• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Konsystencja spermy

Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Witam!
Zauważyłem ostatnio że moja sperma czasem jest rzadsza gdy poprzedni wytrysk byl niedawno , a czasem gestsza. Czy to jest normalne czy są czynniki które na to wpływają jak dieta, ilosc spożywanej wody itp.?
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Normalne. Jasne że to ile pijesz i co jesz ma wpływ, jak za mało pijesz no to siłą rzeczy organizm wodę którą jeszcze ma wykorzysta na to, żebyś przeżył a nie skieruje jej do robienia spermy
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
To nie jest takie 1:1 że jak więcej będziesz pił to więcej będzie nasienia. Pytałeś czy to normalne więc Ci odpowiadam, że tak no i wiadomo że sperma ma wodę - ogólnie warto dbać o to żeby odpowiednio dużo pić i dobrze jeść :) Wtedy ta sperma będzie git i się nada do tego żeby dziewczyna ją połknęła, albo żeby zrobić zdrowe dziecko
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja nie zauważyłem konkretnego związku z tym co jem a konsystencją spermy. Czasem jest rzadka a czasem gęsta jak gluty :)
Również nie widzę związku między ilością spermy a wypitej wody.
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Zmiennych jest wiele. Na pewno częstość stosunków będzie wpływała na ilość i gęstość spermy w trakcie finiszu i tu nie ma zasady ile trzeba odczekać żeby mieć jak największy spust - u jednego to będzie 2-3 dni, u drugiego tydzień-dwa - mocno indywidualne kwestie na które nie do końca masz wpływ.
Na pewno dieta i aktywność fizyczna - produkty bogate w cynk na pewno będą tutaj dość znaczące. Aktywność fizyczna jest wskazana, natomiast nie można sie przeforsowywać, bo będzie miało to z kolei odwrotny skutek.
Kwestie stresu, otyłości, używek, wieku będą wpływały na niższą produkcje spermy (zarówno ilościowo jak i jakościowo).
U mnie duży wpływ ma długość zabawy (im dłuższa, tym większy finisz), no i sam stopień podniecenia - im większy tym więcej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry