• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klub swingersow

Motocyk

Cichy Podglądacz
Hej
Mam 30 lat i coraz bardziej chodzi mi po głowie doświadczenie w postaci odwiedzenia takiego przybytku. Lecz jest psychiczna blokada i no brak znajomości z takimi osobami.
Do doświadczonych, jak u was wygladał ten pierwszy raz i czy was ktoś w to wprowadzał ?
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Od dawna myślałem i słyszałem o takich zabawach. Gdy pierwszy raz byłem w klubie z przyjaciółką (nie byliśmy związani emocjonalnie) to i tak czułem się zestresowany (co innego wyobrażenia a co innego rzeczywistość). Pierwszy raz lepiej udać się samemu, nikt cię nie zna, nie musisz obawiać się jak wypadniesz itd. Można poobserwować z dalszej odległości, podejść bliżej, może dotknąć, może coś więcej. Po jakimś czasie gdy już zostałem stałym bywalcem na prośbę wprowadziłem kolegę (co bardzo chciał) On również w zderzeniu z realem był bardzo zestresowany, chciał szybko wyjść mówiąc "dzięki, zobaczyłem ale jednak to nie dla mnie". Czasami obserwuje parę która wejdzie zapewne też z takiej ciekawości po czym wychodzą.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Kraków klub nocny/ ogólnie Poza tematem 0
TomaszWroPL ankieta: Wrocławski Klub Męskich Onanistów Masturbacja 6
J Klub Poznan impreza Ogłoszenia 1
J Ray poznań klub Ogłoszenia 2
M Klub onanistów..;) Masturbacja 170

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry