• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka grubość penisa jest najlepsza?

Status
Zamknięty.

Maverick

Nowicjusz
Inżynier napisał:
Nigdy jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak manipulował wypowiedzią drugiej osoby Maverick :shock: .
Sadzisz ze mam zadatki na polityka? Eee, za malo zarabiaja :D
Kasiulla, no to zalezy w jakim sensie rozpatrywac "wizualna przyjemnosc". Ja mialem na mysli to, iz nieprawda jest ze kobieta bedzie maial wieksza przyjemnosc na patrzenie 18 penisa niz na 14cm przy zalozeniu ze nalezy do jej faceta. To nie bedzie mialo znaczenia.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
hehe ;) No to się nie zrozumieliśmy. Myślałam, że mówisz o tym, że dziewczyna mogłaby w ogóle nie patrzeć na penisa swojego partnera, gdyż nie sprawia jej to przyjemności. I z tym akurat sie nie zgadzam.

Ale znam dziewczyny, dla których dlugość jest bardzo ważna. Bo nie kochają faceta- kochają seks.
 

Maverick

Nowicjusz
Jak juz wczesniej pisalem, na jakosc seksu raczej wplyw ma grubosc niz dlugosc... niewiem, moze to przez powszechnie panujacy wokol tego tematu "szum" mowia ze dlugosc sie tak liczy? Ktos kiedys prowadzil barania i stwierdzil ze dla zaspokojenia kobiety starczyloby jakies 6cm, gdyby tylko mial odpowiednia grubosc. No bo i tak tylko wejscie do pochwy i jego najblizsze okolice sa najbardziej unerwione. No ale mniejsza z tym, co mi tam wiedziec co kolezanki lubia :) W koncu sa gusta i gusciki :)
 

Edeq

Podrywacz
To czemu tak lubiane przez kobiety są pozycje głębiokiej penetracji, skoro liczy się tylko pierwsze 6 cm? Bzdura.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry