• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zrobić loda?

kasiak

Cichy Podglądacz
Tematem tego wykładu będzie instrukcja obsługi męskiego kutaska dla dziewczyn. Inaczej mówiąc będę mówiła o seksie oralnym, o felatio czyli o robieniu loda i postaram się odpowiedzieć na pytanie z tytułu "Jak dobrze zrobić loda?". Postanowiłam zrobić taki wykład po wielu rozmowach ze swoimi przyjaciółkami. Pieszczenie ustami kutaska jest dla chłopaka niezwykle miłe i przyjemne, tak samo jak dla wielu nas dziewczyn, przyjemniejsze jest pieszczenie łechtaczki języczkiem niż sam stosunek. Robienie loda jest też wyrazem miłości do naszego ukochanego.

Seks oralny może być wspaniałą grą wstępną przed stosunkiem lub też seksem samym w sobie, gdzie oboje kochanków mogą być zaspokojeni, gdy stosunek nie jest możliwy, lub nie chcemy stosunku. Seksie oralny daje możliwość pieszczenia się równocześnie, jak na przykład w pozycji sześć na dziewięć. Albo też pieścić się kolejno, najpierw chłopak dziewczynę, potem dziewczyna chłopaka lub odwrotnie. Ja najbardziej lubię jak mój facet leży, a ja na nim odwrócona buzią do kutaska. Wtedy dodatkowo oprócz łechtaczki ma dostęp do mojej cipki, którą pieści w środeczku paluszkami.

Wiele dziewczyn ma opory przed zrobieniem loda swojemu ukochanemu. Opór ten bierze się przed tym, że nasz chłopak zakończy nam w buzi i że trzeba będzie połknąć spermę. Ale jest na to rada, o czym za chwilę. Nie dla każdej jest to miłe uczucie i nie każda dziewczyna decyduje się na finał w ustach.

Robienie loda i zakończenie można podzielić na trzy części.
  1. Gdy pozwalamy chłopakowi, żeby skończył nam w buzi i wtedy połykamy spermę od razu.
  2. Gdy pozwalamy chłopakowi, żeby skończył nam w buzi i wtedy pozwalamy, żeby sperma wypłynęła na kutaska lub niech sobie ścieka na brodę i piersi.
  3. Gdy robimy loda, ale przed finałem chłopak daje nam znak na przykład przez klepnięcie nas kilka razy, wtedy wiemy, że zbliża się wystrzał i wtedy dokańczamy pieszczoty ręką lub pozwalamy na zakończenie między cyckami. Możemy też dokończyć ręką i skierować wytrysk na piersi lub objąć piersiami kutaska i nimi go masować, aż do wystrzału. Możemy również, co sprawi też ogromną przyjemność chłopakowi - wziąć główkę członka do buzi, gdy już wszystko wypłynie i possać jeszcze. Nie obawiajmy się tego smaku. Główka będzie trochę słonawa jak oscypek, ale możemy teraz lub też wcześniej posmarować kutaska jogurtem, kremem, miodem, dżemem lub czekoladą.


A teraz o pieszczeniu męskiego członka.
Gdy macie długie paznokcie musicie bardzo uważać, by nie uszczypać gdzieś członka. To samo dotyczy ząbków. Nie gryziecie i nie szarpiecie niczego ząbkami. Do otworku główki nie dmuchamy powietrza. Może to spowodować groźny dla życia zator. Najwrażliwszą częścią penisa jest główka. Cała główka, a szczególnie czubek, wędzidełko i brzeg główki. Możecie zacząć pieszczenie od zabawy jąderkami, ale nie ugniatajcie ich, bo są bardzo wrażliwe. Woreczek możecie za to lekko pociągać paluszkami i ustami. Możecie się bawić delikatnie tymi kuleczkami w woreczku.

Miłe dla chłopka jest też naciąganie do dołu i do góry całego kutaska , tak żeby główka się chowała i odsłaniała z napletka. Gdy chłopak jest niezwykle podniecony z otworku na główce pojawia się przeźroczysta kropelka. Możesz tą kropelkę rozsmarować po główce. Niezwykle silne doznania dla chłopaka są wtedy, gdy będziesz pieścić wędzidełko, które dodatkowo możesz pieścić opuszkiem palca lub języczkiem. Języczkiem możesz lizać nie tylko główkę, ale i całego członka, aż po jądra. Również krawędź główki jest wrażliwa na pieszczoty. Możesz ssać delikatnie i mocniej całą główkę. Możesz, gdy masz główkę w ustach poruszać językiem dookoła główki. Gdy ssiesz, naciągaj całego kutaska do dołu i do góry.

Warianty pieszczot są różne, ale wszystkie one dostarczają ogromnej przyjemności. Obserwuj swojego faceta jak reaguje i na które pieszczoty reaguje bardziej. Potem wykonuj jedną technikę aż do końca.

Pewnie jesteście ciekawi czy ja połykam czy nie?
Otóż nie połykam spermy, jakoś nie mogę. Robię tak jak to opisałam w trzecim sposobie robieniu loda. Mój facet o tym wie i gdy zbliża się wystrzał klepnie mnie parę razy po pupie lub w ramię i wtedy dokańczam ręką, albo piersiami, zależy w jakiej pozycji mu robię. Często, gdy wszystko już wypłynie bawię się jeszcze nim w buzi ssąc delikatnie i masując jajeczka lub pocierając kutaskiem o swoje piersi.

A teraz ogólne zasady i be ha pe robienia loda.
Na pierwszym miejscu oczywiście jest higiena, więc prysznic, a potem można zabrać się za igraszki. Pamiętajcie dziewczyny, że tylko od was zależy czy chcecie zakończenia w ustach. Również nie pozwalajcie, żeby chłopak poruszał kutaskiem, gdy macie go w buzi. To wy wykonujecie ruchy buzią i określacie jak głęboko może się wsunąć do buzi. Musicie przede wszystkim czuć się komfortowo, a nie krztusić się, gdy penis wejdzie za głęboko do buzi lub nawet gardła. Często facet wykonuje ruchy posuwiste niejako automatycznie jak przy pozycji, gdy facet stoi, a ty klęczysz przed nim. Dlatego dobrym wyjściem jest położyć faceta na łóżku lub podłodze i na leżąco mu robić loda. Facet może położyć się na skraju łóżka, a ty możesz wtedy zająć pozycję na podłodze pomiędzy jego udami.

Gdy nie chcesz zakończenia w buzi porozmawiaj o tym wcześniej z chłopakiem, ale nie w dniu kiedy zabieracie się za seks. Możesz mu powiedzieć, że możesz zrobić mu loda, ale wystrzał chcesz nie do buzi tylko na cycki.

Szczera rozmowa, co oczekujecie od siebie nawzajem w seksie tylko was zbliży i pozwoli uniknąć niepotrzebnych konfliktów.

I jeszcze bardzo ważna rzecz. Gdy masz dni płodne powiedz o tym chłopakowi. Powiedz mu żeby ciebie nie dotykał na dole ani nie wkładał do środka paluszków, jeżeli wcześniej na jego ręce dostał się płyn ejakulacyjny lub sperma. Ty również, gdy masz dni płodne, nie dotykaj krocza, gdy wcześniej miałaś kontakt z kutaskiem czy to z płynem ejakulacyjnym czy po wystrzale. Pamiętaj, że w czasie dni płodnych możesz w ten sposób zajść w ciążę. Wiele par tak wpadło. Nie mając stosunku doszło do zapłodnienia poprzez pieszczoty paluszkami, gdy na paluszkach była sperma lub wydzielina, która powstaje, gdy chłopak jest podniecony. Również wiele par wpadło poprzez stosunek przerywany. Doszło do zapłodnienia pomimo, że wystrzał spermy był na zewnątrz. W płynie ejakulacyjnym - śliskiej przeźroczystej cieczy pojawiającej się na otworku główki mogą być plemniki i wystarczy doprowadzić je do pochwy poprzez włożenie kutaska lub paluszków i kłopoty gotowe. Ale to tylko dla przypomnienia mówię, każdy mam nadzieję wie o tym.

Gdy się przestrzega się tych zasad seks oralny jest najwspanialszą rozkoszą jaką można dać ukochanemu.

Więc jeszcze raz w punktach dla przypomnienia.
  1. Higiena, Prysznic i dopiero igraszki.
  2. Ty sama decydujesz czy w czasie seksu oralnego chcesz zakończenia w ustach czy nie. Ty decydujesz czy chcesz połknąć spermę czy pozwolisz jej wypłynąć z buzi gdy tam wystrzeli czy też chcesz żeby wystrzał był poza ustami.
  3. Nie pozwalaj nigdy, by partner wykonywał ruchy posuwiste, gdy masz kutaska w buzi lub by cię zmuszał do głębszej penetracji poprzez trzymanie twojej głowy i przysuwanie jej do siebie.
  4. Zawsze musisz się czuć komfortowo. Dlatego dobrze jest porozmawiać z chłopakiem na te tematy i ustalić co każde z was od siebie oczekuje i w jaki sposób chcesz to zrobić by się dobrze czuć.



Mam nadzieję, że moja wskazówki okażą się przydatne dla Wszystkich odwiedzających sexforum.pl Jeżeli będzie się Wam podobało napiszę coś jeszcze.
 
K

Kataryna

Guest
Beka, poradnik o kant ... łóżka potłuc. Co ty wiesz o robieniu loda.
 
K

Kataryna

Guest
Poradnik w stylu jak wypełnić PIT, seks to nie biurokracja. Im więcej ustalania tym mniej spontanu ,a to zabija doznania.
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Patrzcie taki jest poradnik w słowniku:

the act of sucking and using your tongue to pleasure a guy's dick.

proper blowjob etiquette/procedure:
1.) start out with a little teasing, by stroking him off a few times, but then, unbutton his pants with your teeth. this'll make you seem like an animal, and that's exactly what you want him to think.
2.) start out by swirling your tongue around the head of his dick for 10-15 seconds, alternating between up-and-down and all around. this also gets your saliva going, because yanno, who wants a dry beejay?

3.) work your way deeper and deeper while stroking him off with one or both hands, and move your head up and down.
4.) massage his balls with your free hand.
5.) make sure to hit the area right under the head. (pleasure nerves, people.)
6.) glide your teeth lightly up and down his shaft once or twice, just to give him a tingly feeling.
7.) make eye contact, but make it devilish eye contact. don't look up at him like a dying puppy.
8.) if he says he's about to cum, speed your pace up a little bit and go as deep as you can without puking, and when he cums, slowly inch your mouth back up and swallow. lick off any excess.
9.) spitters are quitters. come on, girls. it's just salty.
and THAT, my friends, is a blowjob
 

Halred

Erotoman
Tez uwazam ze bezsensowny poradnik, jakby mi laska zaczela lizac albo gniesc jaja to chyba by mi opadl momentalnie. I te przypisy "nie pozwol mu zeby...", to dla kogo laska robi loda, dla faceta czy dla siebie?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry