• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

kjan62

Cichy Podglądacz
Bardzo ciekawa historia, ktoś może wie co się stało z historia użytkownika "kasia30". Chętnie też przeczytam ale nie mogę znaleźć. Czy ktoś zna te historie?
 
Mężczyzna

jankowalskikurka1

Cichy Podglądacz
Witam czy temat dalej aktualny? Czy twoje życie seksualne toczy się dalej w taki sposób? Czy siostra dalej traktuje cie tak samo?
Jeśli tak to jestem ciekaw opowieści może wydarzyło się u was coś ciekawego, jakaś nowa forma upokorzenia lub zaspokojenia ciebie.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Tak jestem, tylko trochę się pozmieniało i no niestety dużo pracy mam. A nie myślałem że jeszcze to forum działa. Więc witam po przerwie.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ojojoj ja pierdole w końcu nie samiec Alpha, szczerze ... To nie wiem co powiedzieć. Ale za szczerość po napisaniu takiego upodlenia. ....
Musisz ją bardzo szanować i kochać.. staraj się dla niej dalej, to przynajmniej jedno z was będzie miało szczęśliwe życie... Nie oceniam, ale pochwalam trochę twoje"zaangażowanie".
Szkoda,że twojej historii nigdzie nie można przeczytać :(
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry