• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak sobie poradzić z nadmierną wilgotnością pochwy ?

Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Jeśli to jest widzielina naturalnego zapachu o jednolitej teksturze to jest zdrowa.
@Tynka Pytanie bo może wiem czego to przyczyna - czy jak wracasz do domu albo w nocy śpisz w majtkach? Jak ubierasz się do pracy? Majtki i na to spodnie?
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Jeśli to jest widzielina naturalnego zapachu o jednolitej teksturze to jest zdrowa.
@Tynka Pytanie bo może wiem czego to przyczyna - czy jak wracasz do domu albo w nocy śpisz w majtkach? Jak ubierasz się do pracy? Majtki i na to spodnie?
Na pozornie proste pytanie ciężko mi jest odpowiedzieć. Do niedawna mieszkałam z moim już byłym chłopakiem i wtedy bardzo dużo czasu spędzałam w domu na golasa. Z powodu różnych życiowych perturbacji mieszkam obecnie u koleżanki i jej chłopaka i w tej sytuacji chodzę i śpię ubrana.
A w pracy obowiązuje mnie "strój służbowy" , który składa się m.in. z czarnej sukienki a jeśli idzie o to co pod spodem od dołu to oczywiście majtki i rajstopy, bo takie są oczekiwania szefowej. W dodatku mają to być "przyzwoite rajstopy" czyli grube. Próbowałam nosić pończochy na podwiązkach ale przy schylaniu się to jednak czasem widać i zostałam spacyfikowana. Poza pracą to oczywiście chodzę najczęściej w spodniach.

A co podejrzewasz ? Jaka Twoim zdaniem może być przyczyna ?
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Wydaje się być wszystko ok niby :) Kiedyś miałam tak ze jak ubierałam zbyt często ciasne/opinające obrania albo takie które słabo przepuszczały powietrze to miałam tej wydzieliny więcej (była to „zdrowa” wydzielina ale było jej więcej). Staraj się spać bez majtek ale jak się krepujesz to spodenki/spodnie do spania są ok, żeby nic jakby nie przylegało i trzeba zrezygnować z wkładek higienicznych całkowicie, bo to błędne koło, wkładki tylko przed/po okresie. Jeśli lekarz nic nie widzi niepokojącego to możesz tez zastosować sobie takie globulki z kwasem mlekowym czy hialuronowym, one są bez recepty, stosuje się je na noc i czasami pomagają na różne sytuacje. Nasiadówek w ogóle nie polecam :)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Wydaje się być wszystko ok niby :) Kiedyś miałam tak ze jak ubierałam zbyt często ciasne/opinające obrania albo takie które słabo przepuszczały powietrze to miałam tej wydzieliny więcej (była to „zdrowa” wydzielina ale było jej więcej). Staraj się spać bez majtek ale jak się krepujesz to spodenki/spodnie do spania są ok, żeby nic jakby nie przylegało i trzeba zrezygnować z wkładek higienicznych całkowicie, bo to błędne koło, wkładki tylko przed/po okresie. Jeśli lekarz nic nie widzi niepokojącego to możesz tez zastosować sobie takie globulki z kwasem mlekowym czy hialuronowym, one są bez recepty, stosuje się je na noc i czasami pomagają na różne sytuacje. Nasiadówek w ogóle nie polecam :)
Uprzejmie dziękuję za pomoc :)
Zastosuję się.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Polecam Ci to co sama stosowałam mydelko bialy jeleń albo emulsja do higieny intymnej tez Biały jeleń i podmywaj się na noc wyciągiem z zielonej herbaty Pozdrawiam ;)
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
Nie chcę zakładać nowego tematu, bo bardzo podobny problem tyle, że u faceta... ogólnie przyjęło się, że kobiety robią się mokre w momencie podniecenia, a facet "twardy". U mnie wygląda to tak, że wraz z erekcja wydziela się spora ilość ejakulatu, już po krótkich pieszczotach mam "mokro", podczas seksu oralnego zdarzyło się, że usłyszałem od dziewczyny, że sporo tego śluzu się ciągle wydziela... Ktoś tak ma/miał? Przyczyny ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry