• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zagadać do dziewczyny

Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
PaniTrycholog Pamiętaj, że jako kobieta jestes w uprzywilejowanej sytuacji:);)
Uwierz że to działa w obie strony... nie ma tu wyjątków. Stawianie granic przez mężczyznę uważam za bardzo zdrowy objaw. Jeśli facet ma zasady i sam ich przestrzega staje się autorytetem i uważam że to jest akurat mega pociągające. Nie mówię tu o jakiejś błachostce i zwyczajnym uporze ale o pewnej nieakceptowalności zachowań by wysłać jasny przekaz, że nie dasz sobą manipulować. Smutne jest w naszym społeczeństwie to że jesteśmy uczeni od dziecka jak wymagać od faceta a nie jak go traktować i to jak traktować kobietę a nie jak od niej wymagać.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ciekawy temat... można by tu pisać i pisać... Panowie skąd u was przekonanie, że to chodzi o atrakcyjność fizyczną na samym początku 🤔 poważnie myślicie, że kobieta która was widzi po raz pierwszy zwraca uwagę tylko na wygląd... nie ceńcie swoją miarą... to wy Panowie jako wzrokowcy tak postrzegacie świat... Kobiety chyba są bardziej złożone. Wy widzicie ogół "ale fajna laska". Kobieta dostrzega szczegół... " wysoki, fajna fryzura, ładny uśmiech, zgarbiony, rozwleczona koszula, mało schludny" i na tej podstawie podejmujemy decyzje jeden szczegół może Was pogrążyć lub wyidealizować. Jednak niewątpliwie kobiety pociąga głównie jedno i jest to decyzyjność. Znacznie bardziej od przystojnych wolimy zdecydowanych i to jest dla nas atrakcyjniejsze niż wasza fizyczność. Nawet jeśli podejmiecie w naszej ocenie złą decyzję to w ogólnym rozrachunku i tak macie za nią plus w porównaniu jak byście nie podjeli jej wcale. Nic tak mnie jako kobiety nie irytuje jak bierność i lenistwo ze strony mężczyzny, któży zasłaniają się... niechcę się jej narzucać... jestem miły... czekam na dobry moment... Panowie nie macie dobrego momentu to go sobie stwarzajcie, jesteście mili i ulegli - fajnie ale bądźcie po prostu asertywni i dobrze wychowani (nie chodzi o to by zagłaskać kotka tylko żeby kotek sam przyszedł na pieszczochowanko 😜) Nie chcecie się narzucać wasz wybór ale jeśli czegoś chcecie to nauczcie się po to sięgać z odwagą i determinacją jasno i stanowczo pokazując o co wam chodzi i jaki macie cel a nie w stylu chciałbym ale się boję a w zasadzie to nie bardzo wiem jak. Zawsze na starcie macie 50% szans na sukces a uwierzcie to na prawdę jest bardzo dużo, tym bardziej jeśli pozostałe 50% potraktujecie nie jako porażkę a powrót do punktu "0" to statystycznie możecie tylko zyskać. Kobieta nie wybierze faceta, który nie wie jaki ma cel i wizję na siebie choćby niewiem jaką miał na początku bajerkę dlatego decyzyjność jest kluczowa bo to ona określa waszą sprawczość i skuteczność.
No chyba, że wasz cel jest wiadomy, krótkoterminowy bez zobowiązań zfokusowany na fizyczną przyjemność wtedy to można liczyć, że atrakcyjność fizyczna wystarczy 😜 jednak zawsze mile widziana jest przez nas - kobiety jakaś wartość dodana 😉
Widzę, że bardzo często zgadzam się z koleżanką😄 i tym razem nie jest inaczej.
Oczywiste jest, że na “bolało jak spadłaś z nieba” zareaguje pozytywnie … nikt. Żadne oklepane, sztuczne teksty nie robią wrażenia.
Ta naturalność, ale głównie taka delikatna pewność siebie w rozmowie jest bardzo ważna.
Jeszcze pojawia się kwestia tego jaki jest cel podrywu. Podobanie się wszystkim to podobanie się nikomu. Nie ma osoby, kobiety czy mężczyzny, którzy byliby atrakcyjni i podniecający dla każdego. Dlatego przede wszystkim trzeba szukać kogoś z kim się przyjemnie i niewymuszenie rozmawia. Reszta poleci.

Q: Czy założyciel tematu nie jest żonaty? Ta wiedza to tylko w celach edukacyjnych rozumiem? 🤪 oj dobrze, wiem! Ważny temat dla wielu😋
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Widzę, że bardzo często zgadzam się z koleżanką😄 i tym razem nie jest inaczej.
Oczywiste jest, że na “bolało jak spadłaś z nieba” zareaguje pozytywnie … nikt. Żadne oklepane, sztuczne teksty nie robią wrażenia.
Ta naturalność, ale głównie taka delikatna pewność siebie w rozmowie jest bardzo ważna.
Jeszcze pojawia się kwestia tego jaki jest cel podrywu. Podobanie się wszystkim to podobanie się nikomu. Nie ma osoby, kobiety czy mężczyzny, którzy byliby atrakcyjni i podniecający dla każdego. Dlatego przede wszystkim trzeba szukać kogoś z kim się przyjemnie i niewymuszenie rozmawia. Reszta poleci.

Q: Czy założyciel tematu nie jest żonaty? Ta wiedza to tylko w celach edukacyjnych rozumiem? 🤪 oj dobrze, wiem! Ważny temat dla wielu😋
Ten śmiech to odruchowa reakcja, ale de facto(y)( Jako niebieski lajk)
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Najważniejsze to chyba nie robić z siebie pajaca. Nie czytaj jakichś głupich testow w sieci i nie testuj głupich gadek. Wiele osób myślli,że na dziewczyny działają jakieś głupie słówka, głupie powiedzonka ale niw w tym sens. Trzeba być sobą, zachowywać się na luzie. I nie robić z siebie desperata bo dziewczyny nie lubią takich facetów.

Ważny jest równiez wygląd.Ubierz sie schludnie. Elegancko ale nie koniecznie Kup sobie jakiś fajny zapach. Dziewczyny to chodzące nosy. Zwracają na zapachy bardzo dużą uwagę. Możesz się zastanowić nad perfumami z feromonami. Ale nie takimi tanimi z allegro ale porządnymi.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Najważniejsze to chyba nie robić z siebie pajaca. Nie czytaj jakichś głupich testow w sieci i nie testuj głupich gadek. Wiele osób myślli,że na dziewczyny działają jakieś głupie słówka, głupie powiedzonka ale niw w tym sens. Trzeba być sobą, zachowywać się na luzie. I nie robić z siebie desperata bo dziewczyny nie lubią takich facetów.

Ważny jest równiez wygląd.Ubierz sie schludnie. Elegancko ale nie koniecznie Kup sobie jakiś fajny zapach. Dziewczyny to chodzące nosy. Zwracają na zapachy bardzo dużą uwagę. Możesz się zastanowić nad perfumami z feromonami. Ale nie takimi tanimi z allegro ale porządnymi.
Bardzo ciekawe, niby oczywiste, czekamy na odzew potwierdzający;):D
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Love & Desire. Jest wersja męska i damska z tego co wiem. Sam używam wersji mięskiej. Fajny zapach, dość mocno się trzyma ale czy tak samo dobrze pachnie wersja damska to nie wiem :p . Trzeba tutaj samemu sobie sobie zobaczyć. Moim zdaniem fajna sprawa, podobają się dziewczynom. Zebrałem za nie wiele komplementów. Wiadomo,że feromony nie uczynią z człowieka mistrza podrywu ale na pewno zwiększą pewność siebie.
Wceśniej używałem równięż Pheromone essence. Tak samo niezłe ale jest to bezzapachowa esencja a ja wolę jak coś pachnie.
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem nie, kiedys równiez nie miałem do nich przekonania, potem jednak przetestowałem je w tylu sytuacjach, ze moim zdaniem nie jest to jedynie placebo.
 
Kobieta

Olivvia

Cichy Podglądacz
Ej ej, wynocha z tą szeptanką...

Co do zagadywania... no cóż. Odpuść sobie styl bezpośredni - podobasz mi się, chciałbym Cię poznać... To nie działa.
Na początek dobrze jest złapać kontakt wzrokowy, wyczuć, czy w ogóle podobamy się drugiej osobie. Bo możesz znać wszystkie tajniki podrywu, ale jak nie wpadniesz nikomu w oko to po prostu nic z tego nie wyjdzie. Jak już wymienicie spojrzenia to można podejść i się przywitać, zadać jakieś pytanie, coś skomentować. Rozmowa ma się toczyć naturalnie. Chyba najlepiej byłoby uznać za priorytet samą rozmowę, nie wyobrażając sobie za wiele. Dzięki temu gadka lepsza, a i głowa spokojna ;)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry