• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Incelizm vs seks

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ja to znam z autopsji bo żyje z takim mężczyzną... biernym, pasywnym, który wpycha mnie na co dzień w męską rolę dla własnej wygody. Nie mogę być przy nim kobieca, bo mi nie pozwalana to swoim zachowaniem. Co z tego, że jest przystojny, wysoki i ma koguta jak ta lala.
A tu mamy blackpill - atrakcyjny mężczyzna nie jest incelem i ma partnerkę, chociaż ta partnerka uważa go za pizd.watego.
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Najbardziej tutaj irytuje mnie w podejściu prezentowanym przez kolegów, jak się sami określają, inceli, to iż sami się nimi określają i wyciągają z tego wniosek, że skoro są incelami, to seks nie jest dla nich. To w sumie przeczy definicji incela, bo skoro się poddają, to już nie jest mimowolne. A po prostu są leniami, którzy wolą się wyżalić, usłyszeć kilka słów współczucia. I w taki pokręcony sposób załatwiać potrzeby emocjonalne.
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Ja to zwykła baba jednak jestem wiesz i nie znam się za bardzo na tych waszych zagranicznych klubach sportowych:
ale jak ktoś pisze, że nie ma szans u kobiet bo ma taki a nie inny problem, to jest to jego problem, a nie tych kobiet co to nie ma u nich szans...
Niech się głęboko i wnikliwie nad swoim problemem pochyli to może pewnie znajdzie wtedy odpowiedź. Jednak pewnych praw natury nie zmienisz ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
w wielu przypadkach wystarczy w siebie zainwestować w najprostszy sposób czyli siłownia zmiana sylwetki i już trochę samoocena rośnie a za tym męska energia
Tu nie chodzi o problemy z sylwetką, tylko o nastawienie, poczucie własnej wartości, umiejętności społeczne oraz kwestię samospełniającej się przepowiedni.
Autor pisał wiele razy w poprzednich tematach o swoim podejściu do kobiet i ich potrzeb (a raczej braku tego podejścia) i pokrewnych, powiązanych kwestiach.
Jak ktoś jest skupiony na sobie i nie dba o potrzeby drugiej strony ani jej uczucia, to kobieta nie będzie chciała wchodzić z nim w trwalsze relacje romantyczne.
Jeśli ktoś sam się określa, kwalifikuje i wpycha w pewne ramy to niech się nie dziwi, że jest tak odbierany i postrzegany przez resztę społeczności. Jeśli chcesz zasilać margines męskości i sam się na nim umieszczasz to nikt cię z niego nie ściągnie człowieku jeśli Ty sam tego nie zrobisz.
Proste pytanie kto szanuje człowieka, który nie szanuje sam siebie? Kto uważa kogoś za atrakcyjnego jeśli ten wciąż mówi, że jest brzydki? Kto będzie respektował Twoje granice jeśli sam ich nie wytyczasz? Kto da wiarę permanentnemu kłamcy? Powierzy życie mordercy? albo swój majątek złodziejowi?
Otóż to - w przypadku autora, jedną z istotnych rzeczy jest samospełniająca się przepowiednia. Oprócz wspomnianego już nastawienia i podejścia do innych.
Najprościej jest obwinić drugą płeć, geny, wygląd... zachowywać bierność i pasywność, bo nie ukrywajmy tak jest co niektórym wygodnie.
To prawda.
Choć akurat np. w moim przypadku jest tak, że po niepowodzeniu w relacjach z płcią przeciwną zawsze zastanawiam się, gdzie popełniłem błąd, co zrobiłem nie tak i co jest ze mną nie tak, że się nie udało. Co zawiodło.
Choć takie rozważania, rozmyślania, są z gruntu jałowe. Jednak i tak nie umiem się powstrzymać przed nimi. Takie "przeżuwanie".
o, co napisała, to czysty redpill.
Nic podobnego.
Redpill skupia się na statusie, majątku i cechach fizycznych zamiast psychicznych.
Napiszę to z pełną odpowiedzialnością mógłby być znacznie mniej przystojny, z mniejszym przyrodzeniem, piwnym brzuszkiem i zgodzę się nawet na takiego bez bujnego futerka i zarostu 😜
A czy szczupły i drobny by mógł być? ;)
Kobiet do tej rywalizacji w ogóle nie należy mieszać, gdyż one w niej nie uczestniczą.
Jednak gdy same chcą się do niej mieszać, to czemu im tego zabraniać?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nic podobnego.
Redpill skupia się na statusie, majątku i cechach fizycznych zamiast psychicznych.
Pudło! Na cechach fizycznych skupia się blackpill. Redpill wręcz przeciwnie, nawet mikrusom daje złudną nadzieję na ons.
Redpill to prakseologia, dotyczy też umiejętności "grania" psychiką kobiet.
Jednak gdy same chcą się do niej mieszać, to czemu im tego zabraniać?
Kobiety nie mieszają się do rywalizacji pomiędzy nami.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Pudło! Na cechach fizycznych skupia się blackpill. Redpill wręcz przeciwnie, nawet mikrusom daje złudną nadzieję na ons.
Redpill to prakseologia, dotyczy też umiejętności "grania" psychiką kobiet.

Kobiety nie mieszają się do rywalizacji pomiędzy nami.
Jak nie? Ile dziewczyn mi pomogło np.tekst : " on? on to ci może dzwi od sypialni otwierać!'
No i co mieszają się, teoretyku.
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Sędzia nie uczestniczy w sporze.
Dobra, krok po kroku.
W sytuacji gdy osadza "po fakcie" to nie uczestniczy.
Ale gdy jest aktywna "gra" i uczestnicy muszą patrzeć na reakcję, to jest to zdecydowanie wpływanie na aktualne postępowanie "stron". Nie ma tak, że mężczyzna wychodzi i prezentuje się, a kobieta kompletnie biernie wybiera.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Dobra, krok po kroku.
W sytuacji gdy osadza "po fakcie" to nie uczestniczy.
Ale gdy jest aktywna "gra" i uczestnicy muszą patrzeć na reakcję, to jest to zdecydowanie wpływanie na aktualne postępowanie "stron". Nie ma tak, że mężczyzna wychodzi i prezentuje się, a kobieta kompletnie biernie wybiera.
Niewątpliwie kobiety obserwują, jak mężczyźni zachowują się pomiędzy sobą, tj. jakie miejsce zajmują w hierarchii. Hierarchia dominacji dotyczy mężczyzn. Na szczycie jest pożądany przez panie człowiek sukcesu, a na dnie bezdomny.
Żeby ładnie to ująć, to np. w Berlinie na szczycie postawmy żydowskiego przedsiębiorcę, zdolnego do podjęcia ryzyka, posiadającego zasoby i możliwości wpływu na innych mężczyzn, a na dnie jest bezdomny Polak, pozbawiony sprawczości. 😉
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Niewątpliwie kobiety obserwują, jak mężczyźni zachowują się pomiędzy sobą, tj. jakie miejsce zajmują w hierarchii. Hierarchia dominacji dotyczy mężczyzn. Na szczycie jest pożądany przez panie człowiek sukcesu, a na dnie bezdomny.
A Ty tylko o tej hierarchii.
Przecież np. dając komuś nadzieję - np. widząc pewne zalety, ale chcąc by pokazał inne, kobieta może wpłynąć na większe zaangażowanie i "awans w hierarchii" a nie dając wrecz przeciwnie. To nie jest tak, że mężczyźni są aktywni, a kobiety to tylko bierne stworzenia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry