• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie środki antykoncepcyjne stosujesz? Ankieta (2)

Jakie środki antykoncepcyjne stosujesz?

  • pigułki

    Votes: 42 19,5%
  • plastry

    Votes: 4 1,9%
  • zastrzyki

    Votes: 1 0,5%
  • wkładka wewnątrzmaciczna

    Votes: 24 11,2%
  • prezerwatywy

    Votes: 112 52,1%
  • krążek, kapturek dopochwowy

    Votes: 5 2,3%
  • dopochwowe środki plemnikobójcze (globulki, pianki, kremy)

    Votes: 2 0,9%
  • metody naturalne

    Votes: 9 4,2%
  • stosunek przerywany

    Votes: 44 20,5%
  • nie stosuję żadnych

    Votes: 42 19,5%

  • Total voters
    215
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
No, wiadomo, wiadomo... Szkoda że w tym dziadowskim państwie nie respektuje się sterylizacji kobiecej- podwiązania jajowodów jako najlepszej antykoncepcji. To jest chore, chamskie, pełne hipokryzji i wkur...jące, metoda zabiegu i sam zabieg identyczny co wasza wazeta, to samo zwiąż- przetnij- zwiąż, anty trwała na lata, bez problemu przed sterylką jak któraś z pań chce można pobrać jajeczka i zamrozić a później wykorzystać do zajścia w ciąże invitro. Zabieg sterylizacji można też odwrócić jak u was wazetę. Tak samo chora konstytucja traktująca nas kobiety i lekarzy jak the billi. Wam nikt nie siedzi i nad uchem nie pier....oli że hurrr durrr to: "okaleczanie się!", " zwariowałaś!", "będziesz żałować!", " to grzech!", " to pozbycie się płodności!" itd itd. Tymczasem cholerny art 5 i do paki klientkę i lekarza "(...) bo kto pozbywa się płodności...." No tak pier....lony kk, sekta OI, politykiery, księżole, rozporządzać się czyimś ciałem i wprowadzać nakazy, zakazy, zmuszania to najłatwiej. Traktować jak bezrozumną krowę rozpłodową, inkubator, inwentiarz, kurę domową, lalkę do r.ania, kobietę jako przedmiot a nie podmiot i człowieka to najłatwiej... Po co mi te przeklęte kobiece ciało skoro sama o sobie, o tym cholernym ciele, w tym średniowiecznym kraju nie mogę decydować sama o sobie. To jak bycie zamkniętą w klatce. Gdzie klatka to własne ciało z którego niby masz ale nie możesz korzystać, a chore państwo i system to 0prawca. Żeby mieć to czego chcesz, to czego pragniesz od zawsze, musisz jechać do sąsiadów i błagać o pomoc. Oni to zachód i normalni, wyrozumiali, empatyczni, profesjonalni, wszystko powiedzą, wytłumaczą co i jak, powiedzą kawa na ławę, wady, zalety, wszystko jak leci, nie oceniają, nie krytykują, nie wciskają swego zdania i chorych rad i prawd, tylko dają wybór, komfort, dowolność i pełnię prawa decydowania o sobie. To jest najbardziej dobitny i oczojebny przykład braku równości i seksizmu w Polsce. Mnie już to nie dotyczy, ale piszę to jak się czułam będąc jeszcze przed tym zabiegiem. Przed sterylizacją. Jak się czułam w tym kraju, państwie, ojczyźnie, domu. Z takim marzeniem i pragnieniem. Odpowiedź czułam się jak zakładniczka państwa i wyżej wymienionych (sekt, kk, klechów, politykierów), czułam się jak niewolnica, czułam się jak gówno, pustak, dmuchana lala, bez prawa decydowania o samej sobie. Jak którejś babeczce to w duszy gra i ma wszystko przemyślane i sama z siebie tego chce i pragnie to polecam---> Berlin, Prenzlau, Bratyslava, Praga. Tam dadzą Ci ratunek. Polki chyba nigdy nie dożyją do tego czasu gdy w ich własnej ojczyźnie byłaby dostępna legalnie, na żądanie sterylizacja, podwiązanie jajowodów. Nie mam zamiaru truć się przeklętymi hormonami, które mają więcej skutków ubocznych niż zalet, nieistotne w jakiej są formie. Czy tabsów, czy iud, czy implantów, ringów, plastrów, zastrzyków, implantów czy cholera wie czego. Hormony to brak szacunku z kobiecym zdrowiem, ciałem i życiem i mieniem za nic organizmu kobiety. My mamy się truć, wy macie wazetę i kondomy, my chcemy sterylki ale wszyscy są przeciwko nam. My mamy się truć. Chore i popierdolone.
Zgodzę się z koleżanką.
„Najśmieszniejsze” jest to, że kobiety, które ewentualnie chcą dziecka po sterylizacji, to kobiety, które naprawdę muszą się postarać i być pewne, że chcą tego dziecka. W przeciwieństwie do kobiet, które zachodzą, bo tak, a później w wiadomościach czytasz, że dzieciak siedział zamknięty w tapczanie, niedokarmiony lub inne chore sytuacje.
W najgorszym wypadku, kiedy nie da się odwrócić zabiegu, to nadal lepsza opcja, niż „rosyjska ruletka” ciążowa…
 
Kobieta

RoseGold

Seks Praktykant
Racja. A później słychać... Mama Madzi, mama Kamilka i inne... Szkoda gadać. Ten temat o nieodpowiedzialnych matkach, biednych dxieciach i nierówności trwałej anty w Polsce- sterylka nie, wazeta tak, mnie tak wkurwia i szlag trafia... Ciemnogród, zacofanie, hipokryzja i oczoebna nierówność. Nadal jesteśmy białogłowymi i inwentiarzem. Szkoda gadać
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
No dlatego trzeba to w dupie mieć i robić swoje. Jeszcze trzeba się cieszyć, że mieszkamy blisko miejsc, gdzie coś takiego można wykonać, a nie gdzieś w środku Amazonki lub w Afryce, gdzie na rodziny bez dzieci, wręcz źle się patrzy. Ale rozumiem Twój punkt widzenia, bo mam bardzo podobny🤝🏻
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry