• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta i strapon. Kogo kręci?

Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Lubię, zwłaszcza jak widzę że moja robiąc te same ruchy co ja nieraz przez pół godziny bez przerwy, męczy się po 2 minutach hah
Ale tak bardziej niż strapon to fisting mnie kręci
 
Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz
MEU04NG_t.jpeg
MEU04N6_t.jpeg
MEU04LZ_t.jpeg

My lubimy tak się bawić od czasu do czasu , mega doznania.
 
Mężczyzna

Arno45

Cichy Podglądacz
Żadko, ale ta zabawa ma w sobie coś podniecającego, na pewno obie strony muszą być już na to gotowe...
 
Mężczyzna

Techniczny95

Podrywacz
Czasem bawię się z dildo, nie jest to jeszcze ten etap, gdzie idzie to sprawnie, ale ciekawe odczucia, fakt trzeba dużo nawilżenia i najlepiej dedykowany lubrykant, ale ciekawie jest. A sama myśl kobiety ze straponem jest podniecająca ^^
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Nigdy jeszcze nie miałem okazji, chociaż uwielbiam wszelkiego rodzaju analne :D Miałem już kiedyś robiony masaż prostaty i przyznam szczerze, że chętnie bym kiedyś spróbował strap onu
 
Mężczyzna

Pass21

Cichy Podglądacz
Spróbuj, a być może Ci się spodoba, taka forma stymulacji prostaty jak i odbytu. Ja spróbowałem i nie narzekam, jest mega doznaniem, zawsze czekam, aż mnie żonka weźmie i wymasuje dildem od tyłu.
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Spróbuj, a być może Ci się spodoba, taka forma stymulacji prostaty jak i odbytu. Ja spróbowałem i nie narzekam, jest mega doznaniem, zawsze czekam, aż mnie żonka weźmie i wymasuje dildem od tyłu.
Na razie kusi mnie, żeby kupić sobie butt plug i zacząć z nim chodzić do pracy / na zakupy itp :D
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Też zdarzało mi się chodzić po mieście z plugiem analnym lub inną, czasami sporą "zabawką". Nigdy nie było problemów, choć fakt, czasami się zdarzało że stringi sporo pomagały w utrzymaniu na miejscu gadżetu... Po prostu może kwestia odpowiednio dobranego pluga. Zagłębienia u podstawy mocno pomagają...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry