• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Konflikty w związku... jak je rozładować

Status
Zamknięty.

gonia

Erotoman
rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jeśli w ogóle potraficie rozmawiać i nauczycie sie przez rozmowę rozwiązywać problemy to będzie wam dużo łatwiej sie dogadać i w ogóle związek będzie trwalszy naprawdę ja przez ponad 3 lata jeszcze nigdy sie nie kłóciłam żeby sobie nawzajem jakieś wyrzuty robić także jest dużo milej jak sie na siebie nie krzyczy i nie wyzywa :)
 

KLM

Seks Praktykant
gonia napisał:
rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jeśli w ogóle potraficie rozmawiać i nauczycie sie przez rozmowę rozwiązywać problemy to będzie wam dużo łatwiej sie dogadać i w ogóle związek będzie trwalszy naprawdę ja przez ponad 3 lata jeszcze nigdy sie nie kłóciłam żeby sobie nawzajem jakieś wyrzuty robić także jest dużo milej jak sie na siebie nie krzyczy i nie wyzywa :)
:] tru tru.... mowa to podstawa. chociaz mowia ze mowa jest srebrem a milczenie złotem ... :wink:
 

Electra

Cichy Podglądacz
Ja mam wybitny dar przekształcania wszystkich konfliktów tak żeby "moje było na wierzchu" ^^

Nie wiem czy ktokolwiek tak potrafi, ale kilka osób twierdzi,że swoim uporem mogę wcisnąć każdą głupotę każdej osobie ^^
W kłótni mi się to przydaje niesamowicie, choć nie mogę powiedzieć,żebym przeżyła jakąć WIELKĄ KŁÓTNIĘ z ukochanym...
Raczej nie mamy z tym problemów, z tym,że jak mi jest przykro to albo to dobitnie okazuję, albo chcę ryczeć :D niestety jestem tylko kobietą.
Ale i AŻ kobietą, więc nie pokazuję tego raczej :D
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Electra, chyba wiem o czym mówię...
Mi się zdarza tak obrócić sytuację, że mimo, że ja zawiniłam, to ta druga osoba czuje się winna i przeprasza... Choć potem mam wyrzuty sumienia bardzo często...
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Ja się z moją dziewczyną nie kłócę. Jak ja coś spieprzyłem to się do tego przyznaję i przepraszam, a jak ona, to mówię jej, że sama dobrze wie, że zawiniła i koniec tematu. Ze mną bardzo trudno się pokłócić jeśli nie mam w tym interesu
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry