• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaka bielizna Was podnieca? Co lubią nosić dziewczyny?

ZakazAnna

Nowicjusz
Mój facet lubuje się w gorsetach i pończochach dla niego mogę tylko mieć na sobie gorset i pończochy nic więcej choć na brak bielizny erotycznej nie mogę narzekać
 

Wilk

Cichy Podglądacz
Mnie jakoś bielizna nie podnieca... moim zdaniem kobita może chodzić sobie w tym w czym Jej wygodnie.
 

Wilk

Cichy Podglądacz
W takim razie co Cię podnieca Wilku?


O jejku, muszę przyznać, że to trudne pytanie.
Ogólnie chodzi o to, że ja inaczej podchodzę do życia niż chyba reszta świata. Jakoś do seksu mi się nie śpieszy, prawie wszyscy mówią, że "to tylko seks" jednak dla mnie jest to coś więcej. Nie patrzę na to jak duże kobieta ma piersi czy pupę. Patrzę ogólnie na całokształt.. twarz, oczy, usta, ręce, nogi itp.
Wiadomo całe ciało kobiety jest piękne i niezbyt przepadam za tym jak kobiety próbują je jeszcze upiększyć (czyt. powiększanie piersi itp.) To samo tyczy się tapety na twarzy. Oczywiście delikatny makijaż nie jest zły jednak wiele pań z tym dosłownie przesadza.
Ale wracając do tematu, co mnie podnieca? Hmmm chyba mam ten sam fetysz co Majewski czyli stópki. Nie wiem czemu ale jakoś tak po prostu mam. x]
 

ewelasto

Cichy Podglądacz
Chyba faktycznie jesteś inny niż większość męskiego społeczeństwa.Zgodzę się, że facet ogólnie musi być przystojny, taki w moim typie żeby mnie podniecał.Niemniej jednak uważam, że seks jest super.Oczywiście jak trafimy na odpowiedniego partnera a nie jakiegoś troglodytę, co to za włosy i do jaskini;)
 
Wilk jesteś całkowicie inny może jesteś po prostu na maxa zakochany i to w pierwszym etapie miłości ;) a wy Panie w jakiej bieliźnie czujecie się najsexowniej?
bo co do bodystocking to mnie samą też nakręca czyje się w nim jak kocica - może to głupie ale tak jest..
 

fenix

Nowicjusz
Ja oceniam to inaczej. Zależy jak kobiecie jest i w czym. Nie wszystkim pasuje wszystko. Więc trudno ocenić że upieram się przy jednym.
 

NickT

Nowicjusz
Ja dla swojej kobiety (a moze dla siebie)kupilem skurzane z przyczepionym silikonowym penisem i uwielbiam kiedy je zaklada i mowi na czworaka suczko glowa nisko, pupa do gory. Teraz moja kolej.
 

NickT

Nowicjusz
Przecudownie wszystkie kobiety wygladaja w stringach kiedy sznureczek wcina sie lekko w cipeczke, bez stanika. Cycuszki wolne. Tak mi sie podoba. Mam to szczescie ze zdazylo mi sie widziec sytuacje w ktorej tak ubraną zone dotykal jej chlopak.
Czyli ;-p moja np kobieta najsexowniej wyglada nie w bieliznie tylko w ramionach innego ;-)
 

Gryf

Cichy Podglądacz
Stringi zdecydowanie. Znakomicie podkreślają kobiece pośladki. Drugie miejsce pasy do pończoch byle były na biodrach. Generalnie bielizna damska to najlepszy mój fetysz. Więc ciężko się mi wypowiadać w tym temacie bez zwodu pomiędzy nogami. Sam lubię dobrą bieliznę na sobie a różowe stringi działają na moją żonę jak płachta
 

Halred

Erotoman
Koronkowy stanik, stringi, pończochy i podwiązki, a do tego jeszcze czarne szpilki i młóciłbym jak zboże :)
Gorsety tez są spoko, ale ciężko się ściąga:D
 

AdrianX

Podrywacz
Ja lubię staniki dobrze dopasowane. Nie znoszę kiedy wszystko odstaje :)
Na dół niekoniecznie stringi, czasem np bokserki potrafią mocniej rozbudzić.
Do tego pończochy i szpileczki - świetna sprawa
 

Giedymin

Cichy Podglądacz
Lubie elegancką bieliznę. Musi mieć jakiś swoisty smak. Nie musi być bardzo skąpa. Choć czasem mam ochotę zobaczyć kobietę w czymś zgoła odmiennym, bezwstydnym.
 

Eroticking

Nowicjusz
Na pewno koronkowa bielizna która moim zdaniem jest bardzo sexi, sama kwestia koloru to już rzecz gustu, ale na mężczyzn najbardziej działa czarna lub czerwona jako komplet stringi plus halka lub całość bodystocking, co jest także bardzo dobrym pomysłem na mikołajkowy prezent :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry