• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak radzicie sobie w miejscach publicznych

renov

Cichy Podglądacz
Witam ,ja radzić sobie w miejscach publicznych jak nagle jest ochota na sex lub żeby się samemu się zaspokoić,
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
No chyba po to jestesmy ludzmi a nie np. kopulujacymi pod wplywem intstynktu kotami aby moc kontrolowac swoje chucie :rolleyes: Zwyczajnie nie sciaga sie gaci byle gdzie gdy przyjdzie ochota na seks, czy masturbacje. Po prostu przestawiasz myslenie na inny temat, fiut/cipka to nie dyktator, ktory rzadzi twoim ciałem :p
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Z seksem jest jak z innymi potrzebami fizjologicznymi, gdy idziesz ulicą i nagle zebrało Ci się na "dwójeczkę" to nie znaczy że masz załatwić się na środku chodnika. ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Witam ,ja radzić sobie w miejscach publicznych jak nagle jest ochota na sex lub żeby się samemu się zaspokoić,
Zapewne chodzi o to ostatnie, o masturbacje w miejscu publicznym, ale taka, aby nie wpaść w łapy policjanta lub co gorsza, trafić na ojca na spacerze z córką.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry