• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak / czym obniżyć popęd u kobiety?

Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Uważam że nie jak jest ktoś słaby psychicznie u będzie miał wyrzuty to niech się nie zabiera.
Po pierwsze przecinki, bo tylko się domyślam o co dokładnie chodzi.
Po drugie nie zgadzam się, jeśli jesteś z kimś w związku i go zdradzasz, to jest niszczenie związku. Wprowadzasz tajemnice, zdrady, brak szczerości. To niszczy relację.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Po pierwsze przecinki, bo tylko się domyślam o co dokładnie chodzi.
Po drugie nie zgadzam się, jeśli jesteś z kimś w związku i go zdradzasz, to jest niszczenie związku. Wprowadzasz tajemnice, zdrady, brak szczerości. To niszczy relację.
Po pierwsze przecinki, bo tylko się domyślam, o co dokładnie chodzi.

Tobie też przecinek trzeba było dodać :D
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Ludzie są różni i związki są różne. Ale jak ktoś kogoś zdradza, to buduje napięcie, tajemnice, stres, to nie jest już być w związku
Zgadzam się, że nie musi być. Ale w obecnej sytuacji nie mogę już liczyć nawet na pocałunki czy pieszczoty.
Sorry, ale to o co chodzi. Rozumiem że może nie możesz liczyć na pełny seks, bo jakieś sprawy zdrowotne. Ale nawet pocałunki... Wtf?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
w obecnej sytuacji nie mogę już liczyć nawet na pocałunki czy pieszczoty.
Czyli że on Cię zaniedbuje i że nastąpił rozpad więzi uczuciowej, i że to już przestała być relacja romantyczna. Skoro nie możesz liczyć na nic romantycznego z jego strony.
Do poważnego rozważenia jest separacja i rozwód.
Nie ma sensu trwać w aż tak nieudanym związku.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
W jaki sposób Ci odwala?
Mam sporo myśli i pragnień i potrafię czasem się wyłączyć przez to praktycznie. Postanowiłam sobie aby nie masturbować się nigdy w trakcie pracy (mam pracę zdalną), więc nad tym mam jakąś tam kontrolę. Jednak na szczęście nie jestem jeszcze nimfomanką :)

Nie pomagają też seksowni rozmówcy, ale co zrobić, wszędzie pokusy ;)
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Chcę się skupić na związku z facetem którego kocham. Z seksu muszę zrezygnować
Idź z nim do specjalisty.
To że masz potrzeby jest wrecz cudowne. Połowa jak nie jeszcze wiecej mężczyzn na tym forum chciało by ich partnerka/żona miała.takie potrzeby.
Nie z Tobą jest problem tylko z nim.
Rusz głową...pomysl.
Albo wdaj się z kimś w romans by się zaspokajać skoro Twój facet nie może. Nawet na jego oczach. Może się ogarnie.
Przepraszam wszystkich. Może pisze zbyt mocno ale trafia mnie. Sam mam problem z żoną. Nic, dosłownie nic nie pomagalo i nie pomaga. Więc zaczęłam żyć tak by.mi.bylo lzej. Proste.
Magda... My Ci życia nie będziemy układać .
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry