• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie dildo do "ujeżdżania" analnie ?

Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Więc lubie zabawić się analnie zwłaszcza pod prysznicem, mam taką półeczkę do siedzenia i zazwyczaj tam jest dildo na przyssawkę tylko że bardzo się wygina podczas skakania po nim :/ Z jakiego materiału najlepszy do takich zabaw? :unsure:
 
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
Nie podpowiem z jakiego materiału, ale ja skacze na dwóch, z jednym nie mam problemu wyginania się, a są chyba z tego samego, a różnią się jedynie grubością, im grubszy weźmiesz, tym mniej się będzie gibał 😁
 
Mężczyzna

cichy83

Cichy Podglądacz
to prawda,im grubsze tym sztywniejsze,ja mam silikonowe i PVC,oba robia robote
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Ja po pijaku kupiłem seks maszynę i nie żałuję 😅😅 wystarczy się położyć wygodnie albo usiąść odwrotnie na krześle z wypięta dupka o ona już sobie rżnie 😉 niby 400 zł ale w sumie warto było
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ja po pijaku kupiłem seks maszynę i nie żałuję 😅😅 wystarczy się położyć wygodnie albo usiąść odwrotnie na krześle z wypięta dupka o ona już sobie rżnie 😉 niby 400 zł ale w sumie warto było
Sex maszyna za 400zł? Dawaj linka, jak ja się rozglądałam to szły w grube tysiące, nawet te małe. Już nawet myślami ujęłam taką w domowym budżecie :p
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Sex maszyna za 400zł? Dawaj linka, jak ja się rozglądałam to szły w grube tysiące, nawet te małe. Już nawet myślami ujęłam taką w domowym budżecie :p
Na allegro szukaj w wolnej chwili znajdę w historii. Nie jest to jakąś mega jakość i lat pewnie nie wytrzyma ale na moją dupkę w zupełności wystarczy
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Ja mam rozowe nie jest sztywne za bardzo ale za to duze. Mam je juz ponad 10 lat a dziala i wibruje.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Na allegro szukaj w wolnej chwili znajdę w historii. Nie jest to jakąś mega jakość i lat pewnie nie wytrzyma ale na moją dupkę w zupełności wystarczy
To ja spokojnie poczekam na ten, który u Ciebie działa. Jakbym miała wyliczyć wszystkie moje nietrafione, seksualne inwestycje, to trochę bym nad tym musiała posiedzieć :p
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Dzięki!

Macie też trochę tak, że jak coś wygląda na skomplikowane, a jest mega tanie to się boicie, że wybuchnie? Ja akurat ostatnio wyjątkowo lubię swoje podwozie, no ale jak przetestowany sprzęt to może jakoś to będzie ;)
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Dzięki!

Macie też trochę tak, że jak coś wygląda na skomplikowane, a jest mega tanie to się boicie, że wybuchnie? Ja akurat ostatnio wyjątkowo lubię swoje podwozie, no ale jak przetestowany sprzęt to może jakoś to będzie ;)
Tez się trochę bałem😅 dupka całą choć po dobrej godzinie bolcowania czasem trudno usiąść 😅
 
Mężczyzna

highboots

Cichy Podglądacz
Mam taka maszynkę,jak za tą cenę moze być,ale jak dla mnie ma za małe obroty i siłę pchnięć.
 
Mężczyzna

BiNiedźwiadek

Cichy Podglądacz
Kwestia grubości 😉 ja mam takie dwa:

Od mniejszego zawsze zaczynam, żeby przygotować dziurkę na 23,5cm potwora 😁 ale jak już wjadę potworkiem, to zaczyna się, zupelnie inny poziom zabawy i odczuć 😁
 
Mężczyzna

BiNiedźwiadek

Cichy Podglądacz
Czy możesz podesłać fotkę tej maszynki? Bo niestety link już nie działa, a brzmi interesująco :D już nawet kiedyś planowałem sam taką maszynkę zbudować... Ale niestety minimalna wiedza techniczna skutecznie mi to utrudniła 😅

@edit

Przepraszam, za post pod postem 🫤 jakoś wyleciało mi z głowy, że już ten temat komentowałem 😆
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry