• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki uniwersalny zel intymny

Mężczyzna

Katmar

Cichy Podglądacz
Mam tutaj jakiś uniwersalny żel intymny, do wykorzystania do tych spraw (bunga-bunga). Żel który nie będzie podrażniał, będzie fajnie nawilżał a przy tym nie będzie ekstremalnie drogi.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Kiedyś używaliśmy żelu od durexa, do czasu gdy nie trafiliśmy na lubrykant Libi Gel. Występuje w różnych opakowaniach i opcjach, ale muszę powiedzieć, że sprawuje się naprawdę bardzo dobrze.
Przede wszystkim odczucia i wrażenia dotykowe są znacznie lepsze, intensywniejsze Smile
Zresztą, jak użyjesz, to dowiesz się co mam na myśli.
 

romterek

Cichy Podglądacz
Znam i też mogę polecić. Czasami można trafić na fajne przeceny. Ostatnia dobra była chyba w okresie jeszcze przedświątecznym. Generalnie jest z czego wybierać. Potwierdzam też z tymi wrażeniami - jest znacznie lepiej
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
No trochę się kleją. Ogólnie niby sa na bazie wodnej, ale trochę silkonów musi w nich być po po użyciu ręce sa praktycznie całe zaklejone. Szczególnie jeśli są to słodkie żele.

Polecam ze swojej strony:
libi gel- mega wydajny i daje dobry poślizg, poza tym jest z pompka
aquaglide
Intimate earth - żele są nieco kosztowne ale są dedykowane do seksu analnego, tak więc daja o wiele lepszy poślizg od standardowych Dzieki czemu seks analny nie jest bolesny.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry