• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klapsy w różne części ciała.

Kobieta

Natalia9542

Nowicjusz
Czy klapsy u was w łóżku są dawane tylko w tyłek czy gdzieś jeszcze?. Ostatnio z kolegą po paru drinkach poszaleliśmy i zaczął mi dawać klapsy w piersi i trochę mnie to podnieciło, aż sama się siebie wstydzę... Wam też po alko hamulce puszczają i robicie, albo pozwalacie sobie robić rzeczy, które na trzeźwo by nie miały miejsca?.
 
Mężczyzna

Mati_cinema

Cichy Podglądacz
Klapsy, trzymanie za włosy, trzymanie za szyję takie trochę podduszanie - ale to bez alkoholu.
A po alkoholu hmmm to tylko zabawa w większym gronie...
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
No proste że, klapsy w piersi i tyłek. W twarz to raczej by było mi dziwnie, bo mam stałą partnerkę, ale z jakąś suką na raz mógłbym próbować.
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Czy klapsy u was w łóżku są dawane tylko w tyłek czy gdzieś jeszcze?. Ostatnio z kolegą po paru drinkach poszaleliśmy i zaczął mi dawać klapsy w piersi i trochę mnie to podnieciło, aż sama się siebie wstydzę... Wam też po alko hamulce puszczają i robicie, albo pozwalacie sobie robić rzeczy, które na trzeźwo by nie miały miejsca?.

Klapsy w piersi są powodem do wstydu? :)) To całkiem naturalne.
U nas klapsy w tyłek, piersi, pejcze, packi sporadycznie przy konkretniejszych zabawach.
Podduszanie z wyczuciem bardzo podnieca również.
Nam hamulce puszczają również bez alko :))
 

prymek

Nowicjusz
Klapsy w tyłeczek i piersi to znana nam praktyka:) ja lubię jeszcze dostać klapsa w penisa, a przy dominacji obydwoje lubimy dostać go również w policzek... Wszytko zależy kto w danym momencie dominuje:)
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
A czy tu lubisz klapsy w jądra ?

Ja klapsy bardzo lubię. Mogą być siarczyste. Ale do klapsów stworzona jest pupa. A z cipką lepiej uwazać. Co to znaczy "lekkie klapsy" ? Może się to skończyć faulem poniżej pasa i bolesnym nokautem . 🙀
nie testowałem, ale raczej bym nie polubił, bo zbyt delikatne i prawdopodobnie stracilbym podniecenie, natomiast moja partnerka ostatnio sama mi powiedziała, że mogę spróbować kiedyś takich klapsów(ja nic jej nie sugerowałem), także moje pytanie jest już nieaktualne.
 
Mężczyzna

Ten_Jedyny

Cichy Podglądacz
A czy tu lubisz klapsy w jądra ?

Dla odmiany wspomnę, że osobiście zaliczam się do tej niewielkiej grupy facetów, których akurat podniecają klapsy w jądra :)) Być może wydaje się to kobietom dziwne, ze względu na sporą wrażliwość jąder, ale faktycznie istnieją tacy faceci. A to, co stoi za osiąganym wtedy podcieceniem jest również fajnym, lecz osobnym już tematem ;)).
 
Mężczyzna

Ten_Jedyny

Cichy Podglądacz
Podniecenia nie ma się co wstydzić ;p. Akurat moja kobieta lubi być od czasu do czasu potraktowana w mniej delikatny sposób, co tylko dodatkowo urozmaica wspólne zabawy :) Jako konkretny przykład wspomnę tutaj choćby o moich klapsach, które czasem lądują na jej piersiach. Ona wprost uwielbia to specyficzne uczucie, docierające wprost z jej wrażliwych sutków ;) Oczywiście klapsy są odpowiednio delikatne aby zachować umiar, lecz również wystarczająco odczuwalne. W temacie zajmowania się sutkami bardzo fajna jest również kwestia ich mniej lub bardziej delikatnego ugniatania, ale to już znowu inny temat.
 
Mężczyzna

Ten_Jedyny

Cichy Podglądacz
Pośladki oczywiście pozostają w menu dawania klapsów, ale dla ciekawych również i cipka może swoje poczuć :) Wszystko to są kwestie umiaru, preferencji, rozgrzania i dozy ciekawości ;)
A co do alko to w moim odczuciu działa tak samo jak prawdziwe podniecenie :)
 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
U nas są klapsy w tyłek, cycki, cipkę, ja dostaję w jaja, penisa, gryzie mnie, podduszanie się nawzajem, w ryj z płaską za również. Ale u nas bdsm jest spory kawałkiem tortu zwanego wspolzyciem
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
W trakcie seksu nie, ale spanking w gołą dupę po przerzuceniu przez kolano zdecydowanie tak. Taka gra wstępna.
W trakcie ostrzejszego ruchania albo obciągania to ewentualnie lekkie policzkowanie, tylko w ekstremalnych sytuacjach.
Klapsy w inne części ciała nie wchodzą w grę.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Klapsy w tyłek daje przy każdej okazji, niestety częściej słyszę warkot aniżeli radość i odgłosy podniecenia.
Osobiście nie pochwalam klepania po piersiach, są zbyt narażone na niechciane guzki.
Jeśli chodzi natomiast o klapsy w pusie, chętnie bym spróbował. Wiem ze przede wszystkim kobieta musiałaby mieć skłonności masochistyczne, jednak sama technika klapsa musiałaby być wykonana miękką częścią dłoni. Z odpowiednią osobą byłbym skłonny spróbować, szczególnie ze widziałem jak kobiety potrafią mocno szczytować po kilku klapsach.
 
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Czy klapsy u was w łóżku są dawane tylko w tyłek czy gdzieś jeszcze?. Ostatnio z kolegą po paru drinkach poszaleliśmy i zaczął mi dawać klapsy w piersi i trochę mnie to podnieciło, aż sama się siebie wstydzę... Wam też po alko hamulce puszczają i robicie, albo pozwalacie sobie robić rzeczy, które na trzeźwo by nie miały miejsca?.
mmm
W piersi uwielbiam, na pupe tez sa fajne ale partner musi dobrze trafic :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry