• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie cipeczki / penisy lubicie? - pytanie do pań i panów :)

Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Każda jest cudowna i gdyby ktoś mnie przyparł do muru każąc wybierać to miałbym duży problem. Chyba szala w takim momencie przeważyłaby w stronę tej małej, zamkniętej i wygolonej, ewentualnie z paskiem ale to zostawiam do decyzji kobiety.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja tam kocham wszystkie cipeczki. Uwielbiam wtulać się twarzą i bawić włoskami. Kocham też lizać i tulić się do gładziutkiej , wygolonej muszelki , te wydają się bardziej dziewczęce
Im bardziej mokre i pachnące , tym bardziej podniecające
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Mi się podoba 4 ,lubię jak dzyndzelek jest tak troszkę na wieszku wtedy tak delikatnie lizać i pieścić językiem 😛
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Ja tam po prostu lubie cipki, wielkiego znaczenia dla mnie mnie nie ma czy wargi sa w stylu buleczki czy motylka, czy wystaja czy nie wystaja. Kazda cipka ma swoj urok i chyba nie ma co tutaj sie rozpisywac ze lepsza taka czy inna. Ja mam zawsze przyjemnosc z lizania cipki nie ma znaczenia jak wyglada
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ja najbardziej lubię cipkę mojej żony i za Chiny nie potrafię przyporządkować jej do któregoś z tych obrazków 😜
Uwielbiam to, że jest wydepilowana i mógłbym ją lizać godzinami 😋
 
Mężczyzna

TakaNazwaUser

Cichy Podglądacz
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


8 i 12 moim zdaniem najpiękniejsze
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja tam wybredny nie jestem, jak na drzewo nie ucieka to z łóżka nie wygonię 😁
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Dla mnie najlepsza cipka to mokra i otwarta. Wole takie luźniejsze gdzie wszystko łatwo się mieści. A najlepiej jak lecą z niej litry soczku. Uwielbiam
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry