• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jat

Mężczyzna

Kubunioo798

Cichy Podglądacz
Cześć jak to jest że nie mogę znaleźć nikogo do zabaw przez internet... Szukam kobiety która będzie w stanie od czasu do czasu zabawić się ze mną przez internet a nikt się nie zgłasza :/
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Sądzę, że jest pragnienie poznania kogoś poza standardami "bierz i rżnij". To będzie wbrew pozorom coraz powszechniejsze- mimo wszystko:)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Otóż to. Za dużo tak zwanego spermiarstwa na szeroką skalę i... dziewczyny mogą mieć co chcą, a jak chłopaki chcą mieć to co chcą to denarki trzeba rzucić. Chociaż słyszałem, że wystarczy wyjść z domu i coś zacząć robić. :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Skąd macie takie po...one przeświadczenie, że wszyscy chca słac fotki swoich fujar. De facto tak nie jest. Jakis stereotyp, który nie wiem czemu ma służyć a tak naprawde uniemozliwia bezposredni kontakt. Jedna z dziewczyn na moje pytanie dlaczego zablokowała mnie na priv. nie napisała, że nie chce ze mna rozmawiać. Powodem było to, że zapobiegła wysłaniu jej mego fiuta. Raczej to jest chore a nawet po...Pozdrawiam i jednych i drugie, życząc powodzenia w tego rodzaju stosunkach. To, że dziewczyn jest mało moim zdaniem nie uasadnia takiego postępowania. Należy grzecznie odpowiedziecnp. odczep sie albo coś takiego:):cool:
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Skąd macie takie po...one przeświadczenie, że wszyscy chca słac fotki swoich fujar.
… bo dostajemy non stop dick pics bez kontekstu i ostrzeżenia? 😂
Jedna z dziewczyn na moje pytanie dlaczego zablokowała mnie na priv. nie napisała, że nie chce ze mna rozmawiać. Powodem było to, że zapobiegła wysłaniu jej mego fiuta.
A skąd wiesz, powiedziała Ci? Przecież Cię zablokowała 🫣
Albo ja sje jeszcze nie rozbudzilam do końca i coś pojebalam
sadnia takiego postępowania. Należy grzecznie odpowiedziecnp. odczep sie albo coś takiego:):cool:
zgadzam się, jednakże czasem dostaje się takie wiadomości, że szkoda strzępić ryja 🙈
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
… bo dostajemy non stop dick pics bez kontekstu i ostrzeżenia? 😂

A skąd wiesz, powiedziała Ci? Przecież Cię zablokowała 🫣
Albo ja sje jeszcze nie rozbudzilam do końca i coś pojebalam

zgadzam się, jednakże czasem dostaje się takie wiadomości, że szkoda strzępić ryja 🙈
" A świstak itd......";)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Bo, jak to w życiu bywa, trzeba się wysilić. Zagadać, zaprosić na kawę czy inną kolację i pokazać się na początku w ciuchach. A później się okaże czy pani jest zainteresowana. Albo to albo zostaje Barbara Rączkowska.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry