• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak / czym obniżyć popęd u kobiety?

Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Jeśli twój popęd nie robi nikomu krzywdy, to nie ma co się bawić w jego zmniejszanie, bo lyaknie jakiś hormonów też zdrowe nie jest.
A już zwłaszcza jeśli wydaje ci się, że masz za duży bo kobiety to takie grzeczne, ułożone, skromne i powściągliwe mają być, bo nam "nie wypada" ha tfu!
Ja mam duże libido i żyje. Seks uprawiam codziennie, czasem więcej niż raz dziennie i dobrze się z tym czuję. Ruch jest, endorfiny są, dotleni się człowiek, zrelaksuje, samo zdrowie.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Jeśli twój popęd nie robi nikomu krzywdy, to nie ma co się bawić w jego zmniejszanie, bo lyaknie jakiś hormonów też zdrowe nie jest.
A już zwłaszcza jeśli wydaje ci się, że masz za duży bo kobiety to takie grzeczne, ułożone, skromne i powściągliwe mają być, bo nam "nie wypada" ha tfu!
Ja mam duże libido i żyje. Seks uprawiam codziennie, czasem więcej niż raz dziennie i dobrze się z tym czuję. Ruch jest, endorfiny są, dotleni się człowiek, zrelaksuje, samo zdrowie.
Ja się źle z tym czuję a nie chcę ciągle o tym rozmawiać.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Kobieto 99,9 % facetów by cię brało tu i teraz. Ja mam taki popęd że 3 razy dziennie to dla mnie super sprawa a dla mojej kobiety 1 raz w tygodniu jest ok. Z tego powodu zaczołem szukać kogoś na boku żeby się rozładować i nie niszczyć związku dalszymi pretensjami że musimy coś zmienić w łużku. Jednego dnia się kochamy a już następnego muszę iść gdzieś się rozładować i wtedy dopiero funkcjonuje nie mówie ciągle o tym nie dopominam się o wiecej wręcz żona czasem za mną łazi i jest to bezpieczna forma dla mnie.
 

And

Nowicjusz
Chcę się skupić na związku z facetem którego kocham. Z seksu muszę zrezygnować.
Może warto z nim o tym porozmawiać. Może okaże się że jemu to pasuje i nie chce abyś rezygnowała z seksu. Z moją żoną też było podobnie. Myślała że to że ona lubi seks w dużych ilościach a szczególnie z kobietami mi będzie przeszkadzać, że będę chciał ją mieć na wyłaczność. Na samym początku naszej znajomości ustaliliśmy pewne zasady i się ich trzymamy. Ja mam duże potrzeby które ona chętnie zaspakaja, dodatkowo oboje spotykami się z innymi kobietami, często razem, często osobno. Jestem mega zadowolony że ma tak duże potrzeby. Warto najpierw porozmawiać a z seksu nigdy nie rezygnuj.
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Chciałabym obniżyć swój popęd.
Jakie metody / środki mogłyby mi w tym pomóc?
“Istnieją leki, które są stosowane do zablokowania i wygaszenia popędu seksualnego u mężczyzn. Stosowane są jednak wyłącznie w przypadku terapii farmakologicznej sprawców przestępstw na tle seksualnym lub w leczeniu raka gruczołu krokowego, gdy istnieje wskazanie do zablokowania wydzielania testosteronu.

Jeżeli w Waszym związku partnerka odmawia współżycia seksualnego to powinniście obydwoje zgłosić się do seksuologa celem zaradzenia temu problemowi.”

Źródło

Z kobiecej perspektywy mogę Ci doradzić tylko i wyłącznie masturbację ile wlezie. Nie polecam truć się żadną chemią, zdrowie masz jedno, i ono w przeciwieństwie do partnera należy do Ciebie do śmierci.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Z kobiecej perspektywy mogę Ci doradzić tylko i wyłącznie masturbację ile wlezie. Nie polecam truć się żadną chemią, zdrowie masz jedno, i ono w przeciwieństwie do partnera należy do Ciebie do śmierci.
Kwestię blokowanie popędu u przestępców seksualnych znam. Miałam nadzieję, że istnieją jakieś środki dla kobiet. Sama nie chciałabym iść w jakieś silne leki. Może są zioła?
Masturbacja nie jest dla mnie rozwiązaniem. Przez wiele lat miałam bardzo ubogie życie seksualne, bez orgazmów. Teraz też są one rzadkością ale odczuwam ogromną przyjemność z samej intymności.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Masturbacja nie jest dla mnie rozwiązaniem.
A jakich erotycznych akcesoriów i gadżetów używałaś?
Przez wiele lat miałam bardzo ubogie życie seksualne, bez orgazmów.
Szczerze i serdecznie współczuję.
Teraz też są one rzadkością ale odczuwam ogromną przyjemność z samej intymności.
To nadal nie powód, żebyś sobie sztucznie obniżała popęd.
Jeśli masz problemy małżeńskie, to idź na terapię dla par, a może mąż niech dodatkowo chodzi też do psychoterapeuty i rozwiąże problemy np. z bezsennością i innymi rzeczami, które zabijają popęd u niego.
 
Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
@yakamoz próby ograniczenie popędu są jak bomba zegarowa, i tak walnie. Lepiej aby facet którego kochasz znalazł na to rozwiązanie.
Doświadczam tego na codzień 😔
Kiedy kochaliśmy się max co 2 dni czułam się dobrze. Byłam skoncentrowana, pełna chęci do życia, uśmiechnięta.
Rozmawialiśmy o tym. Nasza sytuacja nie jest prosta a konkluzja jest taka, że nie mogę liczyć na częsty seks. Dopuszczenie zdrady też nie wchodzi w grę.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Doświadczam tego na codzień 😔
Kiedy kochaliśmy się max co 2 dni czułam się dobrze. Byłam skoncentrowana, pełna chęci do życia, uśmiechnięta.
Rozmawialiśmy o tym. Nasza sytuacja nie jest prosta a konkluzja jest taka, że nie mogę liczyć na częsty seks. Dopuszczenie zdrady też nie wchodzi w grę.
Można też otworzyć związek. Mój facet też nie ma takich potrzeb jak ja w efekcie czego jestem wiecznie nakręcona i już nie zazdroszczę swojemu... dodatkowemu partnerowi seksualnemu.
Abym mogła się skupić na pracy codziennie rano się masturbuję, inaczej mi odwala.

Chemia nie jest rozwiązaniem, ale siedzenie na forum w towarzystwie rozmów o seksie też nie pomaga ;)

Jak otwarcie związku jest niemożliwe, zdrada też oraz nie udacie się do seksuologa aby temu zaradzić, to będziesz się nieźle męczyła.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Kobieto 99,9 % facetów by cię brało tu i teraz. Ja mam taki popęd że 3 razy dziennie to dla mnie super sprawa a dla mojej kobiety 1 raz w tygodniu jest ok. Z tego powodu zaczołem szukać kogoś na boku żeby się rozładować i nie niszczyć związku dalszymi pretensjami że musimy coś zmienić w łużku. Jednego dnia się kochamy a już następnego muszę iść gdzieś się rozładować i wtedy dopiero funkcjonuje nie mówie ciągle o tym nie dopominam się o wiecej wręcz żona czasem za mną łazi i jest to bezpieczna forma dla mnie.
Coś na boku nie niszczy związku?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry