• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak Panie przyjmujecie komplementy?

Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
No Panowie mam do Was pytanie.
Jeśli kobieta nie odmawia Wam seksu, ale też go nie inicjuje ( z powodu zazdrości - chcę zobaczyć że on też jej pragnie bo ostatnio nawet jej komplementów nie mówi i ciągle gapi się na inne)
Inicjuje za to lodzika co 2 -3 dni z Własnej inicjatywy.
To jakbyście taką żonę nazwali? 😅
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
No Panowie mam do Was pytanie.
Jeśli kobieta nie odmawia Wam seksu, ale też go nie inicjuje ( z powodu zazdrości - chcę zobaczyć że on też jej pragnie bo ostatnio nawet jej komplementów nie mówi i ciągle gapi się na inne)
Inicjuje za to lodzika co 2 -3 dni z Własnej inicjatywy.
To jakbyście taką żonę nazwali? 😅
Hm...masz mój szacunek, tak, czy inaczej.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
No Panowie mam do Was pytanie.
Jeśli kobieta nie odmawia Wam seksu, ale też go nie inicjuje ( z powodu zazdrości - chcę zobaczyć że on też jej pragnie bo ostatnio nawet jej komplementów nie mówi i ciągle gapi się na inne)
Inicjuje za to lodzika co 2 -3 dni z Własnej inicjatywy.
To jakbyście taką żonę nazwali? 😅
Nie mam pojecia jak nazwac taka zone. Chyba "upolowana zwierzyna". Facet nie musi juz za nia sie uganiac i o nia walczyc, za to poluje na swierze mieso...
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Aha... Ale ona też chce być zdobywana ale Zamiast jej on woli sobie szukać innych, nawet gdy nie kochają się kilka lub kilkanaście dni...
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Ale raz na jakiś czas można pokazać partnerce że nie obchodzą Cię inne kobiety, tym bardziej że ona nie robi tego samego w drugą stronę bo Ty jej wystarczasz jak miewam. Ona może zacząć flirtować z facetami, by ją komplementowali chociaż pisemnie i wtedy to będzie jej " natura" :)
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Ale raz na jakiś czas można pokazać partnerce że nie obchodzą Cię inne kobiety, tym bardziej że ona nie robi tego samego w drugą stronę bo Ty jej wystarczasz jak miewam. Ona może zacząć flirtować z facetami, by ją komplementowali chociaż pisemnie i wtedy to będzie jej " natura" :)
To byloby idealne...
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Tak? No ciekawe jakbyś się czuł gdyby to ona zamiast zająć się Tobą patrzyła, pisała z innymi gdy chcesz się z nią bzykać lub by odmówiła Ci I zostawiła by Cię by się zabawiać w towarzystwie jakiegoś kolegi pisząc z nim.
I tak z raz w tygodniu.
Ciekawe
Ale jeśli chcesz otwartego związku to jej to powiedz bo może ona takiego nie chce?
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Ale jego to nie obchodzi, bo ona krzywdzi go nie dając mu satysfakcji.
A rozwiązanie jest proste.
Ona akceptuje geo lub wspólne oglądanie czasem filmów, jakieś wyzwania, nowości
On gdy ona potrzebuje zapewnia ją o swoich uczuciach i pożądaniu jej.
Takie łatwe, ale chyba żaden facet tego nie posłucha...
Wiesz. Ja powiedziałem kocham trzy razy. Ale raz skłamałem, bo jeszcze nie wiedziałem co to znaczy naprawde.
Może on nie chce Cię okłamywać?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry