• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Incest

Mężczyzna

BroGaku

Cichy Podglądacz
Witam mam 22 lata natomiast moja siostra 27 lat. Jest lekko mówiąc bardzo sexowną kobietą, mega wysportowana (praktycznie codziennie siłownia). Od około 3 lat często fantazjuje o niej. Notorycznie przez swój sportowy tryb życia lubi nosić leginsy w różnych kolorach. Mieszkamy razem więc oglądanie jej dolnej partii ciała w tych leginsach gdy chodzi po domu mnie rozbraja. Mianowicie najbardziej podnieca mnie ten obcisły materiał na jej biodrach czy pośladkach no a wisienką na torcie jest gdy owe leginsy ma mocno podciągnięte pod brzuch i nosi koszulki które odsłaniają cały brzuch wraz z jej sexi pępkiem i ten materiał który tak pikantnie odznacza jej krocze. A najbardziej to chyba podnieca fakt tego ciałka, że to właśnie moja siostra i to w tym wszystkim jest tak do granic możliwości pikantne. Pytanie czy ktoś też ma podobne fantazje/fetysze w związku z incesem? (tak to chyba się określa). Jeżeli ktoś ma zamiar pisać, że to chore to darujcie sobie, to nadal tylko moje fantazje i jestem ciekaw czy ktoś ma podobne.
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Mam lat 24, a mój brat 18. Generalnie lubię starszych takich 35+, ale bywa tak, że najczęściej jak jestem w stanie upojenia alkoholowego i mijam go w domu, to nachodzi mnie fantazja, aby wszedł do mojego pokoju, ściągnął spodnie i wykorzystał moje ciało, a potem wyszedł jakby nigdy nic. Lubię czasem tak myśleć i bywa tak, że wieczorem podpuszczam go np. chodząc bez stanika lub z bardziej wyeksponowanym biustem lub zadając mu niezręczne pytania, gdy jesteśmy sami. On jest nieśmiały i szybko się peszy i czerwieni, a nie to momentami kusi, aby dać mu lekcje życia.
 
Mężczyzna

BroGaku

Cichy Podglądacz
Mam lat 24, a mój brat 18. Generalnie lubię starszych takich 35+, ale bywa tak, że najczęściej jak jestem w stanie upojenia alkoholowego i mijam go w domu, to nachodzi mnie fantazja, aby wszedł do mojego pokoju, ściągnął spodnie i wykorzystał moje ciało, a potem wyszedł jakby nigdy nic. Lubię czasem tak myśleć i bywa tak, że wieczorem podpuszczam go np. chodząc bez stanika lub z bardziej wyeksponowanym biustem lub zadając mu niezręczne pytania, gdy jesteśmy sami. On jest nieśmiały i szybko się peszy i czerwieni, a nie to momentami kusi, aby dać mu lekcje życia.
Ubierz leginsy to się nie opamięta, wiem co mówię. Siostra w leginsach to istne cudo :)
 
Kobieta

Izabela 38

Cichy Podglądacz
Co ciekawe często młodzi piszą że mama ciocia i babcia itp a czemu nie piszą w drugą stroje ? Np młodsza siostra kuzynka młoda itp. Np panowie np 30_50 pisza o młodych nastolatkach. Proszę o uzasadnienie
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Kilkanaście lat temu byłem zakochany w kuzynce i to na zabój do tego stopnia że może po około pół roku duszenia tego w sobie umówiłem się z nią i wyznałem jej wszystko. Niestety historia nie miała hepiendu
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mam lat 24, a mój brat 18. Generalnie lubię starszych takich 35+, ale bywa tak, że najczęściej jak jestem w stanie upojenia alkoholowego i mijam go w domu, to nachodzi mnie fantazja, aby wszedł do mojego pokoju, ściągnął spodnie i wykorzystał moje ciało, a potem wyszedł jakby nigdy nic. Lubię czasem tak myśleć i bywa tak, że wieczorem podpuszczam go np. chodząc bez stanika lub z bardziej wyeksponowanym biustem lub zadając mu niezręczne pytania, gdy jesteśmy sami. On jest nieśmiały i szybko się peszy i czerwieni, a nie to momentami kusi, aby dać mu lekcje życia.
No piękna kazirodcza lekcja życia, naprawdę :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry