• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korek analny do chodzenia na co dzień

Mężczyzna

Mzate

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam zamiar zacząć używać korka analnego przez dłuższy czas, przez kilka godzin dziennie lub calymi dniami. Czy macie jakies speawdzone modele, które nosicie na co dzień? Podpowiecie jakie koreczki są dobre na początek do chodzenia? Niestety te matalowe bardzo uwierają w pośladki.
P.S. wrzucajcie zdjęcia Waszych koreczków.
 
A

admadrpc01

Guest
Może nie w temacie ale co facet czuje mając korek w tyłku? Jakie towarzysza temu odczucia? Coś, więcej..? 😅
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Bo widzisz, nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.
Powiedzmy jest to jak pieszczenie sutków. Jeden facet odleci, drugi nie czuje nic, a trzeciego to wkur**ia, np. mnie. Dużo zależy też od korka.
Ja kiedyś spróbowałem i było nijak, to był zwykły korek. Potem takiego z wibracją i było fajnie, ale w odludnym miejscu, między ludźmi byłoby ryzyko, że ktoś usłyszy bzyczenie :p
Nie spróbujesz to się nie dowiesz.
 
A

admadrpc01

Guest
Bo widzisz, nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.
Powiedzmy jest to jak pieszczenie sutków. Jeden facet odleci, drugi nie czuje nic, a trzeciego to wkur**ia, np. mnie. Dużo zależy też od korka.
Ja kiedyś spróbowałem i było nijak, to był zwykły korek. Potem takiego z wibracją i było fajnie, ale w odludnym miejscu, między ludźmi byłoby ryzyko, że ktoś usłyszy bzyczenie :p
Nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Dzięki za info. Zaspokoiłeś moja ciekawość. Miłego poniedziałku 💪😅
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam zamiar zacząć używać korka analnego przez dłuższy czas, przez kilka godzin dziennie lub calymi dniami. Czy macie jakies speawdzone modele, które nosicie na co dzień? Podpowiecie jakie koreczki są dobre na początek do chodzenia? Niestety te matalowe bardzo uwierają w pośladki.
P.S. wrzucajcie zdjęcia Waszych koreczków.
Mam do sprzedania Lovense Hush 38mm nie dość ze dobrze leży to jeszcze możesz dać komuś dostęp i z dowolnego miejsca na świecie nagle może Ci włączyć wibracje, nawet wtedy kiedy Ty się tego nie spodziewasz… Rewelacja
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
@mamita mamy temat od opiniowania skepów, ale oczywiście część opinii piszą właściciele-naganiacze, więc trzeba brać to pod uwagę :) https://sexforum.pl/threads/sklepy-internetowe-polecamy-i-opiniujemy.5417/page-7
Niestety te matalowe bardzo uwierają w pośladki.
Taki już urok metalu, wygląda elegancko, lecz odczucia są różne :)
Na początek może jakiś silikonowy w małym rozmiarze, materiał przyjemniejszy, łatwy w założeniu i wygodniejszy w noszeniu. Na rynku jest ich sporo np na allegro (lub gorzej na alli:rolleyes:), ale na pewno nie bierz badziewia za parę zł tylko dobry jakościowo firmowy produkt.
 
Kobieta

banialuka

Cichy Podglądacz
ja zamawialam kilka rzeczy z Superlove i sobie chwale, maja duzy wybór i dobre ceny. na pewno wiecej tego wszystkiego niz w takich stacjonarnych sexshopach, bielizna jakosciowo super ;)
 
Mężczyzna

adam515

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie silikonowy, nie za duży i najlepiej z wygodną stopką, np taki Black Velvets:
290-42-05038000000_0.jpg
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Korzystam z B-vibe sung 5
Bardzo wygodny z uwagi na podstawę i nóżkę nie przeszkada w chodzeniu czy podczas siedzenia i nawet spania. Dodatkowo jego waga sprawia że go poprostu czuć na oficjalnej stronie producenta jest już w bodajże 7 rozmiarach.
Od najmiejszego wielkości dużego palca po giganta wielkości dużej żarówki.
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Zgadzam się z opinią o metalowych, mam jeden i na początku sie jarałem ale teraz mało go używam :cautious: Silikonowy się tak nie ociera ? Najlepiej jakby ktoś to z własnego doświadczenia opisał ;)
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ja mam korek silikonowy z kulką w środku, która się porusza podczas chodzenia. Miałem w sklepie na zakupach, po domu przy żonie też chodziłem choć Ona o tym nie wiedziała. Przy podskokach wrażenia też są fajne, im większy ruch tym doznania lepsze. Łatwy w aplikacji, nawet w samochodzie można na parkingu przed sklepem włożyć bez większych problemów mimo średnicy większej kulki ok 3cm (są dwie, większą i mniejsza).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry