• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakiego partnera wolicie mieć w sexie starszego/szą, równolatka, młodszą/ego

Mężczyzna

anaerto

Cichy Podglądacz
Jakiego partnera wolicie mieć w sexie starszego/szą, równolatka, młodszą/ego
Ja zawsze preferowałem dojrzałe kobiety. Jak miałem 28 lat miałem dziki namiętny romans z panią profesor lat 46. Dzisiaj już trudno mi znaleźć partnerki starsze lub nawet w moim wieku, ale na siłowni poznałem jedną bardzo zgrabną panią na oko ok. 72 lat. Ciekaw jestem co z tego wyniknie. Jednocześnie czatuję z jedną panią w wieku 33 lat i to też dobrze się zapowiada. Ale dwudziestolatki to dobrze wypadają na zdjęciach.
 
Kobieta

Kimboaz

Seks Praktykant
ffd67566.png
 
Mężczyzna

ciekawski69

Cichy Podglądacz
Z moich doświadczeń, zawsze najlepszy seks był z kobietami 40+......najbardziej namiętny, wyuzdany i bez skrępowań......pełne zrozumienie wzajemnych pragnień i oczekiwań.
Uważam, że co doświadczenie to doświadczenie w tych sprawach ;)
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Hmmm .... Ciężkie pytanie.
Tak sobie teraz uświadomiłem że gdy byłem o wiele młodszy, to zdecydowanie wolałem partnerki starsze ode mnie. Największa różnica wieku wtedy to była 12 lat. Chociaż po tej kobiecie (mężatce) nie było tego widać. Miałem z nią najlepszy sex w życiu. Romans trwał koło roku, gdzie po 3-4 razy w tygodniu odbywały się nasze spotkanie intymne.
Na dzień dzisiejszy chyba preferuję kobiety w zbliżonym wieku do mojego, chociaż...hmmm przyłapałem się na tym, że zwracam też uwagę na owiele młodsze.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry