• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jestem totalnym prawiczkiem w wieku 20 lat

Status
Zamknięty.

SiC

Cichy Podglądacz
tak czytam te twoje wypowiedzi czyscioch i widze ze kazdy argument chcesz obalic i za wszelka cene probujesz usprawiedliwic swoja sytuacje albo chcesz jakies wielkiej dyskusji prawda jest taka ze masz problem jedynym sposobem na to jest radykalna zmiana postepowania (np tak jak to opisal Inzynier) wkoncu zalapiesz o co chodzi i wyposrodkujesz te 2 sposoby na zycie poznasz jakies granice i co jestes w stanie zrobic i jak dzialasz na kobiety...jesli nie masz czasu na kobiety to co ty chlopie robisz?? olej te twoje zasady bo najwidoczniej sa poprostu zle ,moim zdaniem nie akceptujesz siebie w ogole...co do tamtej dziewczyny ktora dala ci kosza to zmien taktyke odwroc sie od niej i postaraj sie zeby to ona zalowala ze cie odrzucila(badz poprostu zajebisty i nie zwracaj na nia uwagi niech se tam ona pozazdrosci) co do pocalunku to ja radze ci zebys byl pewny siebie i sprawial takie wrazenie niech to ona pomysli ze moze cie zawiesc w calowaniu) i zaloz sobie internet (jesli nie masz) pozagaduj na gg i sprawdz kilka opcjii i rozmawiaj duzo, poznaj ktore tematy interesuja kobiety(z tych w ktorych czujesz sie dobrze)internet pomaga..
ps jakie ty masz te towarzystwo?? i wyluzuuuuuj no:)
 

prawnik28

Seks Praktykant
Ja jestem bardzo atrakcyjny,ale nie umiem porządnie flirtować,prowadzić tej "subtelnej gry niedomówień" która bardzo pociąga kobiety. Zainwestuj w to, to na pewne poznasz kobietę.
Pozdrawiam.
PS. Lepiej znajź sobie kobietę już doświadczoną erotycznie, a przede wszystkim życiowo, wyrozumiałą wobec mężczyzn- niż dziewicę. Związek dziewicy i prawiczka to nie jest dobre wyjście. Wiem,co mówię.
 

prawnik28

Seks Praktykant
To zależy od dziewicy i od prawiczka!!!Jeżeli oboje są zdrowi psychicznie i emocjonalnie- to będzie naprawdę dobrze.
Ale, jeżeli któreś z nich jest poważnie zaburzone- to jest poważny problem!!!Moja eks taka była i ja do dziś za to płacę- zniszczyła mi dobrze zapowiadającą sie karierę naukową [szukam teraz pracy], zmieszała z błotem i- co najgorsze- zniszczyła mnie jako kochanka. W tej chwili szukam pracy, bo niemożliwa jest miłość bezinteresowna, w tym sensie, że aby być z kobietą w Warszawie, trzeba dobrze zarabiać. Tu randki są strasznie drogie. A kobiety, które znam, raczej do McDonaldsa nie pójdą. Czyli miłosć też można kupić- bo kobieta się w tobie nie zakocha, bez wyraźmnych inwestycji z twojej strony, które dają jej poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jesteś nia zainteresowany. Poza tym kobietom schlebiają męskie hołdy.
Pozdrawiam.
 

Serenity

Seks Praktykant
Tam ktos pisal ze dziewczyny porzadne, w klubach sie znajdujace, zakladaja ze podrywaja szmaciarze i na tancu sie konczy. Mysle ze po pierwsze porzadna dziewczyna nie da sie poderwac szmaciarzowi i nie zacznie sie w ogole taniec. To tak jakby dziecku oferowac jakis samochod wrc wypasiony ... a co tego malego berbecia obchodzi jakis tam samochod wrc - on ma swojego resoraka. Chodzi mi oto ze to sa inne swiaty i coz - niekompatybilne. Wiesz w innym watku ktos slusznie zauwazyl ze dziewczyny maja wiecej oleju w glowie niz my i zapewniam tego kogos co powiedzial to cos tam gddzies na poczatku, do czego ja gdzies tam na poczatku mojego postu nawiazuje... ze fajna dziewczyna rozpozna w tobie fajnego faceta. Dlaczego? Bo to te same fale, pola energetyczne cial czy feromony - jak zwal tak zwal. Najlepiej to widac w ten sposob : Ty bys odroznil Oksane od fajnej madrej dziewczyny prawda? Wyobraz sobie ze ona tez. Trzeba tylko jakby sie przylepic na Billboarda. I nie czekac w banku w tajemnym sejfie. Trzeba jakoby sie pokazac i juz. My tak generalizujemy ale przeciez puby sa o roznym charakterze. Pochodze z miasta, ktore slynie ze swojej ilosci pubow w europie. Sa puby gdzie zwykli spotykac sie ludzie na poziomie sa tez takie "speluny". Lokal lokalowi nierowny. Kazde miejsce ma swoj klimat i przyciaga okreslona klientele. W koncu w pubie o ladnych drewnianych wykonczeniach starych meblach i takiej antycznej atmosferze nie beda sie spotykac fani techno. Oni wybiora swiecace lasery np. Mysle, ze duzo zalerzy od doboru lokalu. Pomijajac to co napisalem siedzac w pubie czasem widzisz jakas grupke ludzi siedzacych. Oni gadaja sobie a ty sie przygladasz sie i nagle jedna dziewcyzna z tej chmurki ludzie patrzy na ciebie. I tak co roz sie patrzycie. Wtedy dobrze jest nie odwracac glowy kiedy akurat ona patrzy. Fajnie jest nawiazac kontakt. Wtedy atmosfera sie tajemnicza bo oboje zachodzicie w glowe czemu sie patrzy? Podobam sie mu a moze nasral na mnie ptak :p. Potem jak sie usmiechniesz przy takim spotkaniu oczu to jest krok milowy do przodu. I jesli masz odwage to mozesz wykonac jakis podrawiajacy gest reka. Taki zwykly -zamachac. Tak nikt na to nie zwraca uwagi, ale takie postepowanie duzo jej o tobie mowi. Mianowicie ze jestes sympatyczny nie jestes macho, ktory jest twardy jak skala i nie czuly na swiat. Kto wie moze wstanie i ostentacyjnie oddali sie od grupki znajomych po to bys mogl do niej podejsc.. ? Musisz przemyslec ktore twoje cechy gesty mimika sprawiaja ze wysylasz te sygnaly mowiace o tym jaki jestes. <--- Ten Billboard o ktorym gdzies tam wczesniej pisalem. Macho nie zamacha reka. Idiota nie bedzie mial symatycznego i cieplego wyrazu twarzy. Podrywacz bedzie bardziej smialy itd... Poznanie pewnych zasad zachowania sie i reagowania na zachowania jest czasem pomocne. Jest duza szansa ze twoje sygnaly beda odbierane w wiekszosci przez partnerki ktore ciebie interesuja a ktore na nie reaguja.

Swoja droga takie pytanie : Jakie macie charaktery pisma ? Powklejajcie tutaj skany to powiem wam cos o was :).

W sumie to co napisalem. Niewazne :)

Pozdr.
 

Serenity

Seks Praktykant
Tam ktos pisal ze dziewczyny porzadne, w klubach sie znajdujace, zakladaja ze podrywaja szmaciarze i na tancu sie konczy. Mysle ze po pierwsze porzadna dziewczyna nie da sie poderwac szmaciarzowi i nie zacznie sie w ogole taniec. To tak jakby dziecku oferowac jakis samochod wrc wypasiony ... a co tego malego berbecia obchodzi jakis tam samochod wrc - on ma swojego resoraka. Chodzi mi oto ze to sa inne swiaty i coz - niekompatybilne. Wiesz w innym watku ktos slusznie zauwazyl ze dziewczyny maja wiecej oleju w glowie niz my i zapewniam tego kogos co powiedzial to cos tam gddzies na poczatku, do czego ja gdzies tam na poczatku mojego postu nawiazuje... ze fajna dziewczyna rozpozna w tobie fajnego faceta. Dlaczego? Bo to te same fale, pola energetyczne cial czy feromony - jak zwal tak zwal. Najlepiej to widac w ten sposob : Ty bys odroznil Oksane od fajnej madrej dziewczyny prawda? Wyobraz sobie ze ona tez. Trzeba tylko jakby sie przylepic na Billboarda. I nie czekac w banku w tajemnym sejfie. Trzeba jakoby sie pokazac i juz. My tak generalizujemy ale przeciez puby sa o roznym charakterze. Pochodze z miasta, ktore slynie ze swojej ilosci pubow w europie. Sa puby gdzie zwykli spotykac sie ludzie na poziomie sa tez takie "speluny". Lokal lokalowi nierowny. Kazde miejsce ma swoj klimat i przyciaga okreslona klientele. W koncu w pubie o ladnych drewnianych wykonczeniach starych meblach i takiej antycznej atmosferze nie beda sie spotykac fani techno. Oni wybiora swiecace lasery np. Mysle, ze duzo zalerzy od doboru lokalu. Pomijajac to co napisalem siedzac w pubie czasem widzisz jakas grupke ludzi siedzacych. Oni gadaja sobie a ty sie przygladasz sie i nagle jedna dziewcyzna z tej chmurki ludzie patrzy na ciebie. I tak co roz sie patrzycie. Wtedy dobrze jest nie odwracac glowy kiedy akurat ona patrzy. Fajnie jest nawiazac kontakt. Wtedy atmosfera sie tajemnicza bo oboje zachodzicie w glowe czemu sie patrzy? Podobam sie mu a moze nasral na mnie ptak :p. Potem jak sie usmiechniesz przy takim spotkaniu oczu to jest krok milowy do przodu. I jesli masz odwage to mozesz wykonac jakis podrawiajacy gest reka. Taki zwykly -zamachac. Tak nikt na to nie zwraca uwagi, ale takie postepowanie duzo jej o tobie mowi. Mianowicie ze jestes sympatyczny nie jestes macho, ktory jest twardy jak skala i nie czuly na swiat. Kto wie moze wstanie i ostentacyjnie oddali sie od grupki znajomych po to bys mogl do niej podejsc.. ? Musisz przemyslec ktore twoje cechy gesty mimika sprawiaja ze wysylasz te sygnaly mowiace o tym jaki jestes. <--- Ten Billboard o ktorym gdzies tam wczesniej pisalem. Macho nie zamacha reka. Idiota nie bedzie mial symatycznego i cieplego wyrazu twarzy. Podrywacz bedzie bardziej smialy itd... Poznanie pewnych zasad zachowania sie i reagowania na zachowania jest czasem pomocne. Jest duza szansa ze twoje sygnaly beda odbierane w wiekszosci przez partnerki ktore ciebie interesuja a ktore na nie reaguja.

Swoja droga takie pytanie : Jakie macie charaktery pisma ? Powklejajcie tutaj skany to powiem wam cos o was :).

W sumie to co napisalem. Niewazne :)

Pozdr.
 

prawnik28

Seks Praktykant
Ja nie mam nigdy sympatycznego i czułego wyrazu twarzy.To znaczy chce bardzo mieć, ale sie wstydzę usmiechać Moi kumple maja tak, że się uśmiechną- i wszystkie kobiety topnieją- poza tym jestem czasami, niestety, wulgarny, chamski, drę mordę, bluzgam, wylewaja mnie z lokali. Nigdy nie jestem soba. Ale, kiedy jestem sobą, to kobiety traktuja mnie jako koleżankę, a nie jak faceta. Po prostu nie dostrzegaja we mnie mężczyzny. Nie wiem, co zrobić, żeby to zmienić.
Pozdrawiam.
PS. A jak to wygląda u was?!Czy zdarzyło sie kiedys, żeby jakaś kobieta w któryms z was nie dostrzegała mężczyzny?!
 

THC

Cichy Podglądacz
odp

Powiem Ci taką banalną rzecz! Przede wszystkim jak startujesz do panny gadaj z nią jak ze starym kumplem... nie spinaj się i nie denerwuj! Wyluzuj... to taki sam człowiek jak Ty tylko bez kuźki! Normalna gadka! Jaka dzielnica, jaka szkoła, jak w tej szkole tempią nauczyciele? Bo kumpel mówił tak i siak, albo coś w tym stylu. Przede wszystkim rozmawiaj z nią w ten sposób, aby ona jak najmniej dowiedział się o Tobie, a najwięcej ona gadał... Stary to się potwierdza, kobieta lubi gadać nawet jak jest przymułem! Robisz się jej( Raczej podświadomie) tajemniczy, itd. Przede wszystkim jak mówiłem patrz na nią jak na ziomala i gadaj z nią jak z ziomalem, zero stresu!!! Powaga, luzik i o tym pamiętaj. Co do całusa (Ślimaka usta-usteczka)... oj bedzie Ci ciężko się odważyć.... pierwszy jest na ogół c***owy... nie chce Cię straszyć... Poudawaj trochę wariata, walnij tekst: ja chce dzikiego ślimaka... i staraj się uczyć próbując zrobić normalnego lizu-lizu <- czaisz o co mi chodzi? Ja Cię nakierowuje... przeczytaj to z dwa razy i pomyśl... Powinieneś się zorientować o co mi chodzi... Powodzenia stary! Jak chcesz się ze mną skontaktować to pisz na priv :) Głowa do góry stary jak coś to mam 18 lat, możemy się ustawić to pokaże Ci jak to się robi. Też mnie musieli nakierowywać... udało im się zajefajnie! KUMPLE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Eve

Nowicjusz
Po pierwsze, według bardzo madrych porzekadeł ludowych ;) nie oceniaj książki po okładce. Nie wszystkie dziewczyny, które chodzą na imprezy to puste, wytapetowane barbie! Zadziwiajace, ale 'normalna' dziewczyna tez czasem lubi poskakać.
Wydaje mi sie, ze tak na prawdę, nawet nie próbujesz dać szansy napotykanym dziewczynom. Byc moze tak na wszelki wypadek bo a nuz okaże sie fajna i co ty wtedy zrobisz? Jeszcze buzi będziesz musiał jej dać?!? No a tu zaczynają sie kolejne schody... ;)

Po drugie, to spróbuj sie tak nie spinać! Ludzie bardzo dużo wyczuwają, dziewczyny rozpoznają z jakimi zamiarami Ty do nich podchodzisz.
Więc ani nastawienie "myślę, że jesteśmy sobie przeznaczeni', ani 'ok. pogadam z Tobą, choć czym Ty mnie właściwie mozesz zainteresować? nie jest tutaj najbardziej wskazane!
Powiedz, czy Ty nie wyczuwasz, co inni o Tobie myslą?
Ktoś tutaj swietnie Ci radził, żeby traktoać nas najnormalniej w świecie! Wiem, my kobiety jesteśmy tak wspaniałe, ze trudno nas nie uwielbiać ;) ale odrobina praktyki i przebrniesz przez to ;)

Cos jeszcze miałam... acha! Coć tam piszesz, ze jesteś atrakcyjny...
To tez może stanowic problem, bo pamietając, że mało sie usmiechasz, dziewczyna może juz na wstępie zrezygnować z zagadania!
Pomyśl sobie o czymś fajnym ( nie wiem! o lodach czekoladowych albo czymśtam ) a od razu pójdzie Ci jakoś!
Może i głupkowato ti brzmi ale to działa!

Myslę, że potrzebujesz żeby ktoś wylał Ci kubeł zimnej wody na głowę. Inaczej będziesz tak marudził i marudził i nic z tego nie wyjdzie. Wiem co mówię!
Nie cackaj sie tak z sobą! Przezyjesz, a poza tym 'blizny' dodają facetowi uroku ;)
Ja byc może się mylę, ale tak jakoś odbieram to wszystko co napisałeś, że Ty boisz się sparzyć, że dziewczyna, którą 'wybierzesz' nie dostrzeże Twojej wyjątkowości. I wszelkimi sposobami próbujesz temu zpobiec, a to wprowadzając totalną selekcję, a to chcąc powiedzięec jej, ze nigdy sie nie całowałeś. To jakbys krzyczał: 'hej jestem delikatny i bardzo, bardzo wyjątkowy, nie zrań mnie'.

Więc juz na koniec.
Wyluzuj!
Ludzie nie są az takimi potworami, i tez się boja. Moze nawet Ciebie...?
 

czyścioch

Cichy Podglądacz
ech no prosze minęly 3 miesiace, a mimo wszystko wątek sie sciagnie, choć zdaje sie, że teraz prawnik z wawy jest obiektem, do którego kierujecie porady.

SIC- pewnie i tak już nie przeczytasz ze względu na upływ czasu, no ale odpowiem: To nie jest tak, ze się nie akceptuję ogólnie. Tu chodzi raczej o pewną kwestię jaką jest brak doświadczenia, co dla mnie jest pewnym problemem. po pierwsze nie jest to brak w zakresie charakteru/osobowości, więc nie może być tak ze sie nie akceptuję w tej kwestii. Po drugie na pewno najlepiej pokonać ten problem z Kobietą, dla której coś znaczysz (im więcej tym lepiej)- wtedy to nawet nie powinien byc żaden problem.
piszesz, zebym wypróbował obydwa sposoby (zakładam że chodzi o szukanie kobiet do trwałego związku albo na jedną noc lub/i szukanie czegoś co jest oparte na uczuciu albo na popedzie) i sprawdził co mi odpowiada. A wiesz, że wygląda na to, ze na razie błądzę właśnie gdzieś po środku :oops:
co do kobiety ktora mnie olała- zzgadzam się z Toba i tak tez zrobiłem jakiś czas temu

gadki na gg, przez internet- co do zasady nie mam problemu z rozmowami, więc nie tutaj leży problem. Po za tym znajomości przez internet nadają się tylko do takich znajomości :p

co do tematu pocalunku, ktory tak namolnie poruszałem. Nie wiem czy ktoś tutaj mówił, ze najlepiej zacząc i samo wyjdzie (ale tak wiele razy słyszałem), od razu załapiesz. Otóż jest to lipa-przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Tak jak wspominałem na początku dyskusji- najpierw uświadomiłem
Anię o moim braku jakiegokolwiek fizycznego dosiwadczenia. Czy to było mądre? Nie wiem- ale nie wiem jak by zareagowała, gdyby dowiadywała się o tym w praktyce.

PRAWNIK 28- no właśnie znowu ta cholerna kasa. Ech, brak kasy utrudnia zdobycie porzadnej babki . ale zobacz jak pieniądze utrudniają zdobycie takiej babki :D

SERENITY- a wiesz, ze cały czas mam problemy z patrzeniem Kobietom w oczy- tym nieznajoym kompletnie...
Natomiast co do zdania że porzadne Kobiety nie zatańczą że szmaciarzem w klubie. Oczywiscie, ze zatańczą. Myslisz, ze szmaciarze nie potrafią sie maskować?? Mam znajomego, ktory dostosowuje sie do wymagań kobiety. Co prawda, zdaje sie, że zamierza za entym razem spotkać jakąś porządną babkę, co oczywiście nie oznacza, ze nie zdarzą mu się skoki w bok. Na pocieszenie dodam, że chłopak potrafi troszkę koloryzowac. z drugiej jednak strony sam co nieco widziałem...
A poza tym jest masa facetów, po których nie jest kobieta w stanie poznać czy jest szmaciarzem czy nie. 2 opinie Kobiet o mnie, które pierwszy raz widziały mnie w klubie, są takie, ze jestem podrywacz w sensie negatywnym naturalnie. Są to jedyne opinie jakie znam na swój temat w takich okolicznościach. heh

pozdrawiam wszystkich

a thc- no po prostu nie moge (czytaj nie chcę) sobie wyobrazić jakCię znajomi nakierowywali. Chyba że to były znajome :wink:
 

ewcia23

Cichy Podglądacz
Oj czyscioszku az mam ochote Cie uswiadomic co tracisz. Nie obawiaj sie bo pod wplywem namietnosci Twoje usta i jezyczek sprawia cuda i nikt nie pozna ze to pierwszy raz, sami sie dopasujecie. Podziwiam Cie za zasady ale w dzisiejszych czasach.... Zcze powodzenia:)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry