• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Karmienie piersią

Mężczyzna

kp.20

Cichy Podglądacz
Cześć. Czy ktoś jeszcze czuje tak niesamowite podniecenie na widok karmienia piersią? Ostatnio znalazłem przypadkiem mnóstwo fotek i filmików i myślałem że rozerwie mi spodnie :) trochę mi wstyd więc jak ktoś napisze że to całkiem normalny fetysz to poczuje się lepiej :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Niedawno na "Quora"zetknąłem sie z relacja zawodowego fotografa, który w Stanach umówił sie na domowa sesję foto z jakąś gwiazdą ekranu. Po przybyciu de rezydencji, nikt go nie witał. Lazil po chałupie i w salonie zauważył siedzaca w drechach aktorkę, karmiącą swego niemowlasa. Facet, który widział niejedno stwierdził, że dawno nie doznał takiej ekscytacji i niemiało to zwiazku z rozporkiem. Obezwładniło go to do tego stopnia, żę wyszedł na jakiś czas by ochłonac. Niezalęnie od pierdół, gdzie wypada czy nie wypada karmić dla mnie jest to jeden z najpiekniejszych widoków. Nie rozrywa mi spodni ale jest cool.
 
Mężczyzna

apszczecin

Cichy Podglądacz
Ja szukam cały czas kobiety która podzieliła by się mlekiem z piersi...nawet nie koniecznie ssać je... uwielbiam je pić ale Szczecin i okolice to jakieś zadupie tu żadna z kobiet nie chce się podzielić...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Karmienie dziecka a antykoncepcja Antykoncepcja 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry