• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jest z połykaniem;)

Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Ciekawy temat Ja wolę trysnąć na piersi albo na wzgórek łonowy. Twarz albo usta też okej ale tylko pod warunkiem że Ona tego chce. Nic wbrew woli kobiety 🙂
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Wydaje Ci się, bo rośniesz. 😛
Jak będę chciała się czegoś napić, to zrobię sobie kawy. A partner powinien to szanować a nie mówić "a wszystkie inne połykają". 😝
Szanuje , nie mam innego wyjścia :p jakoś przeżyje bez tego :p aktualnie już chyba nawet nie mam ochoty tam kończyć wolę piersi :p
 

Selena

Cichy Podglądacz
Bardzo podniecające, poza tym jak kocha to połyka-stara prawda.
W punkt 👍
Moja nie połyka.

Przyjmę wszystkie wyrazy współczucia.
W takim razie jak się z tym czujesz ?
Więc co robi z mleczkiem ? 😉
Też nie połykam i to nie dramat 🙄
Nie zmuszam się do niczego, na co nie mam ochoty.
Zgadza się, dramat to by był gdybyś się do tego zmuszała.
6Ciekawy temat Ja wolę trysnąć na piersi albo na wzgórek łonowy. Twarz albo usta też okej ale tylko pod warunkiem że Ona tego chce. Nic wbrew woli kobiety 🙂

Kazuya , zgadza się. Jeśli tylko partnerka nie chce, jest tyle wspaniałych miejsc gdzie można trysnąć 😁
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
W takim razie jak się z tym czujesz ?
Więc co robi z mleczkiem ? 😉
Trochę jak u psychologa - jak się z tym czujesz :D

Nie przeszkadza mi to gdyby mi aż tak zależało pewnie by dochodziło do konfliktów a tak mówi się trudno szanuje

Na piersiach wygląda mleczko o wiele bardziej sexi ;)
 
Mężczyzna

rymek

Cichy Podglądacz
Moja pani czasami ma ochotę poprostu wziąść go go do ust i tak mnie doprowadzić do wytrysku . wtedy oboje lubimy jak kończę jej w ustach . ale nie jest to nagminne zachowanie z jej strony i na co dzień nie robimy tego , a i ja nie mam parcia na kończenie jej w ustach XD
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry