• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy było dla was za dużo ?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jeżeli żona by mnie poprosiła na wiele rzeczy bym się zgodził. Może wynika to trochę z tego, że lubię kobiecą dominację. Ale scat absolutnie nie, w żadną stronę 🤮
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
"
Poprosił mnie żebym zrobiła sobie lewatywę mlekiem i on to miał Zamiar wypić"

Jeżeli miałaby to być pierwsza lewatywa to nie. Ale jeżeli najpierw byłoby dokładne czyszczenie a później dopiero mleko, myślę, że chyba bym się skusił ( jeżeli byłbym ostro podniecony 😉)
 
Mężczyzna

voolcan

Cichy Podglądacz
Witam
Zastanawia mnie co było najbardziej perwersyjnego co w życiu zrobiliście albo o co wasz parter was poprosił co przerosło wasze możliwości.
Największa perwersja, która przerasta moje możliwości oferowana przez partnerkę to wstrzemięźliwość, oziębłość, brak chęci, zaangażowania, seksapilu i częstotliwość zbliżeń rzędu raz na kwartał...
To dopiero ciężko udźwignąć
 
Mężczyzna

Reh

Cichy Podglądacz
Moja kobieta wiele razy chciała żebym wylizał jej cipkę po tym jak w niej doszedłem, ale mnie, szczególnie tuż po wytrysku, obrzydza to strasznie.
 
Mężczyzna

Reh

Cichy Podglądacz
Ciekawe, że aż obrzydza, a całowanie po dojściu w usta?
Raz doświadczyłem snowballingu (kobieta przekazuje nasienie ze swoich ust do ust partnera), ale było trochę tak na granicy zwymiotowania.

Kręci mnie ten temat bardzo, ale w trakcie seksu. Jak już jest po wszystkim, to tracę całe zainteresowanie i nie mam ochoty, a już na pewno nie na takie perwersje.

Ale wystarczy że minie 15 - 20 minut i już mogę lizać bez oporów 😀
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry