• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie portale na erotyczne randki polecacie?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rzeczywiście odległość może wszystko spieprzyć.
Opowiedz nam o zwyczajach na portalu, o cenach, o dostępach do wyższego poziomu itp
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Witam, jestem nowy. Ostatnio korzystałem z NaszaTajemnica.com oraz iFlirts - Ten pierwszy wydawał się ok, ale tylko do czasu. Zaczeli cenzurowanie w ten sposób, że ja miałem wysłaną pełna wiadomość, a partnerka ocenzurowaną np. bez zdjęcia, albo części tekstu. Utrudniają jakiekolwiek próby spotkania. Rozumiem, że chcą zarobić, ale jak się umówić jak nie można podać jakichkolwiek namiarów?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
właśnie problem jest z tymi portalami, że trzeba płacić choć wspominają że są darmowe. Żaden nie jest darmowy, bo Janusze biznesu znajdą coś za co trzeba płacić. Nie mam zamiaru niczego reklamować - datezone jest oblegany przez zboczeńców, więc jak nie lubisz oglądać kutasów to nie polecałbym ci. Może coś mniej erotycznego? sympatia.pl ale coś myślę, że ten portal społecznościowy podupadł.
 
Mężczyzna

PiotrSt07

Erotoman
Mam dodatkowe pytanie, czy macie jakiś sprawdzony sposób aby odróżnić konto realnego użytkownika od takiego fikcyjnego podręcznego przez jak napisałeś "Januszów biznesu"?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Mam dodatkowe pytanie, czy macie jakiś sprawdzony sposób aby odróżnić konto realnego użytkownika od takiego fikcyjnego podręcznego przez jak napisałeś "Januszów biznesu"?
Ciężko jest odróżnić, bo tak naprawdę nie wiemy kto siedzi po drugiej strony monitora. Przeważnie faceci wysyłają swoje fotki, aby uwiarygodnić swoją realność.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
"Mam dodatkowe pytanie, czy macie jakiś sprawdzony sposób aby odróżnić konto realnego użytkownika od takiego fikcyjnego podręcznego przez jak napisałeś "Januszów biznesu"?"

Z własnego doświadczenia wiem, ze taka mozliwosc nie istnieje. A przynajmniej nie w przypadku pań.
Sprawdzone na własnej kieszeni.
I pod różnymi adresami.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
nawet na takim płatnym portalu erotycznym może nadziać się na niespodziankę... dlatego z doświadczenia trzymam się z dala od ,,darmowych,, portali
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Musiałbyś się spotkać realnie :) ja nawet już nie zwracam uwagę na fotki, bo gdy jedną spotkałem realnie to wyglądała inaczej niż na zdjęciu, które mi wysłała :) ale nie byłem zły czy zawiedziony :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry