• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak namowic meza na trojkat z kobieta?

Mężczyzna

gombas18

Nowicjusz
Z moim chłopakiem mam dość podobnie. Wiem, że on marzy, aby spróbować jak to jest z dwoma kobietami, ale jego poprawność seksualna i przyzwoitość nie pozwalają mu tego spróbować - Wielu innych eksperymentów zresztą też.
Jakiś czas temu postanowiliśmy, że każdy spełni jedną fantazję i pozwoliłam mu przespać się z dojrzałą kobietą. Miał potem kaca moralnego długi czas i raczej żałował, choć przyznał, że było fajnie, ale źle się z tym czuł i nie chciałby powtórki.
Ja jednak pewnego dnia zorganizuję mu niespodziankę przy jakimś zaplanowanym wyjeździe i przyjdzie młoda dziewczyna aby dołączyć do nas. Mam nadzieję, że ostatecznie będzie zadowolony, nawet jesli znowu miałabym usłyszeć, że było spoko, ale nie chciałby powtórki.
Czego ja nie mam tak dobrze
 
Mężczyzna

gombas18

Nowicjusz
Nie, męża zmienic nie planuję :p
Może jak mu zwizualizuje jakby to miało wyglądac i co bedziemy robic, to zmieni zdanie :)
No właśnie może też nie wie co chcecie robić czy tylko żeby on kochał się raz z jedną czy raz z drugą czy on z koleżanką będzie się kochać a koleżanka będzie np się z tobą całować ? Chodzi mi o to że może się boi tego że sex z kobietą spodoba ci się bardziej niż z nim i go odtrącisz
 
Mężczyzna

gombas18

Nowicjusz
Z moim chłopakiem mam dość podobnie. Wiem, że on marzy, aby spróbować jak to jest z dwoma kobietami, ale jego poprawność seksualna i przyzwoitość nie pozwalają mu tego spróbować - Wielu innych eksperymentów zresztą też.
Jakiś czas temu postanowiliśmy, że każdy spełni jedną fantazję i pozwoliłam mu przespać się z dojrzałą kobietą. Miał potem kaca moralnego długi czas i raczej żałował, choć przyznał, że było fajnie, ale źle się z tym czuł i nie chciałby powtórki.
Ja jednak pewnego dnia zorganizuję mu niespodziankę przy jakimś zaplanowanym wyjeździe i przyjdzie młoda dziewczyna aby dołączyć do nas. Mam nadzieję, że ostatecznie będzie zadowolony, nawet jesli znowu miałabym usłyszeć, że było spoko, ale nie chciałby powtórki.
Mi się marzy żeby moja żona zorganizowała mi taką niespodziankę ,nawet kiedyś wspominałem o tym to powiedziała że jestem nienormalny.ehh taka kobieta jak ty to skarb 😁
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Sporo tutaj jest o trójkątach, w obie strony (1K2M, 2K1M) - przerabialiśmy takie układy już nie raz, aczkolwiek polecamy układ 2K2M, czyli spotkanie z parą (a nie osobno raz zapraszać faceta, raz kobietę).
Spotkanie z drugą parą o podobnych zainteresowaniach daje możliwości głębszych relacji, zapoznania się nie tylko na jednonocne zabawy łóżkowe, natomiast gdy już kogoś poznamy lepiej i bawimy się z nimi któryś raz z rzędu, to znika całkowicie stres czy jakieś skrępowanie :)
 
Mężczyzna

Mateoo27

Cichy Podglądacz
Ja to bym chciał żeby moją żonę znowu wziął w obroty i porządnie zerznął jakiś obcy facet, lecz ona już nie chce, mówi że już miała i dość, a tak szczerze to mnie nie pozwala z inną się spotkać na ruchanie
Jak coś daj znać chętnie mogę sie podłączyć to i to zrobimy pogadaj jeszcze z nią jak coś odezwij się na priv.
 

Arrrmond

Cichy Podglądacz
Hej,
Jestesmy z mezem w sumie 11 lat razem. Wyprobowalismy juz wiekszosc rzeczy, ale ja chcialabym sprobowac czegos nowego. Probowalam mu delikatnie zasugerowac trojkat z inna dziewczyna, sle zbyl mnie zarcikami i stwierdzil ze chyba go to nie kreci.
Jakas szansa/sposob by go namowic?
P.s. nie mam zadnej takiej dziewczyny na oku, w gre wchodzilby raczej ktos obcy.
Trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Każdy z nas jest inny jak i relacje, które między sobą budujemy. Powiem tylko, że…. Chciałbym być na jego miejscu.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry