• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korek analny do chodzenia na co dzień

Mężczyzna

FitModel

Nowicjusz
A moje pytanie do tematu jest następujące. Jaka jest różnica jak nosisz cały dzień a nie przed seksem i w trakcie ? Ciekawi mnie bo ja mam różne i przestaje je prędzej czy później czuć w takim odstępie czasu, więc co zmieni cały dzień ? 🤔
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Nie pojmuje, dlaczego noszenie na codzień korka analnego ma byc obleśne. Raczej jest podniecające.Ja zawsze mam korek w odbycie. Z resztą musze miec bo mój odbyt jest rozciągnięty i słabo trzyma.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Tak, to jest uzasadnienie, choć do tej pory myślałem, że służą do tego specjalne worki, ale pomijając ten nieudany pewnie żart, to też skłaniam się do zdania przedprzedmówcy, że to obleśne.
 
Mężczyzna

kreda

Nowicjusz
Nie pojmuje, dlaczego noszenie na codzień korka analnego ma byc obleśne. Raczej jest podniecające.Ja zawsze mam korek w odbycie. Z resztą musze miec bo mój odbyt jest rozciągnięty i słabo trzyma.
Oczywiście z podniecenia zaraz po wyjęciu z dupy pierwsze co robisz to oblizywanie tego korka. Świeża kupa dobrze się trzyma więc super podniecająca nutelle trzeba wytrzeć w rękaw.
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja noszę nie tylko korek w odbycie ale specjalną rurkę metalowa w cewce kutasa Wsadzona do pchęrza i pokrecona śrubką rozwiera się w środku zatykając zwieracz. Rurka ma średnice 3cm. Musze nosic bo wszystko mam porozpychane od seksu. Inaczej cały czas leci siku.
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Ja noszę nie tylko korek w odbycie ale specjalną rurkę metalowa w cewce kutasa Wsadzona do pchęrza i pokrecona śrubką rozwiera się w środku zatykając zwieracz. Rurka ma średnice 3cm. Musze nosic bo wszystko mam porozpychane od seksu. Inaczej cały czas leci siku.
To ty jesteś kobietą czy facetem bo raz piszesz że masz cipkę teraz że kutasa??
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Ooo Taki Korek Wam Polecam 😊🤗
szampana-z-korka-125093.jpg
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry