• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Kobieta

Edyta 200

Cichy Podglądacz
Nie wiem skąd u facetów poczucie że długość ma decydujące znaczenie. Jako kobieta z pewnym doświadczeniem napisze że jeśli już bierzemy pod uwagę rozmiar to zdecydowanie szerokość się liczy . Kobiety mają podobną głębokość pochwy ale bardzo różnią się szerokością. Zawsze lepiej mieć w sobie penisa który cie wypełnia niż takiego którego w sobie nie czujesz. Miałam kiedyś chłopaka którego w ogóle w sobie nie czułam. Jego długość była raczej w normie ale dłonią nie było co złapać. Jak byłam podniecona i mokra to latał we mnie jak chomik w kołowrotku. Jeśli miałam orgazm pochwowy to tylko z facetem który miał grubego penisa. Jak facet ma w głowie to sobie z każdą dziewczyną poradzi nawet z bardziej rozepchana jak ja. Ale nie zmienia to faktu że jednak ci z grubszymi mają łatwiej :)
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Mam propozycje aby panowie wpisali dlugosc swej meskosci - tylko szczerze! Nie przechwalac sie tylko pisac uczciwie. Jak sadzicie jaka jest srednia dl czlonka w Polsce? Do jakiego wieku penis jeszcze rosnie?

Ja mam 20 lat - dl: 15 cm

Czy to normalny rozmiar? Dzieki za odpowiedzi.

Ps. A co sadza o wymierze Panie? Piszcie!
Daj Pan metrówkę to zmierzę
 
J

JoseCortez

Guest
W czasie spoczynku 4 cm, a podczas erekcji tylko 10 cm :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry