• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile razy i z jakimi przerwami

Status
Zamknięty.

młoda

Podrywacz
Hehe ;) Ja właśnie przeczytałam w najnowszym nr "Cosmopolitan", że cytuję: "Najdłuższy wzwiedziony penis, jakiego kiedykolwiek zmierzono, należy do Amerykanina Jonaha Falcona i ma 34cm." :D:D:D
 

tarsha

Cichy Podglądacz
matko gdyby mnie mój facet bzyknął 15 razy w ciągu 24h to bym chodzzić nie mogła :wink: :wink: . Wiesz nie mi oceniać czy to prawda czy fałsz,a le póki co spotykałam facetów, którzy musieli mieć przerwe, no wiesz chyba że potem strzelałeś pustakami :wink: albo miałeś dł. celibat, zdero onanizacji i mokrych nocy to był bym wstanie MOŻE uwierzyć :p , mam pytanie nie bolał cię członek potem, i ciało wogole, i czy to były takie porządne nr czy takie 5 minutówki, bo wiesz nie potrafie wyobrazić sobie jak sily rozłożyliście :lol: :lol:
 

blunio

Cichy Podglądacz
dziwna noc...czemyu tak uwazasz heh. moj rekord to 4.padniety bylem wtedy :) czemu uwzzasz ze byla to dziwna noc u ciebie podziel sie wrazeniami :)
 

młoda

Podrywacz
Yossarian napisał:
I można robić karierę w showbiznesie :)

Tylko co na to takie wymiary jego dziewczyna... :roll:
W showbiznesie owszem, ale raczej do fotek tylko.... bo w praktyce chyba nie da rady nic zrobić z takimi gabarytami... :roll: ;)
 

aneo21

Cichy Podglądacz
Ja tam i pięć przekroczyłem choć nie powiem że po długim celibacie a co do wzwodu to po pierwszym numerku nie wychodze czekam pare sekund i powoli wracam do akcji zanim opadnie - skutecznie do trzech razy potem musze sie napić bo gardło wysycha jak sachara czasem po krótkiej drzemce i Niunia sie upomni o jeszcze wtedy rozgrzewa mnie reką i ponownie B==D
:roll:
 

iloczyn

Cichy Podglądacz
Młody18 napisał:
Wkońcu męski orgazm zawsze łączy się z wytryskiem nasienia.

Oj, nieprawda :)
Ja np potrafie oddzielic jedno od drugiego i moge miec 3 orgazmy bez wytryskow oraz przerw. Nie chce sie chwalic tylko pisze ze jest to mozliwe. Poczytajcie o Tantrze, po okolo roku cwiczen nie bedziecie z tym mieli najmniejszego problemu, nawet po kilku pierwszych miesiacach bedziecie potrafili raz na jakis czas powstrzymac wytrysk, jednak zeby moc tak z kazdym w kazdej sytuacji bez wzgledu na sile podniecenia - potrzeba okolo roku treningow.
Ta sztuka to tantra, mozna znalezc w ksiegarniach kilka ciekawych przetlumaczonych publikacji.

powodzenia


PS
Co ciekawe, do cwiczen nie jest wymagana partnerka!
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Ale to nie zdrowo się tak wstrzymywać. Przy takim wstrzymywaniu całe nasienie trafia do pęchęrza moczowego, więc nie radzę Ci za często się tak wstrzymywać...
 

iloczyn

Cichy Podglądacz
Nie, nie!
Nie mowie tu o zaciskaniu pracia, kiedy sperma splywa nie wiadomo gdzie. Tutaj ona wcale nie "wytryskuje", to trudne dlatego wymaga tyle cwiczen. Nie jest to w zaden sposob szkodliwe dla zdrowia. Trzeba wytrenowac odpowiednie miesnie, ktore uniemozliwia "strzelenie" + popracowac nad psychika i emocjami by moc na zawolanie obnizyc troche podniecenie.
Sperma, ktora sie nie wydostanie za pierwszym i drugim razem nie zmarnuje sie, ucieknie np za 3 gdy jej na to pozwolisz.
 

gonia

Erotoman
Mere napisał:
A pociągów, tudzież autobusów nie ma? :p

pociagu niestety nie ma z tym troszke jest problem bo zeby gdziekolwiek moc pojechac trzeba najpierw dojechac do kutna no wiec to by troszke potrwało ;) a autobus pierwszy jest o 8 a ja mam na 8
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry