• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rozmiar piersi podoba się najbardziej?

S

sheepdog

Guest
I teraz pójdzie off- top jak się należy, nie to co "Pani" @im a queen uskutecznia... Do uja pana, kiedy wreszcie przestaną być tworzone multikonta dla zaspokojenia chorych zachcianek, podbudowywania ego, wyrzucania z siebie szamba mentalnego i egzystencjalnego, trollowania... Czy nadejdzie ten dzień kiedy SF przestanie być poletkiem frustratów i desperatów? Ja tu tkwię ( i nie tylko ja...mam znajomych z lat, gdy forum dźwigało się) pomijając paroletnie i wielomiesięczne "urlopy", ale czas chyba na zasłużoną emeryturę xD
Le.....Dessi wróć!!:)
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
Każde piersi mają swoje zalety, także ważne do kogo należą.😁 Ważna jest właścicielka. Duże fajne wyglądają w bieliźnie i do Hiszpana, małe fajne nago. Nie ma znaczenia wielkość
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
Znów powiem, że powinny pasować do sylwetki i fajnie jak są proporcjonalne, ale nie muszą być wcale duże
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Według mnie wszystkie piersi są piękne, te szpiczaste i te płaskie, duże, czy małe, wszystkie wyglądają fantastycznie bez biustonosza. Najważniejsze, jak reagują na pieszczoty...
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Indywidualna sprawa 😉. Ale raczej średnie...byle były jędrne, symetryczne i lekko zadarte do góry 😀. Ważne też są sutki. Nie lubię takich "rozlanych", fajniejsze są takie małe i sterczące 😎
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Mam bardzo sprecyzowany gust i podobają mi się szczupłe kobiety a że proporcje są tu dla mnie w cholerę istotne to jeśli chodzi o piersi zdecydowanie bardziej wolę te małe lub średnie, duże nigdy mnie nie jarały bo albo właśnie psują proporcje albo ich właścicielka jest przy kości.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry