• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka grubość penisa jest najlepsza?

Status
Zamknięty.

polik

Cichy Podglądacz
hmmm nie wiem jak to jest ale jaką grubośc powinien mieć czlonek, bo o ile z dlugoscia nie mam problemow to wydaje mi sie ze jest troche za chudy i wtrakcie tego pierwszego razu moge nie znalezc dobrej prezerwatywy ... powiedzcie czy te wymiary sa dobre po porstu długość ok 13 - 14 centymetrow i grubość ok 10 - 11
 

fraszka

Podrywacz
hahahaha
Jak to będzie ten sam facet to nie bedzie problemu tylko przy 14 cm nie wszystkie pozycje wychodza, bo w niektórych wypada bezczelnie :wink:
 

rose

Biegły Uwodziciel
fraszce chodziło o pierwszy raz.. który czasami jest dla dziewczyny bolesny, przy defloracji.. to czy pojawi sie ból zależy m in od rodzaju błony dziewiczej, od tego czy dziewczyna uprawiała sporty czyli na ile ta błona uległa rozciągnięciu.. :)
 

fraszka

Podrywacz
Z tego co mi wiadomo to błona jest ukrwiona ale nie posiada zakończeń nerwowych czyli to nie błona boli przy pierwszym razie tylko wejście do pochwy, które jest mało elastyczne i najczęściej ze strachu mało nawilżone :wink:
A 14 cm to nie jest mało ale ponizej średniej :wink:
Przy niektórych pozycjach długość gra role ale w większości sa tu juz troszke akrobatyczne wyczyny.
Dla przykładu takiej bardziej standardowej pozycji pzry której moze wypaść jest od tyłu na stojąco, ciężko sie "rozmachać" i nie wypaść.
 

Cichy człowiek

Cichy Podglądacz
fraszka napisał:
Z tego co mi wiadomo to błona jest ukrwiona ale nie posiada zakończeń nerwowych czyli to nie błona boli przy pierwszym razie tylko wejście do pochwy, które jest mało elastyczne i najczęściej ze strachu mało nawilżone :wink:
A 14 cm to nie jest mało ale ponizej średniej :wink:
Przy niektórych pozycjach długość gra role ale w większości sa tu juz troszke akrobatyczne wyczyny.
Dla przykładu takiej bardziej standardowej pozycji przy której moze wypaść jest od tyłu na stojąco, ciężko sie "rozmachać" i nie wypaść.


Kurcze zaczynam mieć kompleksy. Za długi za krutki. Jeszcze nigdy tego nie robiłem (tzn. nie mierzyłem) ale chyba czas to zrobić. :lol: :oops:
Ja nie chcę mić kompleksów :cry: :wink:
 

eibon

Cichy Podglądacz
kompleksy, kompleksy. a zawsze mnie denerwowało to prześciganie się panów i przebąkiwaniu coś o rozmiarach. o ile jeszcze gadanie w stylu "taaaaaaaaaka ryba" u wędkarzy jest zrozumiałe, to wymiary chyba nie mają jakiegoś super znaczenia, jeśli ukochana je akceptuje i prześciganie się pod tym względem nie ma sensu. Booooooże, jaki ja zacofany - nawet nigdy nie mierzyłem swojej długości. to się linijką mierzy, czy jak? bo idealnie proste to to nigdy nie jest ;)
 

mycha

Cichy Podglądacz
spoko spoko.. bez stresów koleś... jest taki jaki jest i nic z tym nie zrobisz... jak zaczniejsz współżyć to sie okaże... :) 8)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry