• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką najbardziej zwariowaną macie fantazje?

Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Pewnie że tak wszystko da się załatwić 😁 no właśnie i to jest ten myk żeby z zaskoczenia było ale jakby mi ktoś tak wyskoczyl..to bym chyba zawału dostała. A z nieznajomym niebezpiecznie , a jak się umawiać to już nie będzie niespodzianki.. 🤣
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Pewnie że tak wszystko da się załatwić 😁 no właśnie i to jest ten myk żeby z zaskoczenia było ale jakby mi ktoś tak wyskoczyl..to bym chyba zawału dostała. A z nieznajomym niebezpiecznie , a jak się umawiać to już nie będzie niespodzianki.. 🤣
Z doświadczenia powiem tak: nie chcesz żeby ktoś Ci wyskoczył nagle w kominiarce 😅 A co do umawianego to raz tak robiłem i w sumie wyszło obłędnie ale nerwów masa po jednej i drugiej stronie 🫣 Nie znaliśmy swoich twarzy ale byliśmy umówieni na czas i miejsce o dziwo się udało, trochę gry aktorskiej i wyszło ekstra 😁 Jak chcesz mogę Ci więcej napisać na priv
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Żeby mnie wystukał facet w bandyckiej kominiarce :)

Pewnie że tak wszystko da się załatwić 😁 no właśnie i to jest ten myk żeby z zaskoczenia było ale jakby mi ktoś tak wyskoczyl..to bym chyba zawału dostała. A z nieznajomym niebezpiecznie , a jak się umawiać to już nie będzie niespodzianki.. 🤣
Umawiasz się z kimś, ale na przyszłość l, nie wiesz czy za miesiąc, za dwa, gdzie i kiedy dokładnie... 😼
 
Kobieta

pomarańczka

Cichy Podglądacz
Jechać do Turcji i tam nie wypuszczać z łóżka jakiegoś Turka. Nie mam wielu wymagań, ale strasznie podniecają mnie włosy niektórych i chętnie bym ich tarmosiła. Całowałam się już z jednym swego czasu i było cudownie. Gorąco. Aż żal, że nie było okazji zaciągnąć go do łóżka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry