• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie doznania podczas masturbacji?

Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
OK :)

Gdy zaczynam i biorę penisa w dłoń, to czuję to niezwykłe uczucie nabrzmiewającej erekcji - taka zapowiedź dobrej zabawy, jak to ktoś tu nazwał. Chwytam go lekko, luźną dłonią. Najlepiej z lubrykantem i zaczynam przesuwać w górę i w dół. Każdy ruch jest jak prąd, który płynie przez moje ciało. Penis staje się grubszy, zaczyna jakby nie mieścić się dłoni. Uwielbiam przesuwać i pieścić główkę. Czuję się niesamowicie, jakbym odlatywał.

Robiłem to już tyle razy w moim życiu (kiedyś sobie obliczyłem, że miałem w życiu około 50 tysięcy orgazmów, z czego pewnie 45 tysięcy w wyniku masturbacji), ale zawsze jest to dla mnie niezwykłe. Potem, gdy czuję, że zbliża się orgazm, przyspieszam ruchy. Gdy jestem tuż przed finałem, lubię się zatrzymać i tak w kółko. Ale w końcu chcę dojść. Cały się trzęsę, oddech przyspiesza, serce wali jak młot. Ściskam penisa mocniej, ruszam ręką szybciej i ... odlot. Uczucie rozkoszy w penisie jest tak silne, że nie wiem, co dzieje się naokoło. Wtedy nadchodzi najprzyjemniejszy moment - pierwsze skurcze i sperma płynie w środku penisa. To jest przyjemniejsze, gdy spermy jest więcej. A jest jej więcej, gdy (1) dłuższa przerwa od ostatniego wytrysku (2) dłuższy czas masturbacji.

Potem nadchodzi wytrysk, który jest bardzo przyjemny oczywiście, ale dla mnie ciut mniej niż ten moment tuż przed. I oczywiście zawsze lubię na niego patrzeć :)

A potem powrót do rzeczywistości i sprzątanie... :( Ulga, rozkosz i smutek, że sie skończyło.

Teraz ja czekam na relacje :)
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Robiłem to już tyle razy w moim życiu (kiedyś sobie obliczyłem, że miałem w życiu około 50 tysięcy orgazmów, z czego pewnie 45 tysięcy w wyniku masturbacji)
Jeśli masz 65 lat i tryskasz od 15. roku życia, to wychodzi, że od pięćdziesięciu lat tryskasz średnio tysiąc razy w roku, co daje prawie trzy orgazmy dziennie - dzień w dzień przez 50 lat.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chyba tak, ale jaka z tego wynika przyjemność, zadowolenie, a w iak wielu wypadkach mi miłość, płci przeciwnej?
 
M

Marcinmax

Guest
Ostatnimi czasy jak to robię to zakładam sobie rękawiczkę lateksową i smaruję wariata. Za pierwszym razem jak tak zrobiłem to mi aż po sutki strzeliła sperma
 
  • Love
Reactions: tpo

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Wiesz co, nie żartowałeś, to nie pierwszy komentarz gdzie ktoś właśnie przez to, że nie zaciska się jak dłoń tak mówi. Mam już dość czytania takich komentarzy , walcie rękę najlepiej do końca i tyle. To już się obrzydliwe staje powoli, wybacz, może żartowałeś, ale jie jesteś pierwszy, z tym, że oni nie żartowali. Po prostu jeden facet ma odwagę przyznać, ze ręką jest najlepsza i żadna cipka tego nie da, inny kłamie
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Wiesz co, nie żartowałeś, to nie pierwszy komentarz gdzie ktoś właśnie przez to, że nie zaciska się jak dłoń tak mówi. Mam już dość czytania takich komentarzy , walcie rękę najlepiej do końca i tyle. To już się obrzydliwe staje powoli, wybacz,, noże żartowałeś, ale jie jesteś pierwszy, z tym, że oni nie żartowali. Po prostu jeden facet ma odwagę przyznać, ze ręką jest najlepsza i żadna cipka tego nie da, inny kłamie
Cóż, nie jestem z tym "kimś" kolektywną jednostką, więc nie pomogę w zrozumieniu motywacji wyznawców tezy o wyższości ręki nad cipką :) W każdym razie nie miałem nic złego na myśli, ani też nie pisałem na poważnie :)
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Nie przejmuję się, rozbawiło mnie to :) Znam dziewczynę, co na kamerkach wyrobiła sobie opinię o ogóle mężczyzn, i przez to teraz ich nienawidzi, a seks uważa za zboczenie i chciałaby np. hormonalnie wykastrować syna, gdyby kiedyś miała, żeby nie dojrzał płciowo - różne są skutki przebywania z takimi facetami jak tu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry