• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klapsy po cipie.

Mężczyzna

grigorek

Nowicjusz
Pytanie do Pań.Lubicie dostawać mocne klapsy po cipce???? Podnieca was to ??? Czy może jest to ból połączony z podnieceniem??? Mam zamiar sprawdzić to na żonie 😁 Lubimy ostrą jazdę i chcemy właśnie dodać kolejny element.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Tu w moim przypadku trzeba mieć wyczucie, co innego klepnięcie nawet mocniejsze, które jest nawet nakręcające w odpowiednich warunkach, a co innego te mocne klapsy, które opisujesz. To nie dla mnie.
Ale pamiętam, że Twoja kobieta to chyba lubi takie mocniejsze zabawy więc jak oboje lubicie to czemu nie :)
 
Mężczyzna

grigorek

Nowicjusz
Tu w moim przypadku trzeba mieć wyczucie, co innego klepnięcie nawet mocniejsze, które jest nawet nakręcające w odpowiednich warunkach, a co innego te mocne klapsy, które opisujesz. To nie dla mnie.
Ale pamiętam, że Twoja kobieta to chyba lubi takie mocniejsze zabawy więc jak oboje lubicie to czemu nie :)
No lubi lubi ostre zabawy 😁 Najbardziej lubi porządne lanie po cycach więc teraz stwierdziliśmy że pora zająć się jej cipką
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry