• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak namowic meza na trojkat z kobieta?

Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Mnie też namawiać nie trzeba, ale dziewczyny nie chcą i w sumie się nie dziwię...
A poza tym - gratuluję 😎
Żaden problem :) Wystarczy dobrze wyglądać. Poza tym kobiety o tym myślą i to jeszcze bardziej niż faceci. Myślę, że to raczej faceci są słabi. Przecież większość wolnych facetów to pijacy i onaniści. :) Kobiety raczej mają dzisiaj problem żeby ktoś je dobrze zadowolił aniżeli w drugą stronę. Jak masz chatę wolną, w miarę jesteś zadbany (czytaj siłownia) plus dobrze ubrany to co weekend możesz się zabawiać.
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
A ja myślę, że też głównie wszystko siedzi w głowie i tego, w jaki sposób podchodzisz do tematu i jak zagadujesz :)
Jak byłem wolny i imprezowałem to co drugą imprezę z kimś wracałem. Moi znajomi zawsze stali zboku jak przyczajony tygrys i bali się zagadać. Zawsze na mnie byli źli, że kogoś wyrwałem. Zamknięci w sobie czekali aż kobieta do nich zagada ? Poza tym kobiety jak faceci też widzą oczami i nie chcą facetów z brzuszkami czy ogólnie zaniedbanych. W naszym kręgu kulturowym utarło się, że to facet podrywa. Zresztą kobieta raz mi się żaliła, że faceci mają lepiej, bo mogą podejść i poderwać każdą, którą chcą, a one muszą stać i czekać i ewentualnie dawać sygnały. Wszystko tak jak mówisz w głowie. Większość facetów na necie szuka kobiet. Na spotted dzisiaj pełno informacji, że jakiś baran onanista patrzył na jakąś w mc donald, ale akurat nie mógł zagadać, bo mu cheesburger przyszedł, a on był bardzo głodny, i " zostaw coś po sobie ślicznotko". No na pewno na takich amatnów jakakolwiek laska poleci.
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Jak byłem wolny i imprezowałem to co drugą imprezę z kimś wracałem. Moi znajomi zawsze stali zboku jak przyczajony tygrys i bali się zagadać. Zawsze na mnie byli źli, że kogoś wyrwałem. Zamknięci w sobie czekali aż kobieta do nich zagada ? Poza tym kobiety jak faceci też widzą oczami i nie chcą facetów z brzuszkami czy ogólnie zaniedbanych. W naszym kręgu kulturowym utarło się, że to facet podrywa. Zresztą kobieta raz mi się żaliła, że faceci mają lepiej, bo mogą podejść i poderwać każdą, którą chcą, a one muszą stać i czekać i ewentualnie dawać sygnały. Wszystko tak jak mówisz w głowie. Większość facetów na necie szuka kobiet. Na spotted dzisiaj pełno informacji, że jakiś baran onanista patrzył na jakąś w mc donald, ale akurat nie mógł zagadać, bo mu cheesburger przyszedł, a on był bardzo głodny, i " zostaw coś po sobie ślicznotko". No na pewno na takich amatnów jakakolwiek laska poleci.
W punkt!
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Zresztą kobieta raz mi się żaliła, że faceci mają lepiej, bo mogą podejść i poderwać każdą, którą chcą, a one muszą stać i czekać i ewentualnie dawać sygnały.
🤣🤣🤣 bo je przywiązali do ziemi... 🤣🤣🤣

Poza tym kobiety jak faceci też widzą oczami i nie chcą facetów z brzuszkami czy ogólnie zaniedbanych.
Przejdź się po ulicy i zobacz z jakimi facetami zadają się kobiety... Większość z nich w ogóle nie widziała na oczy siłowni. Rozumiem, że z braku laku wybierają dowolnego 🤣

(czytaj siłownia)
Hahaha 🤣 tak... Nie skomentuję 😎😎😎
 
Kobieta

gosiak91

Nowicjusz
Przejdź się po ulicy i zobacz z jakimi facetami zadają się kobiety... Większość z nich w ogóle nie widziała na oczy siłowni. Rozumiem, że z braku laku wybierają dowolnego 🤣

Ja na partnera życiowego bym nie wybrała stalego bywalca siłki i solarium. Wychodze z zalozenia (moze czasami błędnia), że taki to narcyz i jedyne co go obchodzi to jego wyglad, odżywki i inne pierdoły, a nie stałe związki.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Ja na partnera życiowego bym nie wybrała stalego bywalca siłki i solarium. Wychodze z zalozenia (moze czasami błędnia), że taki to narcyz i jedyne co go obchodzi to jego wyglad, odżywki i inne pierdoły, a nie stałe związki.
Nawet są takie memy... Że oczekiwania po pójściu na siłownie są takie, że laski się za Tobą oglądają. A rzeczywistość jest taka, że chłopy się uganiają i komplementują, że zajebiste plecy, albo klatka... 🤣 no takie to mało zabawne dla niektórych, ale grunt to dystans do siebie 😜
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Cały czas jestem zdania: powodzenie głównie zależy od tego, co się ma w głowie. Nigdy się nie będzie miało 100% powodzenia, bo ludzie mają różne gusta, ale jak w głowie niepoukładane, no to ciężko w życiu.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Cały czas jestem zdania: powodzenie głównie zależy od tego, co się ma w głowie. Nigdy się nie będzie miało 100% powodzenia, bo ludzie mają różne gusta, ale jak w głowie niepoukładane, no to ciężko w życiu.
No i tu się z Tobą zgodzę 😉
Z dopiskiem, że nie zawsze mieć coś w głowie oznacza, że dziewczyny lubią inteligentnych 😉 nawet powiedziałbym, że rzadko jest to cecha porządna 😉 jak już czasem ktoś ma coś w głowie za dużo to laski też głowę odwracają w drugą stronę 😉
Więc w głowie tak... Ale tak poukładane jak to pasuje do gustu tej konkretnej kobiety 😜
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Zdecydowanie tak :)
Konkluzja zatem: ludzie są różni, a siłownia to nie zloty środek na wszystko :p
No i pięknie powiedziane 😉

A kolejna konkluzja... Najgorszy przypadek to: mądry, przystojny, po siłowni, zadbany, pewny siebie i najlepiej jeszcze z głęboką kieszenią 😉 tak tylko śmieszkuję 😎 kto by tak nie chciał... To samo tyczy się Pań 😉
Te same mechanizmy działają w obu przypadkach. Może nasze potrzeby się tylko trochę różnią.
 
Mężczyzna

pietrekStanley

Cichy Podglądacz
Hej,
Jestesmy z mezem w sumie 11 lat razem. Wyprobowalismy juz wiekszosc rzeczy, ale ja chcialabym sprobowac czegos nowego. Probowalam mu delikatnie zasugerowac trojkat z inna dziewczyna, sle zbyl mnie zarcikami i stwierdzil ze chyba go to nie kreci.
Jakas szansa/sposob by go namowic?
P.s. nie mam zadnej takiej dziewczyny na oku, w gre wchodzilby raczej ktos obcy.
hmmm...może klasyczny gwat na mężu razem z koleżanką(koleżankami)!
romantyczny początek we dwoje,taki standard, zwykle ruchanko gdyby nigdy nic,
później przywiązujesz go gdzieś tak żeby nie nie uciekł i żeby wam było wygodnie, zasłaniasz oczy,
tak go zostawiasz a sama zaczynasz zabawę z dziewczynami... już same odgłosy powinny go nakręci, sądzę ze im dłużej tym lepiej,jak się zacznie burzyć(KNEBEL) z majteczek... resztę zrobi psycha....
a teraz puszczacie wodzę fantazji i CZAS NA GWAŁT ZBIOROWY.
..
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Hej,
Jestesmy z mezem w sumie 11 lat razem. Wyprobowalismy juz wiekszosc rzeczy, ale ja chcialabym sprobowac czegos nowego. Probowalam mu delikatnie zasugerowac trojkat z inna dziewczyna, sle zbyl mnie zarcikami i stwierdzil ze chyba go to nie kreci.
Jakas szansa/sposob by go namowic?
P.s. nie mam zadnej takiej dziewczyny na oku, w gre wchodzilby raczej ktos obcy.
Powiedz,rozmawiacie o swoich pragnieniach,tych realnych i tych bardziej ze sfery marzeń?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry