• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ja już nie szukam dziewczyny

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Jestem niepełnosprawny ruchowo. W mojej sytuacji, nie mam raczej szans na znalezienie dziewczyny, a tym bardziej sex, bo nie wyglądam zbyt miło dla oka a moje ciało nie jest podniecające. Czasami jednak, ponieważ jestem hetero, kobieta mogła by się ugiąć i schować dumę do kieszeni. Myślę że chociaż na coś w rodzaju FWB mogę liczyć. Czy zostałabyś moją przyjaciółką z korzyściami?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
a wg mnie przestań stawiać niepełnosprawność kontra kobieta. Na nią nie wyrwiesz nikogo nawet na FWB.
Skupiłeś się tylko na niepełnosprawności. O Tobie nie wiadomo kompletnie nic. Ktoś nie wybierze Ciebie tylko dlatego, że jesteś niepełnosprawny.
Choć @Adoka ma rację - niepełnosprawni i Ci brzydcy i Ci ładni też mają rodziny.
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Dziewczyny próbuję podrywać na Tinderze, CSL, Finally, happn. Niestety głównie kończy się na polubieniu profilu. Kiedy już do jakiejś napiszę to zwykle nie dostaję odpowiedzi. W-Mach, happn, Blindr, Tagged, Unbordered, WooPlus, Mingle2, Pland Social czy Slowly to też aplikacje do poznawania ludzi. Są jeszcze fotka.pl i waplog.com tyle że tutaj łatwiej o Azjatkę lub Sex oferty.

Jeśli o moją osobę chodzi to mam 31 lat. Niepełnosprawny stałem się w wieku lat siedmiu w wyniku guza mózgu. Teraz siedzę całe dnie w domu przed komputerem i uczę się jak podmienić twarz w filmie. Z kulami czy chodzikiem nie dam rady chodzić bo zaraz tracę równowagę.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Olku, siedzenie cały dzień przed kompem nie pomoże w znalezieniu sympatii. Wyjdź do ludzi, niepełnosprawne osoby mają chyba spotkania? Grupy sportowe itp?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
a moje ciało nie jest podniecające.
Tzn.? Z jakiego powodu?
W każdym razie, nad wyglądem swojego ciała można pracować. Przynajmniej w pewnym zakresie.
A kobiety męska atrakcyjność fizyczna i tak zwykle interesuje dużo mniej niż mężczyzn kobieca. Dobrze, gdy facet jest "ładniejszy od diabła". Owszem, pierwsze wrażenie ma znaczenie - dlatego jeśli nie masz naturalnie zbyt ładniej twarzy, to możesz nadrabiać mimiką, dobrymi manierami itd. Jeśli umiesz.
Czasami jednak, ponieważ jestem hetero, kobieta mogła by się ugiąć i schować dumę do kieszeni.
Problemem nie jest duma kobiet, tylko to, że jesteś bardzo niedojrzały, samolubny, leniwy, niemający pojęcia o kobietach ani uwodzeniu i że użalasz się nad sobą, narzekasz i szukasz przyczyny na zewnątrz zamiast w sobie.
Żeby znaleźć kobietę, musisz mieć jej coś do zaoferowania. Jeśli nie uroda, to cechy osobowości, to co sobą reprezentujesz itd. Chyba że na tym polu też jesteś kompletnie bezwartościowy.
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Tzn.? Z jakiego powodu?
W każdym razie, nad wyglądem swojego ciała można pracować. Przynajmniej w pewnym zakresie.
A kobiety męska atrakcyjność fizyczna i tak zwykle interesuje dużo mniej niż mężczyzn kobieca. Dobrze, gdy facet jest "ładniejszy od diabła". Owszem, pierwsze wrażenie ma znaczenie - dlatego jeśli nie masz naturalnie zbyt ładniej twarzy, to możesz nadrabiać mimiką, dobrymi manierami itd. Jeśli umiesz.
Nie mam jakichś konkretniejszych mięśni, tylko to co naturalnie się wykształcone. Moja opalenizna jest bardzo nie równa. Nogi są może jeszcze spoko, ale reszta ... Chyba zgodzisz się że nawet lekko opalone ciało jest bardziej podniecające.
Problemem nie jest duma kobiet, tylko to, że jesteś bardzo niedojrzały, samolubny, leniwy, niemający pojęcia o kobietach ani uwodzeniu i że użalasz się nad sobą, narzekasz i szukasz przyczyny na zewnątrz zamiast w sobie.
Żeby znaleźć kobietę, musisz mieć jej coś do zaoferowania. Jeśli nie uroda, to cechy osobowości, to co sobą reprezentujesz itd. Chyba że na tym polu też jesteś kompletnie bezwartościowy.
Ty za to nie wiesz jak to jest siedzieć przez lata w domu z niby codziennie strasznie zajętymi starymi (Chodzi mi o czas po pracy), którzy mimo to wychodzą, bo a to spotkanie klasowe, kolejny raz w tygodniu koleżankę trzeba odwiedzić albo posegregować znaczki trzeba.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie mam jakichś konkretniejszych mięśni, tylko to co naturalnie się wykształcone.
No i co to za problem? Ja też nie jestem muskularny, i nie narzekam. Poza tym, czy to zdanie ma sugerować, że twierdzisz, że kobiety wolą mięśniaków?
Jeśli tak, to: otóż - nie wolą. Kobiety wolące mięśniaków są w mniejszości.
Jak napisałem: dla kobiet wygląd zewnętrzny jest mniej istotny niż dla mężczyzn. Cechy osobowości są ważniejsze.
Chyba zgodzisz się że nawet lekko opalone ciało jest bardziej podniecające
Są różne gusta - część osób woli partnerów/partnerki z opalenizną, część bez, a części osób nie robi to różnicy.
Choć osobiście lubię oglądać opalone ciała kobiet na plażach, to jednak przy wyborze partnerki opalenizna jest jedną z ostatnich kwestii, na które bym zwrócił uwagę.
No ale cóż - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

Prawdziwe ograniczenia tkwią w głowie. To od tego trzeba zacząć. Od pracy nad własnym nastawieniem. I nad podejściem do innych ludzi i szacunkiem do nich.
Ty za to nie wiesz jak to jest siedzieć przez lata w domu z niby codziennie strasznie zajętymi starymi (Chodzi mi o czas po pracy), którzy mimo to wychodzą, bo a to spotkanie klasowe, kolejny raz w tygodniu koleżankę trzeba odwiedzić albo posegregować znaczki trzeba.
Ale co właściwie chcesz przez to powiedzieć? Że rodzice nie przekazali ci podstawowych zasad szacunku do innych i ich potrzeb oraz wzorców dobrych manier?
Czy po prostu chcesz ponarzekać, tym razem na dawną sytuację w swoim rodzinnym domu?
Byłeś z tym na terapii? Przepracowywałeś te swoje frustracje?

Serio, dopóki nie przeczytałem, że masz 32 lata, to byłem przekonany, że czytam posty czternastolatka.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Widzę sfrustrowanego człowieka który kalectwem chce wytłumaczyć swój stsunek do życia. Dopóki nie poukładasz sobie w głowie i nie zaczniesz akceptować nieodwracalnego nic nie zdziałasz. Dziewczyny lubią ludzi pogodnych, z dowcipem i ogarniających różne tematy, ogólnie wygadanych. Ty skupiasz się na sobie i swoim kalectwie zamiast rozmawiać o otaczającym świecie. Wiem, nie wychodzisz z domu, ale w erze internetu można poznawać świat poprzez komputer. Jestem tu od niedawna ale zdążyłem już poznać twój charakter i, jako facetowi, też się nie on podoba. Wiem, jestem sprawny i nie mogę stawiać się w twojej sytuacji. Ale mam kumpla, uległ wypadkowi i jest przykuty do wózka. Na początku myślał nawet o samobójstwie, ale z czasem poukładał sobie wszystko w głowie a teraz na imprezach to dusza towarzystwa a od lasek nie umie się ogonić. Myślę że u ciebie czas udać się do dobrego psychologa i zacząć pracę nad sobą. Bez tego zostaną co panienki za kasę a chyba chcesz czegoś innego.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Rady @Banisteriopsis2 są spoko. Są jednak bez sensu przy braku możliwości ich wykorzystania.
w Twojej głowie masz brak możliwości wykorzystania, czyli to co wyżej przerobienie ich na nie. Jak się chce to można wszystko zmodyfikować i jakoś zastosować, a nie szukać dziury w całym i bawić się w obalanie wszystkiego co ktokolwiek Ci napisał.
Nawiasem mówiąc pisząc w ten sposób odpowiedź do mnie własnie to potwierdziłeś.
 
Kobieta

RudaBiedronka

Cichy Podglądacz
Ja niedawno znalazłam się po tej drugiej stronie. Na innym portalu napisał do mnie jeden facet, który na dzień dobry w pierwszej wiadomości wystrzelił z informacją o swoich ograniczeniach, ale związanych z porażeniem mózgowym. Różnica była taka, że szukał chętnej na kamerkę, żeby pokazać jej się nago. Zdaję sobie sprawę, że osoby zdrowe i sprawne do końca nie są w stanie zrozumieć emocji tych niepełnosprawnych. Jednak tamta wiadomość mnie powaliła, nie dlatego, że chłopak był chory, ale powaliła mnie kolejność. Chodzi mi o to, że inaczej zareagowałabym pewnie na taką informację i jego prośbę po iluś wiadomościach, zakładając, że rozmowa by się kleiła. Zupełnie inaczej jest, gdy zrzucasz na człowieka taką informację bez uprzedzenia. Ja w profilu miałam zaznaczone, że kamerki mnie nie interesują. To tamten chłopak sprawił, że pierwszą i najważniejszą informacją była jego choroba, tak jakby ograniczał się tylko do niej a na pewno tak nie jest.
Jeśli dodamy do tego strach przed nieznanym, obawy jak się zachować, żeby nie urazić, to wychodzi ucieczka jeśli nie pozwolisz się poznać.
 
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Czasami potrzeba seksualna jest u nas bardzo, bardzo silna. Ja, mam tak w upalne, duszne dni.
 
Mężczyzna

pinkkot

Cichy Podglądacz
Wszyscy jesteśmy ludźmi. Każdy szuka szczęścia w życiu.
Olek163, nie trać nadziei. Wierzę, że uda ci się jakoś ułożyć w życiu, także w tzw. sprawach damsko-męskich.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry