• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie środki antykoncepcyjne stosujesz? Ankieta (2)

Jakie środki antykoncepcyjne stosujesz?

  • pigułki

    Votes: 42 19,5%
  • plastry

    Votes: 4 1,9%
  • zastrzyki

    Votes: 1 0,5%
  • wkładka wewnątrzmaciczna

    Votes: 24 11,2%
  • prezerwatywy

    Votes: 112 52,1%
  • krążek, kapturek dopochwowy

    Votes: 5 2,3%
  • dopochwowe środki plemnikobójcze (globulki, pianki, kremy)

    Votes: 2 0,9%
  • metody naturalne

    Votes: 9 4,2%
  • stosunek przerywany

    Votes: 44 20,5%
  • nie stosuję żadnych

    Votes: 42 19,5%

  • Total voters
    215
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Stosunek przerywany to nie sposób na zabezpieczenie
U nas z żoną się sprawdza. Przez kilka lat stosowaliśmy tą metodę i nas nie zawiodła. Kiedy tylko zdecydowaliśmy się na dziecko, to przy pierwszej próbie od razu sukces - nawet nie spodziewaliśmy się, że pójdzie tak łatwo. Tylko przy tym sposobie trzeba mieć zaufanie do siebie, facet musi umieć się całkowicie kontrolować i trzeba mieć też na uwadze, że istnieje większa szansa na zapłodnienie w porównaniu z innymi metodami.
Nigdy nie chciałem aby moja luba stosowała jakiekolwiek hormonalne środki - uważam, że mają za duży wpływ na zdrowie kobiety.
Teraz myślę o wazektomii, ale tylko ze względów etycznych.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Ostatnio z antykoncepcji to samo co wybrała wiekszosc forum: prezerwatywy.

Ciekawe, ze stosunek przerywany ma az 21%:eek:
 

Opermr

Cichy Podglądacz
3 lata temu żona wstawiła sobie wkładkę. Teraz ma podejrzenie że sprawia to że jest bardziej podatna na bakteryjne infekcje ale szkoda jej teraz wyciągać bo troche kosztowała. Jest super wygodnie bo nie musimy stosować niczego co by odejmowało doznania i zawsze spuszczam się w niej także mogę potwierdzić 100% skuteczność.
Co do metody na kalendarzyk to tylko powiem że jest to bardzo niepewna metoda na przykładzie naszym. Moja żona ma bardzo nieregularny okres i nie można polegać na kalendarzyku. W dodatku po pierwszej ciąży jeszcze bardziej jej się rozjechały terminy...
Coraz poważniej myślę o wazektomii to też wydatek...
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja już ponad rok po wazektomii, dla tych, co już dosyć dzieci mają, to polecam.

Moja żona kilka lat miała wkładkę hormonalną i narzekała, że libido jej spadło i nawilżanie pochwy też, ale to chyba z wiekiem też przyszło. Bo już wkładki nie ma, libido większe, ale nawilżenia już i tak nie ma jak za młodu.

Co do infekcji grzybiczych, to moim zdaniem czy miała w kładkę, czy już jej nie ma to bez znaczenia, przed okresem, jak spada kwasowość, to prawie zawsze coś ja swędzieć albo piecze.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Niestey ale sie zgodze. Te wszystkie gumki, piguły i inne o kant doopy rozbic:rolleyes:
Seks powinien byc spontaniczny i zywiołowy, ale niestety czesto taki nie jest....
No chyba ze sie planuje powiekszenie rodziny i ma zaufanego partnera. Wtedy to raj na ziemi:giggle:
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Niestey ale sie zgodze. Te wszystkie gumki, piguły i inne o kant doopy rozbic:rolleyes:
Seks powinien byc spontaniczny i zywiołowy, ale niestety czesto taki nie jest....
No chyba ze sie planuje powiekszenie rodziny i ma zaufanego partnera. Wtedy to raj na ziemi:giggle:
Gumka to ostateczność. Wszelkie wkładki, tabsy działały na mnie zmniejszeniem libido- bo coś we mnie obcego jest. Spontan i zaufanie do partnera. Spust na pupę albo brzuch. Zależy od pozycji finiszu.
 

Niezapominajka

Cichy Podglądacz
Kiedy byłam młodsza i lekkomyślna to zdarzało mi się stosować stosunek przerywany. Potem prezerwatywy, a od dłuższego czasu tabletki. Znalazłam takie, które nie zmniejszają mojego libido i sobie chwalę. Nienawidziłam przerywać zbliżeń dla szukania prezerwatywy po kątach, albo nerwowo wyciągać go przed finałem. No i zdarza mi się wziąć jeszcze do buzi po penetracji ☺ więc tak jest o wiele łatwiej.
 

scarab

Cichy Podglądacz
Ja z żoną nie stosujemy obecnie żadnego zabezpieczenia i zawsze kończę w środku:) a wręcz jest smutna jeśli próbuję gdzie indziej
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry