• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak przygotować się do seksu analnego?

NickT

Nowicjusz
Dokladnie. Pelen luz relax odprezenie. Dobry nawilrzacz i bedzie dobrze. Jezeli on wie jak uzyc kutasa, i mysli o twojej przyjemnosci. To delikatnie bez pospiechu nawet duzym wejdzie ze nie bedzie bolec. Jak juz bedzie w tobie to po kilku delikatnych ruchach pupcia sama sie rozluzni i bedzie mogl cie juz normalnie posowac ;-)
Przede wszystkim spokojnie, jak boli to mow zeby pzestal/zwolnil. Jezeli bedzie pchal pomimo ze go prosisz by przestal. Powiedz ze jemu wsadzisz cos w dupe zeby zrozumial o czym mowisz.
 

Eroticking

Nowicjusz
Podstawą jest rozmowa o swoich fantazjach i oczekiwaniach wtedy wszystko będzie dobrze i to samo dotyczy seksu analnego. Warto aby partner wcześniej odpowiednio wypieścił nas w tym miejscu, użył dobrego lubrykantu i przede wszystkim same musimy być odprężone oraz zrelaksowane. Do takich zabaw przyda się korek lub wibrator analny
 

kingusia

Nowicjusz
U mnie to zalezy od humoru, raz lubię jak partner powoli zwilża mi pupcie i delikatnie wchodzi we mnie centymetr po centymetrze, a raz lubię jak wchodzi bez zwilżenia na ostro i rżnie moją dupkę, a w ryju mam knebel z majtek, żeby się nie drzeć. Wszystko zależy od humoru :)
 

Pina69

Cichy Podglądacz
Ja długo dojrzewałam do seksu analnego. Uważam, że ważne jest, żeby mieć empatycznego i delikatnego partnera. Z początku zaczęlismy stymulować moją pupcię palcami, następnie postanowiliśmy kupić małe plugi analne, żeby przygotować się na penisa. Trafiłam na jakiś fajny sklep - w którym doradzono mi taki fajny "training kit" dzięki któremu zaczęliśmy ćwiczyć moją pupcię, okazało się to fantastyczną grą wstępną. Pamiętaj, że najważniejsze jest dobre nawilżenie, do dzisiaj stosuje lubrykanty specjalne do seksu analnego, natomiast gdy mam ochotę na ostry seks analny wtedy stosuje lubrykant łagodzący, ponieważ mogą zdarzyć się obtarcia i warto uniknąć tego szczypania ;) Czasami są dni, że wolę seks analny od tego normalnego. Pamiętaj, to nic strasznego ;) Warto spróbować :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mezulek

Cichy Podglądacz
U mnie była to szybka akcja. Żona się zgodziła, nasmarowałem mojego żelem intymnym i wszedł od razu jak w masełko. Aż się zdziwiłem bo żonka nigdy nie kochała się wcześniej analnie.
 

Ufol

Cichy Podglądacz
Cześć! Mam do Was wszystkich pytanie!
Chciałabym wiedzieć jak mam się przygotować do seksu analnego, tzn. interesuje mnie wszystko co powinnam wiedzieć przed analnym rozdziewiczeniem. Czy jest to przyjemne dla chłopaka i dziewczyny, czego trzeba używać aby osiągnąć największą rozkosz analną :p czy mogę mieć jakieś komplikacje po odbytym stosunku analnym. Jakie są wasze odczucia po analnej inicjacji? Z góry dziękuję użytkownikom sexforum.pl za wszystkie odpowiedzi i rady.

Lewatywa przed analem, a to czy to jest przyjemne czy nie to tak naprawdę nikt ci nie powie... musisz sprawdzić i sama sie dowiesz
 

rozzz

Seks Praktykant
Lewatywa przed analem, a to czy to jest przyjemne czy nie to tak naprawdę nikt ci nie powie... musisz sprawdzić i sama sie dowiesz

Lewatywa nie jest bolesna. Osobiscie nie mam oporów jeśli kobieta nie zrobi sobie lewatywy. Jednak mam wrażenie, że ona będzie się czuła o wiele lepiej.Ze swojej strony polecam;
rozluźnienie
przyjemną atmosferę
lampkę wina
nie powinno sie również na siłe pchać penisa do środka. Bo inaczej będzie to ją bolało i nie przyniesie przyjemności. Najlepiej jest kupić sobie jakis porządny zel.Ze wszystkich jakie przetestowaliśmy z partnerką najlepszy poślizg miał ten:
large_forte_1.png
 

rozzz

Seks Praktykant
O be lover Ci chodzi? Sam nie zamawiałem przez allegro, ale kupiłem w sklepie. Konkretnie w intymnośc.pl
 

Ribelle

Cichy Podglądacz
Ktoś na początku pisał, że warto najpierw spróbować z czymś mniejszym niż penis. Tu się akurat nie zgadzam, jak mówi moja koleżanka, jesteśmy "team anal penisem" :p Mam wrażenie, że penis sprawdza się w tej roli najlepiej bo jednak ma pewną "elastyczność" której brakuje przedmiotom stałym albo palcom. Tak czy siak, ja właściwie za każdym razem odczuwam trochę bólu (ale mnie to kręci więc nie ma problemu :p), zwykle na początku ale po czasie jest tylko lepiej i można też z tego czerpać mnóstwo przyjemności. Na pewno podstawą jest lubrykant na bazie wody.
 

windows1012

Cichy Podglądacz
Seks analny

Normalnie.
Wystarczy nałożyć językiem odpowiednio dużo śliny na wejście do pupy kobiety, a potem delikatnie "rozwiercić" wejście główką penisa.
 

Nikol2020

Cichy Podglądacz
Ja próbowałam sexu analnego 3 razy z tym że za pierwszym razem powiedziałam " to był pierwszy i ostatni raz". Pomimo tego że stosujemy z moim facetem prezerwatyw mocno nawilżający, nawilżacz w płynie to i tak to bardzo boli jak wychodzi w tyłek, ale dla mnie najgorszy jest dzien po analnym. Nienawidzę tego uczucia jak mam taki luźny tyłek i wrażenie że może mi coś wypłynąć. Też tak macie??
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry