• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta i strapon. Kogo kręci?

Mężczyzna

Zuo111

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo podniecają kobiety ze straponami.
To jedna z moich fantazji, żeby moja mnie ostro wyruchała, ale jej się to nie podoba..
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Są dwustronne, dla niej krótszy do waginy, dla niego trochę dłuższy ale nie za gruby analny, i ta wersja wg mnie się sprawdza, obie strony mają jednoczesną stymulacje i przyjemność, sprawdzone.
 
Mężczyzna

otwartynawiele

Cichy Podglądacz
Mega mnie to kręci a moja kobieta się przełamać nie chce....ehhh a Wy drogie Panie lubicie ten rodzaj seksu ? Panowie jak przekonaliście swoje kobiety?
 
Moja Kobieta uwielbia mnie pieprzyć, i oboje z tego mam ogromną przyjemność, rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa to słowo klucz, a perwersyjne rzeczy i fantazje są po to aby je spełniać a czym jest tego więcej czym lepiej 😀
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Tak jak w temacie, czy kręci was widok kobiety z ubranym straponem?
Jak dla mnie świetny widok, tak samo widok uprawiające sex kobiety, czy to z inną kobieta, czy zto z facetem. Do tego jeszcze zajebiscie wygląda sztuczny wtrysk z takiego strapon. 🙃

Widok obłędny!!! Chętnie bym się zabawił z taką dobrze wyposażoną panią
 
Kobieta

Pani855

Nowicjusz
Jak ktoś jest dłużej w związku to ma łatwiej....
Weź tu powiedz nowej pannie że ma się takie fantazje :)
Warto zacząć rozmowy delikatnie i neutralnie. Np. od pytań: „a co ciebie kręci?”, „masz jakieś fantazje?”. A potem, gdy temat się rozkręci powiedz, że na filmie widziałeś albo kolega opowiadał 😉 o peggingu i pytasz co ona o tym myśli ☺️
 
Kobieta

Pani855

Nowicjusz
Warto zacząć rozmowy delikatnie i neutralnie. Np. od pytań: „a co ciebie kręci?”, „masz jakieś fantazje?”. A potem, gdy temat się rozkręci powiedz, że na filmie widziałeś albo kolega opowiadał 😉 o peggingu i pytasz co ona o tym myśli ☺️
Sama robiłam podobnie i np. od faceta, który się czerwienił wypowiadając słowo dildo, stał się ogromnym fanem straponu. Wręcz się o to upominał :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry