• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rodzaj dildo czai się w waszej szafie i czeka na wspólną zabawę? ;)

Dildo, jakie posiadam (lub posiadałam/em) to:

  • klasyczne

    Votes: 37 52,1%
  • realistyczne

    Votes: 40 56,3%
  • dwustronne (podwójnie zakończone)

    Votes: 3 4,2%
  • podwójne

    Votes: 2 2,8%
  • z pompką

    Votes: 5 7,0%
  • analne tzw. korek

    Votes: 35 49,3%
  • masujące punkt G

    Votes: 16 22,5%
  • wibrujące

    Votes: 30 42,3%

  • Total voters
    71
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
Ja właśnie kupiłem sobie takie :3, kupić w sklepie stacjonarnym jest dużo lepiej niż przez internet, można dotknąć, poczuć i sobie wizualnie rozmiar sprawdzić. Pierwszy raz tak kupiłem i byłem trochę zawstydzony i tylko zerkałem na dilda 😅, ale potem zacząłem coraz odważniej je oglądać, a potem pani sprzedająca mi podpowiadała, pokazywała i wyciagała z pudełek, żebym dotknął 😁. Jeszcze nie testowałem 😋

 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
W mojej szafie czeka dildo analne całkiem duże oraz dildo w kształcie pięści. (nie wiem jak wysłać zdjęcia) Wcześniej były to sprzęty domowej roboty dezodoranty puszki piwa coli i czasem nawet warzywa XD marchewka ogórek czasem nawet kilka cebul owinięte w worek foliowy ziemniaki również w foli 😱 także cud że nie zrobiłem sobie krzywdy ale to było lata temu gdy wstydziłem się kupić zabawki przeznaczone do tego i nie zdawałem sobie faktu z zagrożenia. Dziś tylko dydykowane rzeczy.
Howzanszymon73@gmail.com wyslij zdjecia zabawek w zamian wysle tych co zostaly po zabawach z moja byla ktora przy kolerzance przywiozla mi moje rzeczy i powiedziala gdy ona stala obok nie powiem że mnie niekreciła bo byla sexi laską ze w torbie masz dildo w krztalcie penisa koloru czarnego i korek analny xl ktorymi cie bralam oraz komplet bielizny który miałeś w trakcie naszych zabaw zaznaczam bielizna damsk koronkowy czerwony komplet stanik i stringi koronkowe plus do tego sexi koszulka nocna, w które ubierales na mojeje życzenie i zabawkami tymi penetrowalam twój tylek bylem tak zawstydzony ze zrobilem sie czerwony i pobieglem do mieszkania lecz fakt jaralo mnie to wiec wieczorem na sb założyłem wszystko i usłyszałem pukanie do dzwi a na łóżku złożyłem obydwie zabawkami po 5 minutach pukania usłyszałem glos za dzwi szymon otwórz to ja martyna. A była to ta kolezanka co przyjechała znia dać mi rzeczy i słyszała wszystko ja ubrany w bielizne damską z zabawkami na łóżku nic nie myśląc założyłem szlafrok i otworzyłem ona odrazu powiedziała ze Karola ta moja byla gdy ujrzała co mi pakuje po pytaniu po co to powiedziała jej wszystko o zabawach gdy dominowala mną i mnie tymi zabawkami penetrowala to sie troche napalila aby zobaczyć mnie wtych ciuszkach a nawet chciała zobaczyć mnie w bieliznie którą ma na sb w tym momencie i jadąc do mnie miała nadzieję że ubiore to co mi dała i że ujrzy mnie w tych ciuszkach ja wiedząc o tym ze wszystko jej powiedziala i z faktu ze ta Martyna mnie podniecala odpowiedziałem ze dużo sie nie myli bo pod szlafrokiem mam je ubrane i zaprosilem do sirodka mówiąc zebu usiadła na łóżko a ona robiąc to zobaczyla zabawki właśnie korek analny oraz dildo penis czarny mówiąc ze karola gdy je pakowala mowila ze bawila sie moja dupcia analnie tymi zabawkami i ja ściągnąłem z sb szlafrok stajac przed nia w bieliznie ktora dostalem od bylej i ona zdziwiona ale widac ze podobalo jej sie i powiedziala ze mam ja rozebrac i zalozyc jej bielizne a ze miala sukienke ktura sciagnelem a pod nia tylko koronkowe czarne boxerki i czarny stanik z elementami z koronki ktore jej ściągnąłem powiedziała ubieraj mój komplet bielizny tam zrobilem po tym zrobila mi zdjecia tak ubrany i stwierdzila ze mam robic co każe bo pokaże znajomym ze jestem cwelem i ubieram damska bielizne i na poczatek odsunąć te majteczki z dziurki analnej i wysunąć korek wiec tak zrobilem i kleknac przed nia o zrobić jej doborze językiem wiec tak zrobilem troche przez strach sprzed zdjeciami a po drugie podniecala mnie a jej naga cipeczka ktora mial wzgurek na ktorym miała wygolone wlosy i paseczek tylko zostawiony zaczolem lizac ona przyciągnęła moją głowę do swojej cipeczki a uszy mocno zaginęła udami i wtedy poczułem ze ktoś wyciąga mi korek z odbytu i przystawia do dziurki cos co po chwili wciska mi sie w dupcie gdy poczulem ze wepchnieto cale to co zaczeto wsuwac odepchnela mi twarz od pochwy i glowe skierowalem jak tylko dałem rade do tyłu ujrzałem faceta obcego który okazalo się zenie penetrowal a ona powiedziala ze to jej przyjaciel gey i chcial zobaczyc moment gdy facet mnie rucha a karola mowila ze tylko pozwalalem zeby mi wkladala sztuczne penisy i inne zabawki i napalila sie na widok gdy mnie ktos podsuwa w dupcie i ze karola mowila ze sie niezgadzalem na to wiec zrobiła tak ze się o tym dowiaduję w trakcie gdy sie to dzieję wpatrywala sie w moja twarz skupiając sie na karzdym momencie gdy on dopychal i robiłem przy tym różne miny po jakimś czasie zaczął mi stawac i zauważyła to otwartą ręką uderzając mojego penisa a ja zaczynałem stekac i dochodzić analnie on przyszpieszal az do momentu gdy stanol z penisem calutkim wemnie i ona spytała czy chcę zeby skończył wemnie czy na nią i mam to wykazywać uznalem ze gdy strzeli wemnie niebędę musial zlizywac z niej jego spermy palnolem ze wemnie ona na to ze wtakim razie mam sam sie ruszac nadziewać na niego zeby skonczyl mowiac tak samo jak liczysz od lasek ze tak zrobia pchnac mnie tak ze on zepchnął jeszcze mi głębiej o pociagajac za ramie ze wychodził prawie caly tak kilka razy az puscila mnie i kazala samemu ja patrząc na jej nagie ciało staralem sie jak moglem az poczułem ciepłe coś wpływające do mojej dupci spytała i jak powiedziałem ze przyjemne gdy wyszedł zemnie ona szybko wsadzila mi korek w tylek lecz nie moj a swój który miała ze sb xxl z diamencikiem który wystawiał z dziirki i podziekowala koledze spytala czy zadowolony byl a on na to ze gdy dostaje faceta dupeczke dziewicza ciasna zawsze jest zadowolony i ubrał się i wyszedl ona pozwolila mo wejsc w sb bylem tak podniecony ze odrazu to zrobilem gdy zlalem sie w jej cipke kazala dokladnie ja wylizac po wszystkim chodzic caly dzien w jej bieliznie a ona ubrala sama sukienke i zostala caly dzien zemna zabraniajac wyciagac korka kazala ubrac spodnie i koszulke zabrala mnie na zakupy w sklepie z bielizna wybrała body koronkowe sexi biale ktore mialy duze wyciecie w biusciw i u dolu strasznie skape gdy podeszl mloda sprzedawczyni spytac czy pomuc przybliżyła do mnie je i spytala czy przypasuje widzialem u smiech sprzedawczyni ktory wygladal jak opanowany smiech i mowiaca ze tam sa przymierzalnie fakt otwarte bo niemorzna ubierac bielizny przed zakupem ale morzna rozebrac sie do bielizny i przyłożyć do sb np te body ona spojrzala na mnie i powiedziala ic się rozbierz i piczekaj ja rozebrany w boxerkach koronkowych i staniku a niebylo tam zaslon anu dzwi kobiety przechodzace obok zerkaly na mnie a gdy podeszla kazała wypiac tylek i gdy tak uczynilem to krysztal z korka odznaczał sie pod materialem koronkowych boxerek ktore byly tak cieniutkie ze wszystko widac bylo skong ten diament sie wziol i slysze ze prosi kogos zeby przyniusl komplety sexi bielizny body itp dlamniei kaze mi sie wyprostowac i odwrucic ujrzałem młodą laseczke w leginsach ktore eksponowaly jej tylek i ujzalem ze ma stringi podniecila minie do tego ze mój penis stanol na baczność gdy przyszla zobaczylem jej piękną buzie i spojrzałem niżej widząc jej małe piersi odznaczajace się przez odcięła bluzke i polecial wzrok nizej na wzgurek między nogami penis stał na bacznosci gdzie w takiej bieliznie niebylo jak ukryc i podawala jej rozne body ktore przykladala domnie mierząc na oczach roznych kobiet w sklepie az nagle jedna bendac z córką ok 16 lat gdy mała zainteresowała sie mna podeszly i spytaly oco tu chodzi a ona ze wybiera bielizne dla mnie i ze mloda moze jej pomuc zgodzila sie i przyniosla z sklepu kilka kompletow sexi mowiac ze sama by takie dla sb wziela i sciagajac spodnie dresowe i ukazujac na sb majteczki koronkowe zwane brazyljanki i mowiac ze teraz to ona moze wybrac bielizne ale chce mnie w mniej zobaczyc a byla piekna nastolatka bladyneczka niebieskie oczy piersi wielkosci takiej ze idealnie w raczko mieszcza sie za to sutki mega duze co widac bylo przez opinajacy top ktory miala na sb brzuszek plaski pod koronka majteczek bylo widac serduszko na wzgirku wygolonym zostawiajac ten wzur i dostala zgode po czym ddostala adres i w szystko co wybierze ubiore przy miej po zakupac pozwolila mi wejsc do sklepu z meskimi ciuchami wybralem spodnie kazala iść przymierzyc a, przymierzalni niezamykac tak zrobilem uslyszalem damski dziewczency glos wolajacy mame aby zobaczyla jak leżą ubrania naniej odpowic ze już idzie i otworzyla dzwi mojej przebieralni gdy bylem wypiety do zewnatrz siegajac po spodnie i gdy wsalem i ubralem je odwracajac sie ujrzalem kobiete wpatrzona wemnie z zdziwieniem ja oslupialy wydusilem ile pani widziala ona ze duzo i ze przeprasza ale jej nastoletnia curka przymierzala ciuchy i woe ze nosi koronkową bielizne wiec mYslala ze to ona i ze spodnie pasuja idealnie o zaprasza zebym zobacz jej curke co wybrala i przechodzac do przebieralni obok ujrzalem drobną nastolatke w kusej sukience ze gdy mama poprosila żeby pokazala sie z tylu to po elik
 
Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
Ja właśnie kupiłem sobie takie :3, kupić w sklepie stacjonarnym jest dużo lepiej niż przez internet, można dotknąć, poczuć i sobie wizualnie rozmiar sprawdzić. Pierwszy raz tak kupiłem i byłem trochę zawstydzony i tylko zerkałem na dilda 😅, ale potem zacząłem coraz odważniej je oglądać, a potem pani sprzedająca mi podpowiadała, pokazywała i wyciagała z pudełek, żebym dotknął 😁. Jeszcze nie testowałem 😋

Pierwszy kupilem korek analny w sklepie gdy je ogladalem to pani sprzedajaca spytala sie czy pomuc a byla dosc sexowna to zażenowany i zawstydzony powiedzialem jej ze szukam korka a ona czy na prezent czy dla partnerki do łóżka powiedzialem ze dla mnie i podpowiedziala ze my sylikonowy bendzie ok ja zawstydzony ale go kupilem i nastepna wizyta byla z partnerka ktora powiedziala ze szuka zabawki analnej ona czy dla pani a moja ze nie o pokazujac na mnie dla niego i pani podala jej wibrujacy sztuczny penis koloru bialego czarnego rozowego do wyboru i moja powiedziala ze czarny bobende musiał lizać i przyjac czarnego penisa będąc bialym facetem co nienawidzi czarnoskórych bylem spalony ze wstydu a babka na to a jak korek sie sprawdza jest dobry a moja tak bardzo dobry a nawet wlasnie ma go w sb
 
Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
Sprawdźmy, jakie rodzaje dildo są najbardziej popularne i sprawiają nam najwięcej radości. Temat nie tylko dla kobiet, jeśli jacyś panowie również posiadają takowe zabawki, to zapraszam do ankiety i pochwalenia się :)

Przy okazji... Dildo jako wyraz obcy sprawia pewne problemy w użyciu i zastanawiając się nad deklinacją znalazłam w poradni odpowiedź
happy.gif


Witam!
Chciałbym zapytać o sposób odmiany słowa dildo. Czy jako obce powinno pozostawać w takiej samej formie niezależnie od przypadku? Czy może powinienem poszukiwać analogii np. w odmianie wyrazów takich jak radio (kiedyś ponoć nieodmienne)? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Ryszard Lazari
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce.

Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
Chcialbym poznac kobiete ktora ma dilda różnej wielkosci i podczas robienia loda mi z zakrytymi oczami zabawia sie nimi po kolei wielkosciowo rosnaco moim tyleczkiem
 
Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
W mojej szafie czeka dildo analne całkiem duże oraz dildo w kształcie pięści. (nie wiem jak wysłać zdjęcia) Wcześniej były to sprzęty domowej roboty dezodoranty puszki piwa coli i czasem nawet warzywa XD marchewka ogórek czasem nawet kilka cebul owinięte w worek foliowy ziemniaki również w foli 😱 także cud że nie zrobiłem sobie krzywdy ale to było lata temu gdy wstydziłem się kupić zabawki przeznaczone do tego i nie zdawałem sobie faktu z zagrożenia. Dziś tylko dydykowane rzeczy.
733685508 wyslij zdjecia zabawek na ten numer telefonu czekam
 
Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
Ja mam chyba z 6 szt których używam zamiennie w zależności od chcicy :D tzn używam 5, bo jedno z tych akurat najdroższych jednak rozmiarem nie jest dla mnie i leży smętnie i zbiera kurz. Zamówiłam przekonana, że dam radę do dosiąść, jak przyszedł to z tego podniecenia trochę się udało, ale następnym razem już nic z tego nie wyszło :D
Hej. A jakie je masz pokażesz jak wygladaja ja chcialbym znów poznać kobiete z zabawkami zeby mi je wpychala pokoleji od malego do dużego
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry