• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jest z połykaniem;)

Selena

Cichy Podglądacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
 

Bjslover

Erotoman
Szczerze bardzo lubie jak kobieta bawi sie sperma, moze polykac nie musi 😁 Moze pluc, moze jej wyciekac. Widok kobiety ktora jest otwarta na sperme podnieca. Jesli chodzi o rade to jedna jedyna, robcie to na co macie ochote, bez spinki, komunikacja z partnerem/partnerka/partnerami/partnerkami jest bardzo wazna.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Więc teraz tak. Absolutnie nie toleruje lateksu więc tak na dobrą sprawę tylko w dni niepłodne mogę sobie na spoko dojść. Dlatego co jakiś czas żona robiąc loda połyka wszystko i jeszcze chwilę ciągnie. Dla mnie jest to najprzyjemniejszy wariant.
Kolejna opcja to to na koniec klepie ja w ramię i żona decyduje co dalej z moim potomstwem. Trzecia opcja to poprostu na koniec biorę "sprawy" w swoje ręce i strzelam w twarz. Nie wiem czemu jednak zawsze poprawia mi to humor
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Cześć dziewczyna.

Co jest mało zrozumiałego w połykaniu spermy?
Wytlimacz mi roznice miedzy sperma uplasowana w wargach pionowych a poziomych, bo czegoś nie kapuje.
 

Selena

Cichy Podglądacz
Cześć dziewczyna.

Co jest mało zrozumiałego w połykaniu spermy?
Wytlimacz mi roznice miedzy sperma uplasowana w wargach pionowych a poziomych, bo czegoś nie kapuje.
Hej chłopaku .
Dla mnie nie ma nic nie zrozumiałego. Nie rozumieć, a ciekawość upodobań innych ludzi to dwie różne kwestie. Mnie ciekawi jak Wy faceci do tego podchodzicie. Ile ludzi tyle opini i upodobań a ja chętnie je poznam🙂
Jak lubicie, a może co jest nie dopuszczalne...
Wszelkie opinie w tym temacie.
 
Mężczyzna

diabelzpiekla

Cichy Podglądacz
Panowie, a czy któryś z was próbował fryzurki? Ja prywatnie kiedyś miałem pasek i w sumie był spoko a zrobiłem bo taka była fanaberia byłej :D
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Hej chłopaku .
Dla mnie nie ma nic nie zrozumiałego. Nie rozumieć, a ciekawość upodobań innych ludzi to dwie różne kwestie. Mnie ciekawi jak Wy faceci do tego podchodzicie. Ile ludzi tyle opini i upodobań a ja chętnie je poznam🙂
Jak lubicie, a może co jest nie dopuszczalne...
Moje credo: lubisz, nie lubisz to jest twoja sprawa.
Powiedz, ze nie a wymienię cie na inna, bo tego kwiatu jest pól światu.
Panowie, tego swiatu jest pełno wokol was...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
a zatem naucz mnie tego, to jest ujęcia w inne słowa, bo vwiesz, ja jestem facetem z poznańskiego Łazarza.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Ja to widzę prosto i bez komplikacji: kobiece gardło to jedyne najwłaściwsze miejsce na składowanie spermy, amen! 😍😍😍
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry