiedzy o divach (jakby ktoś nie znał).
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Czy według Ciebie żona smakosza procentów, a i sa impotentami, zaspakajająca potrzeby na boku jest już dziwka godna pogardy?
 
Mężczyzna

Sparrow

Cichy Podglądacz
Według mnie czy Mastusa? Nie oceniam ludzi po ilości i sposobie dobierania partnerów seksualnych. Ani po tym co robią pod warunkiem że nikogo do niczego nie zmuszają.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Mam kilka pytań odnośnie prostytutek do pań i panów. Czy sądzicie że skorzystanie z usług prostytutki, jeśli się jest prawiczkiem ma sens? Trochę się jednak krępuje i nie chce zostać przez nią wyśmiany, że nic nie umiem itp. Może są tu faceci którzy korzystali z takich usług i mi powiedzą jak to mniej więcej wygląda z własnego doświadczenia? Lub są panie które może świadczą takie usługi?. Moja fantazja to również seks z prostytutka także nie idę tam byle stracić prawictwo. Kolejne pytanie już tylko do pań, czyli jeśli by wasz obecny partner miał w przeszłości kontakty z prostytutkami to by was do obrzydzalo czy raczej to obojętne jeśli jest zdrowy.
Ja tam uwielbiam prostytutki. Często sobie patrzę jak się masturbują. Cudowny widok
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Moj stosunek do Cór Koryntu jest nijaki, ale mimo to zdaje sobie sprawę ze dzięki nim cholernie wielu facetów ma mozliwosc rozładowania seksualnego napięcia. I w tym miejscu szacun, bo dzięki nim mamy mniej gwałtów.
Poza tym niech ktos mi wyjaśnię różnicę miedzy prostytutka dająca kroku, a pracownica fabryki dającą cala siebie, tak aby wykonać polecenia szefa? Dziennie 8 godzin, 6 razy w tygodniu.
 
S

sianolom

Guest
Nie idź na pierwszy raz do prostytutki! Jesteś facetem, ale dla ciebie to będzie też coś wyjątkowego, co zostanie ci w pamięci na całe życie, zrób to z kimś wyjątkowym!
 
Podobne tematy
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry